صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 171

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال 2016

به نظره من که زودتر بهتره. ولی خوب جون هم خیلی دیر نیست اگر برای اگوست ترمتون شروع میشه. مگر اینکه کلیرنستون طولانی بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2233 نمایش پست ها
    سلام. مدارکی که باید توی مصاحبه سفارت عشق اباد همراهمون باشه چیا هست؟ من تو سایتش خوندم اما چیزایی مثل ریز نمرات یا ریسرچ پلن که بقیه سفارت ها میخوان اونجا نوشته نشده بود. به نظرتون میخواد یا چون نگفته نمیخواد دیگه؟
    مدارک لازم رو در لینک مربوطه مینویسم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D9%87/page463

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    دوستان، جواب ایمیل منو الان دادن
    کلی وقت خالی تو می دارن. اقدام کنید. من خودم صبحی از ارمنستان وقت گرفتم دیگه عشق اباد رو بیخیال شدم
    سلام، توی June هم از الان وقت میدن؟ شما چند بار بهشون میل زدین؟ چقدر طول کشید تا جوابتون بدن؟

من دیشب یه ایمیل زدم که همون پاسخ اوتوماتیک رو دادن، بعدش دوباره یه ایمیله دیگه زدم که پاسخی دریافت ناکردم تا اینکه صبحی پاسخ دادن
    مسلما وقت زود تر ترکمنستان، بهتر از وقت دیر تر ارمنستان هست
    ولی چند تا نکته رو مد نظر داشته باشید، ایروان سفارت اعلام شده برای ایرانی هاست، اما عشق اباد جزو وطایف اصلیش نیست
    دوم اینکه گرفتن ویزای ترکمنستان هم خودش کلی ماجرا داره، مخصوصا برای من که تهران هم نیستم
    سفر به ترکمنستان هم فقط از راه زمینی میشه رفت، برید مشهد، بعدش مرز باجگیران، بعدش عشق اباد
    مردم ترکمنستان به هیچ عنوان انگلیسی بلد نیستن صحبت کنن!!!
    هرچند هر سال ایرانی های بسیاری از اونجا ویزای امریکا میگیرن

ترکمنستان مشهد هم سفارت داره واسه ویزا گرفتن. و از مشهد تا عشق اباد سه چهار ساعتی بیشتر راه نیست. در مورد سفر به ترکمنستان شنیدم قبلا شخصی به نام اقا نظر که فارسی هم بلده کارهای ایرانی ها رو انجام میده داخل ترکمنستان اما نمیدونم هنوز هم هست یا نه اگر کسی میدونه خبر بده.

من ایمیل دادم و برام همون ایمیل که میگه جایه دیگه وقت بگیرید رو برام فرستاده الان باید دوباره ایمیل بدم تا جواب بدن یا اینکه لازم نیست دیگه باید صبر کنم تا وقتای ازادشون رو بهم ایمیل بزنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2233 نمایش پست ها
    من ایمیل دادم و برام همون ایمیل که میگه جایه دیگه وقت بگیرید رو برام فرستاده الان باید دوباره ایمیل بدم تا جواب بدن یا اینکه لازم نیست دیگه باید صبر کنم تا وقتای ازادشون رو بهم ایمیل بزنن؟
    سلام، بنظرم برای هر 4 تا سفارت DS رو پرکنید و گوش به زنگ باشین. منم به ترکمنستان میل دادم دیشب و همون ایمیلو به منم فرستادن. ولی امروز صبح بیدار شدم دیدم دوبی وقت باز کرده و سریع یه وقت گرفتم.

من ساعت 1 میل دادم و الان 2 و 15 دقیقه است که بهم وقت دادن. فک نمیکردم اینقدر سریع باشه کارشون

سلام، چه ماهی بهتون وقت دادن؟ June هم خالی دارن؟

مرسی از راهنماییتون اما عشق اباد فعلا از همه بی درد سر تره حداقل برای من. دیگه همین جا وقت گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)