صفحه 4 از 204 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2040

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط a_moradi1976 نمایش پست ها
    سلام شما وقت هم گرفتید؟ اگه وقت گرفتید چه زمانی هستش؟ من نیاز دارم ممنون
    سلام میشه وقت گرفت اما من هنوز نگزفتم. ممنون میشم اگه خصوصی پیغام بدید.
    مرسی

اگه تا الان وقتتون رو واگذار نكردين لطفا تاريخش رو اعلام كنيد،ممنونم

Junior Member

سلام دوستان.
    من باید واسه تیر ویزای آمریکا داشته باشم.
    الان کلا وقت سفارت خالی نیست.
    به نظرتون باز میشه؟
    راهنماییم کنید چیکار کنم که با توجه به شرایطم، زمان رو از دست ندم.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی تازگی از دوبی برای ویزای غیر دانشجویی وقت گرفته میتونه تصویر وقتهای خالی برای من بذاره؟
    من میخوام وقت بگیرم ولی اولین وقت خالی 19 ژانویه هست که خیلی زوده.. نمیدونم دیرتر مثلا مارچ هم میشه وقت خالی پیدا کرد یا نه !
    مرسی

سلام دوستان
    من تا آخر بهمن به وقت سفارت نیاز دارم ولی حدودا از یک ماه پیش کلا سایت وقت خالی نشون نمیده,اگه کسی هزینه سفارت رو پرداخت کرده و تقویم زمانهای خالی رو داره لطفا تاریخ زمانها رو اعلام کنه چون اصلا گزینه pay fee فعال نیست.
    همچنین اگه کسی تا آخر بهمن وقت مصاحبه داره و میخواد کنسل کنه من نیاز دارم لطفا به من اطلاع بده
    ممنون.

سلام دوستان
    اگه کسی تقویم وقتهای خالی سفارت رو داره لطفا اطلاع بده,من شدیدا تا آخر بهمن به وقت مصاحبه نیاز دارم ولی حدودا 1 ماهی هست که وقت خالی نیست و گزینه pay fee فعال نیست.
    همچنین اگه کسی وقت مصاحبه داره تا آخر بهمن و میخواد کنسلش کنه من نیاز دارم لطفا به من خبر بده.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamadadian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا آخر بهمن به وقت سفارت نیاز دارم ولی حدودا از یک ماه پیش کلا سایت وقت خالی نشون نمیده,اگه کسی هزینه سفارت رو پرداخت کرده و تقویم زمانهای خالی رو داره لطفا تاریخ زمانها رو اعلام کنه چون اصلا گزینه pay fee فعال نیست.
    همچنین اگه کسی تا آخر بهمن وقت مصاحبه داره و میخواد کنسل کنه من نیاز دارم لطفا به من اطلاع بده
    ممنون.
    وقتی کسی وقت کنسل میکنه بلافاصله روی سایت نمیاد. ممکنه چند روز طول بکشه تا دیده بشه. سفارت اینکارو برای جلوگیری از سواستفاده میکنه تا کسی نتونه وقت بگیره و بعد اونو بفروشه. از روی تجربه میگم وقت های کنسلی بیشتر نیمه شب تا اوایل صبح روی سایت میان.

سلام دوستان، وقت های خالی برای ویزای دانشجویی روزهای زیره:
    20 و 21 و 22 و 24 و 27 و 28 و 29 و 30 ماه مارچ و تقریبا تمامی روزهای اپریل

Junior Member

سلام بجه ها یک سوال مهم دارم. من الان یک ماهه می خوام برای پدر و مادرم وقت بگیرم گه نیست . دیروز هم اولین زمان باز را سفارت نشان داد که ۳ روز دیگر بود که خیلی برای من زود بود. سوالم اینه که من فقط یک انتحاب دارم برای گرقتن وقت سفارت که همون وقت اولیه نشون داده در سفارت است. جون بعد این مرحله پرداخت پول است . ایا بعد ایم مرحله می تونم زمان را عوض کنم؟ شانسی دارم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedasky نمایش پست ها
    سلام بجه ها یک سوال مهم دارم. من الان یک ماهه می خوام برای پدر و مادرم وقت بگیرم گه نیست . دیروز هم اولین زمان باز را سفارت نشان داد که ۳ روز دیگر بود که خیلی برای من زود بود. سوالم اینه که من فقط یک انتحاب دارم برای گرقتن وقت سفارت که همون وقت اولیه نشون داده در سفارت است. جون بعد این مرحله پرداخت پول است . ایا بعد ایم مرحله می تونم زمان را عوض کنم؟ شانسی دارم یا نه؟

سلام دوست گرامی

منم همین مشکل رو داشتم به نطرم بهتره یه وقت رو انتخاب کنید که بتونید واریزی رو انجام بدید بعد از اون وقت رو کنسل کنید - واریزیتون تا یکسال معتبره . اینجوری هروقت زمانی باز شد میتونید خیلی سریع وقت جدید بگیرید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)