صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 196 , از مجموع 196

موضوع: باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2016

سلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارمسلام دوستان من ی بار توریستی از دبی 6 سال پیش رد شدم اون موقع مجرد بودم
    پارسال واسه دوره زبان جهت ی non-degree از ارمنستان با همسرم رد شدیم
    امسال واسه مستر مجدد عمران از آنکارا تنهایی رفتم و باز رد شدم
    واسه بهار 2017 از همون دانشگاه ی رشته غیر عمران ولی مرتبط (construction eng.) پذیرش بدون فاند گرفتم و باز میخوام تنهایی برم
    به نظرتون کدوم سفارت تو اروپا اقدام کنم بهتره
    سربازی معاف شدم و تو گپ 7 ساله تحصیلم کلا کار مرتبط با همون construction میکردم. مستر قبلیم سازه بوده
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات مفیدیو بده چون سریع میخوام وقت بگیرم تا ویزای شینگن دارم

جایی غیر اروپا هم با شرایط من پیشنهاد دارید؟ تو سایت باکو زده ایرانیا نیان ولی مثکه با دانشجو ها چون مصاحبه فارسی نیست خوب تا میکنن!!!

من یه ایمیل به سفارت مجازی امریکا در ایران زدم و آنها برای من این جواب رو فرستادن و مشخصا در اون اشاره کردند که میتونین باکو رو انتخاب کنید
    Dear .....,

Thank you for contacting us.
    U.S. Embassies Ankara and Yerevan and U.S. Consulate Dubai are experiencing a high volume of visa applicants. Applicants may apply at any U.S. embassy or consulate abroad, but only Ankara, Baku, Yerevan, and Dubai provide consular services in Farsi. We encourage all applicants to apply as early as possible. Please continue to consult the CSC website daily for available appointments.
    For more information, please visit: https://usvisa-info.com/

Best of success,
    Virtual Embassy Tehran
    U.S. Department of State

سلام
    آیا باکو اصلا وقتی‌ باز کرده از چند ماه پیش؟ من خیلی‌ چک کردم ولی‌ چیزی باز نبود

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از شماها اگر الان به وقت های باکو دسترسی داره لطفا بگه برای دانشجویی تو دسامبر وقت باز هست یا نه؟
    خیلی ممنونم

دوستان من تا حالا چندین بار تصمیم گرفتم بوقت توریستی بگیرم برای پدر و مادرم. هر بار هم چون وقت سفارت پیدا نکردم بیخیال شدم. الان میبینم گویا دوبی وقت توریستی داره (اینجور که وبسایتش میگه). پدر و مادر من ترکی آذربایجانی هم میتونن صحبت کنن. حالا به نظرتون چه گزینه ای بهتره؟

1) وقت از دوبی هر چند 5 ماه دیگه وقت میده!
    2) باز صبر کنم شاید وقتهای دیگه ای باز بشه تو کشورهای دیگه؟
    3) با آژانس ها تماس بگیرم که اونها شاید بتونن وقت بهتری بگیرن؟

Junior Member ehsan66 آواتار ها

سلام

من یک اکانت سفارت دارم که هزینه 160$ رو پرداخت کردم ولی استفاده نکردم ازش و میخوام انتقال بدم.

هم برای ویزای دانشجویی میشه استفاده کرد هم ویزای توریستی. اگر کسی لازم داره برای هماهنگی پیام بدید لطفا.
    Live as if you were to die tomorrow
    Learn as if you were to live forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)