صفحه 753 از 758 نخستنخست ... 253653703743744745746747748749750751752753754755756757758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,521 تا 7,530 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان. بنده دو تا گزینه برای خدمت سربازی دارم:
    ۱- اعزام در 1.4.98 و بعد خدمت در نیروی انتظامی که به احتمال زیاد در کلانتری‌های نیروی انتظامی در غرب تهران باشم.(شاید شهر خودمون باشم و شاید هم در شهرهای مجاور - وقتی برگ سبزمو می‌گرفتن تو ستاد کل ازم پرسیدن که گواهی نامه داری و من هم گفتم دارم.)
    ۲- اعزام در 1.6.98 و بعد خدمت در مجتمع علوم و فنون هوافضای سپاه(حدودا ۱ ساعت تا خومنون راهه - شاید کاری که اونجا می‌کنم با رشته‌ام(برق-الکترونیک)مرتبط باشه و شاید هم نباشه).
    از دوستانی که تجربه و یا اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش می‌کنم من رو برای انتخاب بهتر راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_nazary نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    میخواستم ی راهنمایی بدم به کسایی که 1 اسفند میخوان برن آموزشی
    من خودم نیروی انتظامی بودم ولی این حرفا به درد بقیه هم میخوره

من خدمتم 1 اسنفد 95 بود و الان که نزدیک به اسفند 97 هستیم یاد خاطراتش افتادم.
    یاد اون موقع افتادم که چقدر استرس داشتم ولی مثل برق و باد 2 سال گذشت

میدونم الان استرس داری و نگرانی ولی باور کن بهترین دوران زندگیت میشه آموزشی به شرطی که به حرفام گوش بدی.

1) وقتی رفتی پادگان آموزشی؛ سعی کن منشی بشی اگه دست خط خوبی داری؛ اگه هم نداری بگو خطم خوبه و سعی کن یاد بگیری
    پس باید تو پادگان منشی بشی اگه میخوای واست راحت باشه

اگه هم منشی نشدی؛ اشکال نداره. همه میخوان منشی بشن تا رژه اول صبح رو از سرشون باز کنند

2) تو پادگان آموزشی با همه بگو و بخند ولی اعتماد نکن --> یعنی اینکه سیگار نکش؛ سیاسی حرف نزن؛ دعوا نکن ؛ اغتشاش درست نکن و...
    کلان سرت تو لاک خودت باشه و با همه هم رفیق بشو و بگو و بخند ولی شر درست نکن

3) سعی کن تو چشم فرمانده خوب باشی؛ سر و وضعت رو مرتب کن؛ پوتین هاتو واکس بزن و تر تمیز باش؛ تا روت حساب کنند

4) واسه عید 2 دسته میشین ؛ دسته اول 7 روز اول میرن مرخصی و دسته دوم 7 روز دوم
    دارم بهت تاکید میکنم که 7 روز دوم بیا چون تو اون 7 روز که میمونی پادگان از بیکاری خسته میشی پس سعی کن 7 روز دوم بیای تا با انرژی باشی

به امید خدا آموزشیت که تموم شد رفتی محل خدمتی (مخصوصا کلانتری نیرو انتظامی)
    به هیچ عنوان نمیگی گواهینامه دارم
    راننده بشی؛ خدمتت میشه جهنم مثل من.

سوالی بود درخدمتم
    سلام.من برگ سبزمو ۲۰ روز پیش کپی‌اش رو دادم ستاد فرماندهی‌ انتظامی غرب تهران. دیروز رفتم ازشون پرسیدم گفتن ما جذبت کردیم و لیسانس ها رو مبفرستیم کلانتری احتمالا. گفت یا قدس یا شهریار. من ۲۰ روز پیش که برگ سبزمو کپی‌اش را میدادم چند تا سوال ازم پرسید. گواهینامه را هم پرسید، گفتم دارم. الان چی‌کار کنم؟ کلانتری باید برم با ماشینِ گشت شبا گشت بزنم؟ میتونم اعزامم رو تعویق بندازم و برم سپاه رو جور کنم. پیشنهادتون چیه؟

سلام اعزامی ۱ تیر پادگان خاتمی یزد کسی هست اونموقع بره اونجا از تهرانم رفیق شیم زودتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من امروز داشتم سایت نظام وظیفه رو میگشتم، چشمم خورد به راهنمای سیستم پیامکیشون. از اون جایی که در مراحل قبلی هیچ پیامکی برای من نیومده بود گفتم شاید با خط من مشکل داره سیستمشون. اما این بار طبق راهنماش تقاضای بررسی وضعیت درخواست دادم. در جواب نوشته که عدم حضور در یگان و تاریخ اعزام رو هم همونی که قبلا بود نوشته. می خواستم ببینم این عدم حضور در یگان چه معنی داره؟؟ هنوز تاریخ اعزام من نرسیده که بخوام عدم حضور داشته باشم.
    حالا که کمتر از 10 روز مونده رفتم تو سیستم چک کردم دیدم محل آموزشی تغییر کرده شده پدافند سمنان!!! می ترسم اون درخواست تعجیلی که دادم تایید شده بود و اشتباه به من گفتن که رد شده! حالا چون تو اون تاریخ نبودم الان باید به عنوان مجازات هم سه ماه بیشتر خدمت کنم هم محل آموزشیم به یه جای پرت تر افتاده

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    بنده نیرو دریایی ارتش سیرجان افتادم
    لطفا اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره
    تاریخ 1.4.98 عازم هستم با مدرک لیسانس

سلام من جام عوض شد افتادم آباده پادگان ولیعصر کسی هست اونجا افتاده باشه خدایی بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeesbathayimi نمایش پست ها
    سلام من جام عوض شد افتادم آباده پادگان ولیعصر کسی هست اونجا افتاده باشه خدایی بگه
    پس فقط من نیستم که جام عوض شده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_tik نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    بنده نیرو دریایی ارتش سیرجان افتادم
    لطفا اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره
    تاریخ 1.4.98 عازم هستم با مدرک لیسانس
    پادگان سیرجان پادگان بزرگیه و خیلی شلم شوربا توش زیاده و آموزش سخته. منم نیروی دریایی خدمت کردم اما توی شمال. فقط میتونم بهت این رو بگم که پرسنل نیروی دریایی غیر از رسته تفنگدار اونم درجه دارهاش بقیه‌شون آدمهای بسیار مهربون و روشنی هستن. پادگان سیرجان هم بزرگترین پادگان آموزشی نیروی دریاییه که خب سخت گیرن. اما اون ۲ ماهه، برای تقسیمت یه کاری بکن چون نیروی دریایی یا میفتی کنارک، یا جاسک، یا پسابندر، یا بوشهر و بندرعباس و یا انزلی و رشت و تهران. مناطق عملیاتی مثل آمادگاه جنوب و خرمشهر هم داره که اونا رو با ناوی‌های همونجا پر میکنن. اگه بچه تهرانی از الان تلاشت رو بکن ما همه‌ی اینجاها رو دیدیم توی یگان پژوهش بودیم واقعا کنارک و جاسک نمیشه موند

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد 15 شهریور سال 97 هستم. اگه بخوام تاریخ اعزامم اول آبان 98 باشه، باید چه تاریخی دفترچه رو ارسال کنم؟

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    بچه ها یه سوالی از تون داشتم
    فرض کنید یه نفر رفته مدرک فوق لیسانسسشو گرفته برگشته ایران. مدرک لیسانسشم به خاطر نداشتن پیش دانشگاهی تایید نشده. پس طبیعتا فوقش هم تایید نمیشه تا لیسانس رو درست کنه.
    حالا این فرد اگه تصمیم بگیره بره سربازی و هیچ اقدامی هم برای تایید مدارکی که از خارج گرفته - از شروع لیسانس خارج بوده تا اخر فوق لیسانس - وقتی میخواد بره سربازی با مدرک دیپلم میفرستنش ایا
    اخرین مدرکش که از نظر ایران مورد قبوله دیپلم دبیرستان ولی رفته لیسانس و فوق گرفته ولی چون پیش دانشگاهی نداشته هیچ کدوم قبول نشده و گفتن باید اول بری 18 واحد بگذرونی بعد مدارک دانشگاهیت قبول میشه وگرنه همین دیپلمه ای. برای سربازی رفتن هم دیپلمه حساب میشه
    ؟
    نظام وظیفه بهش معافیت داده چون دانشگاه هاش هر دوتا مقطع مورد تایید وزارت علوم بوده ولی مدارکش رو وزارت علوم تا گذراندن اون 18 واحد قبول نمی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)