صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 196

موضوع: باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhad66 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سال قبل من برای ویزا از آنکارا و دبی اقدام کردم. مستر دوم بود با فاند ناقص، آنکارا سریع با 214 رد کرد. دبی بیشتر بیست دقیقه مصاحبه کرد و به هم زرد داد و تبریک گفت. ولی بعد از 110 روز ایمیل اومد که آفیسر با بند 214 رد کرده!!!!

امسال از دانشگاه دیگه ای فول فاند دکتری گرفتم توی رشته کامپیوتر البته I20 یه 1150 دلار کم داره، برادر هم دارم که آمریکا است.

با دو تا ریجکتی 214 از دبی و آنکارا (البته واقعا شرایطم عوض شده)، و 1150 دلار کمبود توی I20، و فامیل درجه یک چه سفارتی توصیه میشه؟

باکو به نظرتون خوب هست با شرایط من؟
    سلام

به نظرم ارمنستان بهتر، چون به نظرم مسئول ویزای آذربایجان خیلی روی سوابق ریجکتی حساس از پستای سال قبل می گم و لی قطعی باز نمی شه نظر داد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarhad66 نمایش پست ها
    مطمئنید از این قضیه یا حدس میزنید؟ چون اصلا منطقی نیست! سفارت آمریکا توی ارمنستان خاک آمریکا محسوب میشه، و سفارت آمریکا توی آذربایجان هم همینطور. و مسئولین هر دو سفارت آمریکایی هستند، و تحت قوانین آمریکا کار میکنند. بعید میدونم چون آذربایجان با ارمنستان روابط خوبی نداره سفارت های آمریکا تو این دو کشور با هم مشکل داشته باشند!
    !!!!
    سلام
    من منظورم گرفتن ویزای آذربایجان نه گرفتن ویزای آمریکا. لطفا پست ها ر دقیق مطالعه کنید D;
    یکی از همسفرامون که باهامون بود چون ارمنستان رفته بود ویزای آذربایجانش سه هفته ای اومده بود.

Junior Member

یکی از دوستان سوال کرده بود که من اینجا سوال و جواب ر می یارم

1- age ishala site baku baz beshe, ta biam vaghto begiram, bayad hamun zaman 160$ ro ham bedam? ya mishe gereft masalan chand saat badesh pooleshoono dad
    متاسفانه باید همون لحظه یا قبلش پول بدین که بتونید رزرو کنید ولی اگر قبلش پول بدین ممکن هیچ وقت وقت باز نشه یا مثلا برای سه ماه دیگه وقت باز بشه و پولتون هدر بره
    بهترین کار تو موقعیت شما این که شماره کارت اعتباری و رمزش ر از یکی از دوستانتون بگیرید
    برای سه سفارت ارمنستان دبی و ترکیه شما می تونید به صورت آنی با کارت بانک های ایران از طریق سایت های ایرانی پرداخت انجام بدین

Junior Member

سلام دوستان
    من 2014 برای ویزای توریستی اقدام کردم (برای دیدن برادرم که دانشجوئه)،در سفارت دوبی مصاحبه شدم و رد شدم. الان با یه سابقه ریجکتی و برای ویزای توریستی سفارت باکو رو پیشنهاد میکنید؟ چون شنیدم که روی سابقه ریجکت حساسن. البته الان وضعیتم با اون موقع فزق میکنه الان مشغول به کار هستم.
    ممنون از نظراتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2014 برای ویزای توریستی اقدام کردم (برای دیدن برادرم که دانشجوئه)،در سفارت دوبی مصاحبه شدم و رد شدم. الان با یه سابقه ریجکتی و برای ویزای توریستی سفارت باکو رو پیشنهاد میکنید؟ چون شنیدم که روی سابقه ریجکت حساسن. البته الان وضعیتم با اون موقع فزق میکنه الان مشغول به کار هستم.
    ممنون از نظراتتون
    سلام

دقیقا زمانی که من رفتم یه نفر که با سابقه دانشجویی رفته بود دبی برای ویزیت خواهرش و رد کرده بودند ر و بعد بعد از دو سال با سابقه ی مشغول به کار اومده بود باکو برای ویزیت خواهرش ر درجا رد کردن.

سلام و خسته نباشید
    من پذیرش با فاند دارم و دنبال وقت سفارت هستم. مشکلم اینه که مادرم گرین کارت داره و برای من هم توی ترکیه پرونده باز کرده بوده که البته من کنسلش کردم ، اما ترجیحم اینه که نرم اونجا. دوبی هم چندین سال پیش ویزای پدرم رو برای یک کنفرانس ریجکت کرده بودن و باز اونم نمیخوام برم . الان میمونه ارمنستان و باقی جاها . ارمنستان که پره تا آخر ژوئن و منم نمیخوام دیر برم مصاحبه. الان گزینه هام چه جاهایی هست ؟ اصلا باکو رو مناسب میدونید؟ جا داره قبل از جولای؟
    و یک سوال دیگه اینکه من میتونم برای مثال پول بدم و وقت ارمنستان (جولای به بعد) بگیرم برای اطمینان، ولی اگر جای دیگه وقت زودتر گیرم اومد عوضش کنم ؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    خواهش میکنم اگر خبری از وقت سفارت باکو یا ارمنستان دیدین یا اگر کسی میخواسن کنسل کنه به من خبر بدین. خیلی خیلی نیاز دارم. داره دیر میشه برام ممنونم

Junior Member

سلام به همگی.
    من میخواستم برای اواخر جولای اوایل آگوست وقت بگیرم برای سفارت آمریکا در باکو. منتها یه پیغامی میده که الان وقت ندارن. یه سری سوالاتی دارم در همین مورد:
    + میخواستم ببینم سیستم به چه صورتی هست. یعنی باز میشه؟ اگه باز میشه معمولا چقدر قبلش باز میشه؟
    + میشه آیا تقاضای تسریع کرد (در صورتی که ریترنینگ استودنت باشد کسی).
    + آخرین کسایی که رفتن باکو کی رفتین و وقتتون رو کی گرفتین؟
    + این درسته که فقط برای یه روز در هفته به ایرانی ها وقت میدن؟
    + کسانی که اخیرن رفتن میشه یه توضیحی در مورد وضعیتشون بدن؟ (اینکه آیا قبلا ویزای دانشجویی گرفتین یا به عبارتی ریترنینگ بودین؟ کی برای مصاحبه رفتین؟ چقدر طول کشید کلیر شین؟ رشته تون چی بوده؟ نهایتا ویزاتون مالتیپل شده یا سینگل؟ و یا هر اطلاعات دیگه ای که فک میکنین برای من و امثال من که بعد از شما میرن میتونه مهم باشه. )

با تشکر.
    پریسا

سلام. من هم ریترنینگ هستم. از یک ماه پیش به باکو ایمیل زدم برای وقت اضطراری. جواب دادن که وقت اضطراری خالی نداریم. زنگ هم زدم . آخرش این شد که گفتن اگه خیلی واجبه برو یه جا دیگه. دوبی یا ترکیه. فقط پنجشنبه ها به ایرانی ها وقت میدن. ولی فکر میکنم تا آگوست حتما باز میشه چون کسانی که برای ترم فال میخوان بیان دیگه اون موقع براشون دیره و وقت نمیگیرن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط parii نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من میخواستم برای اواخر جولای اوایل آگوست وقت بگیرم برای سفارت آمریکا در باکو. منتها یه پیغامی میده که الان وقت ندارن. یه سری سوالاتی دارم در همین مورد:
    + میخواستم ببینم سیستم به چه صورتی هست. یعنی باز میشه؟ اگه باز میشه معمولا چقدر قبلش باز میشه؟
    + میشه آیا تقاضای تسریع کرد (در صورتی که ریترنینگ استودنت باشد کسی).
    + آخرین کسایی که رفتن باکو کی رفتین و وقتتون رو کی گرفتین؟
    + این درسته که فقط برای یه روز در هفته به ایرانی ها وقت میدن؟
    + کسانی که اخیرن رفتن میشه یه توضیحی در مورد وضعیتشون بدن؟ (اینکه آیا قبلا ویزای دانشجویی گرفتین یا به عبارتی ریترنینگ بودین؟ کی برای مصاحبه رفتین؟ چقدر طول کشید کلیر شین؟ رشته تون چی بوده؟ نهایتا ویزاتون مالتیپل شده یا سینگل؟ و یا هر اطلاعات دیگه ای که فک میکنین برای من و امثال من که بعد از شما میرن میتونه مهم باشه. )

با تشکر.
    پریسا

Junior Member

آها پس در واقع به شما گفتن که برای ترافیک بالای کنونی وقت ندارن؟ مشکل اینه که بلیت برا اینکه ارزون شه باید زودتر خریداری شه و برای بلیت هم باید بدونه ادم که کجا میره مصاحبه... ممنون کلی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط missapplicant نمایش پست ها
    سلام. من هم ریترنینگ هستم. از یک ماه پیش به باکو ایمیل زدم برای وقت اضطراری. جواب دادن که وقت اضطراری خالی نداریم. زنگ هم زدم . آخرش این شد که گفتن اگه خیلی واجبه برو یه جا دیگه. دوبی یا ترکیه. فقط پنجشنبه ها به ایرانی ها وقت میدن. ولی فکر میکنم تا آگوست حتما باز میشه چون کسانی که برای ترم فال میخوان بیان دیگه اون موقع براشون دیره و وقت نمیگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)