صفحه 113 از 204 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Harvard2018 نمایش پست ها
    اينجا https://ais.usvisa-info.com/en-ir زده ٥ جولاي وقت هست اما تو اكانتم زده there are no available appointments
    هزينشو بدم باز ميشه؟
    برای منم که غیر دانشجویی هست همین رو نشون می ده. هیچ وقتی در هیچ تاریخی باز نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy

منم واسه غير دانشجويي ميخوام برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    برای منم که غیر دانشجویی هست همین رو نشون می ده. هیچ وقتی در هیچ تاریخی باز نیست!
    شما هزينشو دادين؟

شما هزينشو دادين؟
    بله من هزینه رو پرداخت کردم. برای ملیت های غیر ایرانی وقت نشون میده. فقط برای ایرانی ها این بساط رو درست کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    بله من هزینه رو پرداخت کردم. برای ملیت های غیر ایرانی وقت نشون میده. فقط برای ایرانی ها این بساط رو درست کردن.
    من هم فکر میکنم مشکل کمبود وقت مصاحبه مشکل سیاسی هست.

Junior Member

سلام بچه ها<br>
    من اینجا یعنی تو فروم اپلای ابرود صفر تا صد همه چیزو یاد گرفتم،واسه این میخواستم دینمو ادا کنم و تجربیاتمو در اختیار بقیه قرار بدم تا شاید بتونه بهشون کمک کنه.<br>
    من روز ۱ می یعنی ۱۲ اردیبهشت ساعت ۸:۳۰ توی دبی وقت سفارت داشتم و دو هفته قبلش ینی موقعی که فرم دی اس ۲۰۱۹ ایمیلش به دستم رسید واسه وقت گرفتن اقدام کردم و با نرم افزاری که یکی از بچه ها توی همین فروم معرفی کرده بود تونستم اولین و نزدیکترین وقت باز شده رو پیدا کنم و یکی دو روزه وقت بگیرم.<br>
    روز مصاحبه ساعت ۵:۳۰ صبح از هتل راه افتادم و حدود ۱۰ دقیقه به ۶ جلو در سفارت بودم و نفر دوم بودم که تو صف ایستادم،حدوادی ۷ دیگه همه شروع به اومدن کردن و جلوی سفارت شلوغ شد،ساعت نزدیک ۷:۴۰ اینا بود که در سفارت باز شد و ما بازرسی بدنی شدیم و رفتیم تو،بعد از چک کردن مدارک و انگشت نگاری،منتظر موندیم تا اسممون رو صدا کنن،حدود ۸:۴۵ نوبت مصاحبه من شد و من رو کابین ۵ صدا کردن که یه خانمی بود که یکم بداخلاق بود،از من کلی سوال پرسیدو رزوممو چک کرد و چنتا دیگه از مدارک مثه بانک استیتمنت و فرم دی اس ۲۰۱۹ رو هم ازم خواست،بعدم پاسمو گرفت و بهم گفت که بین سه تا پنج روز طول میکشه تا پاسو ویزام رو بتونم برم از امپوست بگیرم اما من بش گفتم که دارم برمیگردم ایران و اون پاسم رو بهم برگردوند و گفت رسیدی ایران بفرست مدارکتو،بهم برگه رنگی نداد اما من ویزای درجا گرفتم یعنی برگه صورتی. وقتی هم برگشتم ایران مدارکم رو دادم پیکاپ ویزای ایران آنکارا برام پیکاپ کنه،تمامی هزینه های ام آر وی فی و سویس فی رو هم از طریق سهند تهران پرداخت کردم. اگرم سوال دیگه ای بود در خدمتم.<br>
    میخاستم زودتر بیام و اینارو بنویسم اما من ۱۰ روز دیگه بلیط دارم و دارم میرم برای همین یکم تایمم کم بود،امیدوارم همه کاراشون خوب پیش بره و سریع ویزاشون رو بگیرن.
    راستی من برای ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم،یک ساله.

نقل قول نوشته اصلی توسط moho1991 نمایش پست ها
    دوست عزیز این وقتایی که میگین جلوی چشمتون پر شدن در بهترین حالت برای 3-2 ماه بعدتر بودن و اینکه شما اونارو رزرو نکردین رو به حساب دلسوزی برای دیگران نذارید چون تا جایی که من میدونم اکثریت قریب به اتفاق دوستان حداقل یک بار این کار رو کردن که وقتای چند ماه بعد رو برای اطمینان رزرو میکنن و کاراشون رو انجام میدن به امید اینکه زودتر جای خالی پیدا کنن و جابجا کنن تا تو کیرینس زمان کم نیارن. فکر میکنم استرسی که برای گرفتن وقت سفارت رو هممون هست باعث شده بعضی دوستان به جای راهنمایی کردن یک عضو کم تجربه تر فروم، فورا علیه اش جبهه بگیرن. من به دلیل یه اشتباه اداری از مجبور شدم تغییر بدم زمان مصاحبمو. با این حال روی این تاریخ حساب کرده بودم تا 2 روز پیش که دانشگاه گفت عقب بنداز. به هرحال من 25 می رو کنسل کردم ولی چقدر خوبه که بدون اطلاع از شرایط خاص کسی سریعا در موردش قضاوت نکنیم. موفق باشید.
    فکر میکنم بهتره به شما هم بگم جبهه گرفتن علیه کسی و قضاوت در مورد کسی یا کسانی کار درستی نیست. نخیر من نه قبلا و نه الان تا زمانیکه مدارکم به دستم نرسیده بود و نرسه اقدام به گرفتن وقت نکرده بودم و نمیکنم. ممکنه هر اتفاقی بیفته که شایعترین اتفاق دیر رسیدن ای20 هست که مثلا برای من قرار بود 4 روزه برسه ولی 20 روزه رسید. همه میتونن حدس بزنن ولی نمیتونن اطمینان 100% داشته باشن. ضمنا من روی صحبتم نه با شما و نه شخص خاصی بود
    بهرحال شما هم موفق باشید.

Junior Member

شما هزينشو دادين؟
    يكي از اقوام ١٠ روز قبل وقت گرفت براي توريستي كه از اكتبر تا نوامبر باز شده بود احتمالاً دوباره از اول دسامبر باز ميكنن اگه شما تونستين وقت بگيرين لطفاً اطلاع بدين من خودم تصميم دارم براي ژانويه وقت بگيرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharnaz نمایش پست ها
    سلام بچه ها<br>
    من اینجا یعنی تو فروم اپلای ابرود صفر تا صد همه چیزو یاد گرفتم،واسه این میخواستم دینمو ادا کنم و تجربیاتمو در اختیار بقیه قرار بدم تا شاید بتونه بهشون کمک کنه.<br>
    من روز ۱ می یعنی ۱۲ اردیبهشت ساعت ۸:۳۰ توی دبی وقت سفارت داشتم و دو هفته قبلش ینی موقعی که فرم دی اس ۲۰۱۹ ایمیلش به دستم رسید واسه وقت گرفتن اقدام کردم و با نرم افزاری که یکی از بچه ها توی همین فروم معرفی کرده بود تونستم اولین و نزدیکترین وقت باز شده رو پیدا کنم و یکی دو روزه وقت بگیرم.<br>
    روز مصاحبه ساعت ۵:۳۰ صبح از هتل راه افتادم و حدود ۱۰ دقیقه به ۶ جلو در سفارت بودم و نفر دوم بودم که تو صف ایستادم،حدوادی ۷ دیگه همه شروع به اومدن کردن و جلوی سفارت شلوغ شد،ساعت نزدیک ۷:۴۰ اینا بود که در سفارت باز شد و ما بازرسی بدنی شدیم و رفتیم تو،بعد از چک کردن مدارک و انگشت نگاری،منتظر موندیم تا اسممون رو صدا کنن،حدود ۸:۴۵ نوبت مصاحبه من شد و من رو کابین ۵ صدا کردن که یه خانمی بود که یکم بداخلاق بود،از من کلی سوال پرسیدو رزوممو چک کرد و چنتا دیگه از مدارک مثه بانک استیتمنت و فرم دی اس ۲۰۱۹ رو هم ازم خواست،بعدم پاسمو گرفت و بهم گفت که بین سه تا پنج روز طول میکشه تا پاسو ویزام رو بتونم برم از امپوست بگیرم اما من بش گفتم که دارم برمیگردم ایران و اون پاسم رو بهم برگردوند و گفت رسیدی ایران بفرست مدارکتو،بهم برگه رنگی نداد اما من ویزای درجا گرفتم یعنی برگه صورتی. وقتی هم برگشتم ایران مدارکم رو دادم پیکاپ ویزای ایران آنکارا برام پیکاپ کنه،تمامی هزینه های ام آر وی فی و سویس فی رو هم از طریق سهند تهران پرداخت کردم. اگرم سوال دیگه ای بود در خدمتم.<br>
    میخاستم زودتر بیام و اینارو بنویسم اما من ۱۰ روز دیگه بلیط دارم و دارم میرم برای همین یکم تایمم کم بود،امیدوارم همه کاراشون خوب پیش بره و سریع ویزاشون رو بگیرن.
    راستی من برای ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم،یک ساله.
    سلام میشه لطف کنید بگید از چه نرم افزاری استفاده کردید و از کجا دانلودش کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering, sharif university of technoligy

دوستان عزیز

دیدم بعضی ها با Expedite کردن تونسته بودن وقت مورد نظرشون رو بگیرن. فقظ چیزی که فهمیدم این بود که باید حتما زمان درخواست Expedite فرم DS160 پر شده و سابمیت شده باشه فکر میکنم.
    من امروز تکمیل کردم و درخواست Expedite هم دادم. امیدوارم موافقت بشه.
    نتیجه رو حتما اینجا اعلام میکنم تا شاید کسای دیگه هم بتونن از این روش وقت مورد نظرشون رو بگیرن. دعا کنید جوابشون به من مثبت باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)