صفحه 117 از 204 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

من بعید میدونم بشه همچین کاری کرد تا حالا هیچکی نتونسته وقت نزدیک بگبره در عرض یک چشم به هم زدن پر میشه

Junior Member

سلام دوستان

من سوالی برای وارد کردن اپلیکیشنم دارم.

امکانش هست موقع واریز پول ، گزینه نقدی که به صورت درهم هست را بزنیم؟ و ایا زمان مصاحبه باید این وجه را پرداخت کرد؟
    چرا کسی این گزینه را انتخاب نمیکنه؟

جواب را توی خود سایت سفارت پیدا کردم.
    مثل اینکه باید قبل از وقت گرفتن پول را پرداخت کنیم که بیشتر از پرداخت دلاری دردسر دارد.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط fmk_sgh نمایش پست ها
    سلام

من نیاز فوری به وقت دو نفره ی (اف 1 و اف 2) ویزای دانشجویی در دبی دارم. اگر دوستان کسی وقتی داره که به هر دلیل میتونه واگذار کنه به قیمت خوبی خریدارم.
    09371704763
    وقت رو نمیشه انتقال داد دوست عزیز (بارها این مساله ذکر شده توی کل پیج های ویزا)

Junior Member

بچه ها یه سوال، شاید پیش افتاده باشه، ببخشین: منظور از رفرش کردن اکانت دقیقا کدوم قسمت میشه؟؟یعنی کجا رو باید بذاریم برا رفرش کردن؟ ممنون میشم با عکس اگه می تونین نشونم بدین. الان اکستنشن رو نصب کردم ولی نمیدونم دقیقن کجا رو باید بذارم برا اکانت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehsan نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال، شاید پیش افتاده باشه، ببخشین: منظور از رفرش کردن اکانت دقیقا کدوم قسمت میشه؟؟یعنی کجا رو باید بذاریم برا رفرش کردن؟ ممنون میشم با عکس اگه می تونین نشونم بدین. الان اکستنشن رو نصب کردم ولی نمیدونم دقیقن کجا رو باید بذارم برا اکانت.
    در اینجا به طور مفصل توضیح داده شده.امیدوارم مفید باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    در اینجا به طور مفصل توضیح داده شده.امیدوارم مفید باشه.
    مرسی ولی این برا صفحه اصلی سفارته نه برا خود اکانت...ولی خدا رو شکر متوجه شدم برا اکانت هم چجوریه.

Junior Member

مرسی ولی این برا صفحه اصلی سفارته نه برا خود اکانت...ولی خدا رو شکر متوجه شدم برا اکانت هم چجوریه.
    شما از داخل همین صفحه اصلی سفارت که آپدیت میشه باید اکستنشنتون رو نصب کنید.از روی اکانتتون نکنید این کارو.تجربه دوستان میگه که اکانتتون رو میبندن و دردسر میشه براتون چون مدام ریفرش میکنیدش.

رفرش اکانت رو 30 ثانیه و این جور تایمها نذار. سریع بلوک میشه تجربه خیلیها بوده متاسفانه. ولی 5 یا ده دقیقه رفرش ممکنه مشکل نباشه ولی خطریه به قول معروف چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. همون سایت سه سفارت رو که فعلا هر غلطی بکنیم مختاریم همون رو بچسب رفیق.

Junior Member

سلام دوستان، من به سفارت دبی ایمیل زده بودم که قراره وقت باز بشه یا ما بریم سفارتهای دیگه، این جوابشونه:

Presently, given the high visa demand in Dubai, there is currently no availability for residents of Iran to schedule an appointment until early next year. You always have an option to request an expedite appointment, however, these appointments are not guaranteed since you will need to qualify and meet specific qualifications for an expedited appointment so there are no guarantees for this service.

In the event, you are unable to secure an expedited appointment, you can also look for cancellations periodically and hope to secure an earlier appointment slot. As far as applying at another U.S. Consulate/Embassy that choice is completely up to you.

با این اوصاف تا سال دیگه وقتی باز نمیشه، فقط کنسلی ها میمونن که اونم یا لحظه آخرن به درد نمیخورن، یا نهایتاً کار 4-5 نفر رو راه میندازن، expedite هم که معلوم نیست قبول کنن، به نظر میاد که باید بی خیال دبی بشیم بریم سراغ سفارتهای دیگه، الکی خودتونو درگیر دبی نکنین

Junior Member

سلام
    دوستان, من به اندازه دو نفر تو حساب دبی ام هزینه MRV رو پرداخت کردم. اگه کسی تمایل داره با تخفیف واگذار می کنم. لطفا پیغام بدین بهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)