صفحه 114 از 204 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

بچه ها سلام

من دو تا سوال داشتم.

1. این DS160 Number که برای وقت سفارت باید بدیم، همون Application ID توی فرم DS160ه؟ چونکه الآن من برای خواهرم I20 هنوز توی پروسه صدوره ولی من میخوام زودتر براش وقت بگیرم که دیر نشه.

2. الآن توی سایت وقت گیری برای دوبی اولین وقت موجود رو زده 13 اکتبر! الآن یعنی دیگه وقت جدیدی قرار نیست باز بشه؟ یعنس فاتحه پذیرش سپتامبرش خونده شد آیا؟! من هنوز هیچ هزینه ای رو پرداخت نکردم در ضمن.

مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_b نمایش پست ها
    بچه ها سلام

من دو تا سوال داشتم.

1. این DS160 Number که برای وقت سفارت باید بدیم، همون Application ID توی فرم DS160ه؟ چونکه الآن من برای خواهرم I20 هنوز توی پروسه صدوره ولی من میخوام زودتر براش وقت بگیرم که دیر نشه.

2. الآن توی سایت وقت گیری برای دوبی اولین وقت موجود رو زده 13 اکتبر! الآن یعنی دیگه وقت جدیدی قرار نیست باز بشه؟ یعنس فاتحه پذیرش سپتامبرش خونده شد آیا؟! من هنوز هیچ هزینه ای رو پرداخت نکردم در ضمن.

مرسی.

سلام
    1. بله همونه دقیقا. فقط حواسش باشه فرم DS رو تا صفحه دومش پیش ببر و مطمئن شو که میتونی retrive کنی.
    2. هیچ کس نمیدونه چی قراره پیش بیاد و وقتی باز میشه یانه. شما اول هزینه رو پرداخت کن تا همون اکتبر بازه، بعدش دوتا کاروهمزمان انجام بده. یکی اینکه بعداز گرفتن وقت اکتبر درخواست expedite رو بفرست تا بررسی بشه شاید وقت ضروری دادن و دوم کار دیگه ای که همه انجام میدن منتظر بمون تا یکی کنسل کنه یا وقت جدید باز بشه و reschedule بکن و تاریختو عوض کن. اینا تنها کاریه که از دستت برمیاد!!!!

Junior Member

مرسی وحید جان کلی!!

من DS160 رو تا آخرش که شماره SEVIS رو می خواد پر کردم الآن. این درخواست Expedite توی همون سیستم وقتگیری گزینه ش وجود داره یا اینکه باید ایمیل بزنم به سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_b نمایش پست ها
    مرسی وحید جان کلی!!

من DS160 رو تا آخرش که شماره SEVIS رو می خواد پر کردم الآن. این درخواست Expedite توی همون سیستم وقتگیری گزینه ش وجود داره یا اینکه باید ایمیل بزنم به سفارت؟
    خواهش میکنم. تو همون سیستم گزینش هست. فقط الان واسه شما این مشکل هست که دوستان میگن تاوقتی فرم DS رو سابمیت نکرده باشی درخواست Expedite بررسی نمیشه و شما قطعا تاوقتی I20 نیاد نمیتونی DS رو سابمیت کنی!!! به دانشگاه یه ایمیل بزن بگو Sevis number رو بهت بدن تا بتونی DS رو تکمیل کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddd نمایش پست ها
    خواهش میکنم. تو همون سیستم گزینش هست. فقط الان واسه شما این مشکل هست که دوستان میگن تاوقتی فرم DS رو سابمیت نکرده باشی درخواست Expedite بررسی نمیشه و شما قطعا تاوقتی I20 نیاد نمیتونی DS رو سابمیت کنی!!! به دانشگاه یه ایمیل بزن بگو Sevis number رو بهت بدن تا بتونی DS رو تکمیل کنی

بازم ممنون وحید جان. بله پول رو پرداخت کردم دیدم گزینه ش اومد. حق با شماست؛ من خودم اینجا هستم. حالا دوشنبه باید برم دانشگاه بلکه بتونم I20ش رو زودتر بگیرم (:

Junior Member

خوب خدا رو شکر یه وقت 2 نفره توریستی برا 21 آگوست امروز صبح تو این بی نوبتی نصیب ما شد 1ماه دنبال نوبت بودم. ایشالا همه دوستان عزیزم هم بتونند به موقع نوبت بگیرند.

سلام دوستان میشه کمکم کنید

من واسه سفارت پولو واریز کرده بودم ولی وقت نگرفتم هنوز. سیستم خودش اجازه ی ویرایش اطلاعات رو بهم میده و من شماره ی DS-160 رو عوض کردم. بنظره شما مشکلی که پیش نمیاد؟

مرسی

سلام دوستان میشه کمکم کنید

من واسه سفارت پولو واریز کرده بودم ولی وقت نگرفتم هنوز. سیستم خودش اجازه ی ویرایش اطلاعات رو بهم میده و من شماره ی DS-160 رو عوض کردم. بنظره شما مشکلی که پیش نمیاد؟

مرسی

Junior Member

نگران نباش.میتونی ویرایشش کنی

Junior Member

دوستان یک سوال. هنگام انتخاب courier pick up location برای دبی، کدام محل رو انتخاب کنم بهتر هست؟ فرقی داره اصن؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)