صفحه 111 از 204 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

سلام دوستان. من برای 25 may دوبی وقت دارم ولی به میخوام reschedule کنم به اواخر june یا اوایل july. الان 2 روزه که همش تو سایتم ولی اصن باز نمیشه تو اون حوالی. میخوام بدونم کسی هست که بتونم باهاش عوض کنم تاریخمو تو چند ثانیه مثل زمان انتخاب واحد؟!!! ممنون میشم اگه همکاری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط moho1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای 25 may دوبی وقت دارم ولی به میخوام reschedule کنم به اواخر june یا اوایل july. الان 2 روزه که همش تو سایتم ولی اصن باز نمیشه تو اون حوالی. میخوام بدونم کسی هست که بتونم باهاش عوض کنم تاریخمو تو چند ثانیه مثل زمان انتخاب واحد؟!!! ممنون میشم اگه همکاری کنید
    دوست عزیز همون موقع که شما کنسل می کنید روی سایت نمی آد و چند ساعت تا چند روز تاخیر داره. فکر نمی کنم بتونید این کار رو بکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahaangard نمایش پست ها
    دوست عزیز همون موقع که شما کنسل می کنید روی سایت نمی آد و چند ساعت تا چند روز تاخیر داره. فکر نمی کنم بتونید این کار رو بکنید.
    ممنون ازپاسختون. شما میدونید تاچند روز قبل از تاریخ مصاحبه میشه reschedule کرد؟ و اینکه پیشنهادتون چیه؟ تغییر بدم به همین اکتبر که بازه و بعدش منتظر باشم برای باز شدن وقت تو تاریخ هایی که میخوام یا ایمیل بزنم؟ آخه 3 بار تا حالا عوض کردم و نمیدونستم که کلا میشه 5 بار reschedule کرد. شرایط منم طوریکه نمیدونم دقیقا کی آماده میشه مدارکم ولی حد اکثرش تا 1 ماه دیگس

ممنون ازپاسختون. شما میدونید تاچند روز قبل از تاریخ مصاحبه میشه reschedule کرد؟ و اینکه پیشنهادتون چیه؟ تغییر بدم به همین اکتبر که بازه و بعدش منتظر باشم برای باز شدن وقت تو تاریخ هایی که میخوام یا ایمیل بزنم؟ آخه 3 بار تا حالا عوض کردم و نمیدونستم که کلا میشه 5 بار reschedule کرد. شرایط منم طوریکه نمیدونم دقیقا کی آماده میشه مدارکم ولی حد اکثرش تا 1 ماه دیگس
    تو اون ایمیل که بعد از وقت گرفتن براتون اومده زده که تا کی می تونید کنسل کنید با تغییر بدین. تا جایی که می دونم دوبی باز بوده و همه این تاریخها پر شده. مگه وقت اضافه بدن و یا کنسلی باشه. ایده ای ندارم. الان خیلی وقت کمی مونده. فکر نکنم این وقت به درد کسی به جز خودتون بخوره چون 3 روز تا یک هفته زمان می خواد تا یکی بتونه ویزا بگیره برای دوبی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TARBIAT MODARES

نقل قول نوشته اصلی توسط jahaangard نمایش پست ها
    تو اون ایمیل که بعد از وقت گرفتن براتون اومده زده که تا کی می تونید کنسل کنید با تغییر بدین. تا جایی که می دونم دوبی باز بوده و همه این تاریخها پر شده. مگه وقت اضافه بدن و یا کنسلی باشه. ایده ای ندارم. الان خیلی وقت کمی مونده. فکر نکنم این وقت به درد کسی به جز خودتون بخوره چون 3 روز تا یک هفته زمان می خواد تا یکی بتونه ویزا بگیره برای دوبی.
    اگه کسی ویزای دوبی داشته باشه 25 می همچینم بد نیس میتونه بره

Junior Member

سلام،
    دوستان عزيزي كه مداركتون آماده نيست ولي وقت گرفتيد بعد چند روز مونده وقت ها را داريد كنسل مي كنيد واقعا داريد در حق بقيه دوستان ظلم مي كنيد.

سلام
    من خودم بدلیل اینکه مدارکم دستم نرسیدو دقیقا برنامم مشخص نبود ولی میدونستم میخوام برم سفارت، اما وقتها جلو چشمم پر شدن ولی وقت نگرفتم تا کسایی که مدارکشون دستشونه و تصمیم قطعی دارن بتونن از وقتها استفاده کنن. گویا الان دیگه نمیتونم هیچ وقتی رو پیدا کنم چون همش پر شده و اگرم کسی که مدارکش دستش نرسیده یا میخواد سفارت رو تغییر بده، یک روز یا دو روز قبل وقت رو کنسل میکنه و بدرد کسی نمیخوره
    اگر واقعا میخواید عقب بندازید چرا همون اول اون وقت مناسب رو نمیگیرید؟ چه وضعشه

دوستان اگر پول واریز کنیم و این وقتهای اکتبر رو بگیریم امیدی به گرفتن وقت اضطراری هست؟ من شنیده بودم دبی وقت اضطراری خوب میده الان ارمنستان و ترکیه که سوت و کوره. الان دوستانی که دارند وقتهای اکتبر رو درو میکنند مطمئن هستند که وقت اضطراری در راهه؟

Junior Member

اون دوست عزیزی که 25 می نمیخوای بری کنسل کن اینا سه روز بعد از کنسلی شماوقتو باز میکنن برای عموم، جابجا کردن دیگه چه صیغه ای هست؟ اصلا همچین چیزی نداریم ،وقت کنسل کن لطفا بذار بقیه استفاده کنن

از دوستانی که وقت اضطراری تونستن بگیرن عاجزانه درخواست میکنممتن ایمیل و شرایطشون رو بگن. چون با درخواست خیلیها موافقت نشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)