صفحه 136 از 204 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط geogia نمایش پست ها
    من نمیدونم شما کی باید امریکا باشید ولی بر اساس شنیده هام شامل شرایط خودم تعداد زیادی ار دوستان میخوان اگوست برسن که قاعدتا دنبال وقت زودترن و تعدادی مثل خودم بر اساس پیشنهاد کال سنتر وقت دیرتر (خودم اکتبر) گرفتیم، من نمیگم سفارت وقت ازاد میکنه ولی فکر میکنم اولا سپتامبر ازپیک درخواستها گذشته، دوم دوستانی مثل من اگه بتونن وقت زودتر بگیرن وقت دیرتر را ازاد میکنن و اگه نتونن احتمالا کنسل، چون اون وقت حداقل برای من هیچ کارایی نداره
    من هم شرايط مشابه شما رو دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng-Lamar University

سلام به دوستان عزیز
    من برای 3 نفر از اعضای خانواده ام DS160 پر کردم، مادرم خواهرم و فرزند 2 ساله اش. تو سایت وقت گیری هم یک اکانت ساختم و هر 3 نفر رو اون اکانت ادد کردم. الان سوالی که من ذارم اینه که چرا وقت های باز رو من نمیبینم؟؟ چون که من 3 نفر رو اکانت دارم باید بگردم دنبال 3 تا زمان خالی؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiust نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من برای 3 نفر از اعضای خانواده ام DS160 پر کردم، مادرم خواهرم و فرزند 2 ساله اش. تو سایت وقت گیری هم یک اکانت ساختم و هر 3 نفر رو اون اکانت ادد کردم. الان سوالی که من ذارم اینه که چرا وقت های باز رو من نمیبینم؟؟ چون که من 3 نفر رو اکانت دارم باید بگردم دنبال 3 تا زمان خالی؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    فکر کنم دقیقا همینجوری هست که شما میگین. من هم الان نزدیک 6 ماهه یک اکانت 3 نفره واسه ارمنستان و یک اکانت 3 نفره واسه دبی ساختم ولی هنوز نتونستم وقت بگیرم و همچنین هیچ کدوم از وقتهای بازی رو که نشون میده رو نمیبینم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    فکر کنم دقیقا همینجوری هست که شما میگین. من هم الان نزدیک 6 ماهه یک اکانت 3 نفره واسه ارمنستان و یک اکانت 3 نفره واسه دبی ساختم ولی هنوز نتونستم وقت بگیرم و همچنین هیچ کدوم از وقتهای بازی رو که نشون میده رو نمیبینم.

سلام
    وقتی در سایت سفارت اکانت به نام نفر اصلی می سازید و بقیه را اضافه می کنید (مثلا دو نفر که با شما می شوند سه نفر) اون وقت برای هر سه نفر به شما وقت میده و وقت هایی که باز هستن و برای شما نمایش داده می شوند، همه سه نفره هستند و شما با یک کلیک برای هر سه نفر در واقع وقت می گیرید. در تعجبم دوستمون گفتن که شش ماهه نتونستن وقت بگیرن چون تا یک ماه پیش برای آگوست هم همین وقت ها باز بود و برای اکانت چند نفره هم می شد، وقت گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiust نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من هم مشکل شما رو داشتم. البته اکانت من دو نفری بود. خیلی وقت ها وقت باز بود اما نمیتونستم وقت بگیرم. برای سه نفر باید وقت سه تفره باز بشه تا بتونید بگیرید که احتمالش کمتر از وقت تکی هست. مرتب وی سایت رو چک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    من هم مشکل شما رو داشتم. البته اکانت من دو نفری بود. خیلی وقت ها وقت باز بود اما نمیتونستم وقت بگیرم. برای سه نفر باید وقت سه تفره باز بشه تا بتونید بگیرید که احتمالش کمتر از وقت تکی هست. مرتب وی سایت رو چک کنید.
    من فکر میکنم مشکل فراتر از این حرفهاست. در یک اکانت ۲ نفره غیر دانشجویی دوبی، جهت تست موضوع یک نفر را حذف نمودم و علی رغم اعلام سایت ais.usvisa-info.com/en-ir که ۵ جولای موجود است، پنل اکانت کماکان هیچ وقت آزادی را نشان نمیدهد!

خب پس ظاهرا غیر از صبر کردن و منتظر موندن کار دیگه ای نمیشه کرد.
    آخه مشکل دیگه هم اینه اگر وقتی باز بشه تو چند ثانیه پر میشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    دوستان این که تو سایت 5 جولای رو باز نشون میده ولی وقتی میری داخل اکانت و زمان مصاحبه موجود نیست باگ سیستم هست یا برای من نشون نمیده؟
    تا حالا بارها اینجوری شده که وقتهایی رو برای دبی یا ارمنستان حتی باز دیدم ولی داخل اکانت وقتی موجود نیست

جدی ؟!!!!.... برای من هم فقط نوامبر بازه.. ایمیل بزنیم ؟؟ ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinb نمایش پست ها
    به نظر من شما تمرکزتون رو بذارید روی سفارتهای دیگه، احتمال اینکه قبل از اون تاریخ جاهای دیگه وقت گیرتون بیاد بیشتر از دوبیه، ولی در مورد کلیرنس و اینکه چقدر طول میکشه و به نمایشگاهتون میرسید یا نه نظری ندارم
    ممنون از پاسختون، به نظر شما کدوم رو try کنم بهتره، ارمنستان یا ترکیه؟

Junior Member

الان دیدم که ارمنستان جدول جدید زده.... قرار نیس سفارت دبی وقت جولای باز کنه ؟؟؟.... کسی هست که جولای وقت داشته باشه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)