صفحه 469 از 758 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhhn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره ستاد کل نیروهای مسلح کجاست؟ آدرسش و اینکه میشه با مترو رفت یا نه؟
    پنجشنبه باید اونجا باشم اگه شنبه برم اشکالی داره یا نه؟
    ستاد کل آجا تقاطع بهشتی و شریعتی است اگر استگاه مترو قدوسی راه افتاده باشه نزدیک ترین مترو وگرنه ایستگاه صیاد باید پیاده بشید البته بستگی
    داره کجا میخواهید برید اگر ب ن ن م برید که استگاه صیاد نزدیکه اونجاست اگر در اصلی ستاد میخواهید برید قدوسی پیاده شید اگر صیاد پیاده شدید دقیقا
    پشت ستاد کل است و شما پیاده یا با تاکسی باید سمت دیگر یعنی خیابان شریعتی بروید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

با سلام آیا با داشتن برگه اعزام می توان با عنوان تفریحی مجوز خروج گرفت و از کشور خارج شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyarezai نمایش پست ها
    با سلام آیا با داشتن برگه اعزام می توان با عنوان تفریحی مجوز خروج گرفت و از کشور خارج شد؟
    سلام
    بله
    البته دقیقاً یادم نیست یه محدودیتی اون اواخر قبل اعزام داره. ولی در حالت کلیش مشکل نیست
    با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی میتونید برید

دوستان سلام ممنون از جوابای درست و به موقع شما

سه تا سوال داشتم اول اینکه چهار تا از دوستام درخواست اعزام دادن تاریخ اعزام همشون 6 ماه بعد از درخواست خورده و من 27 دی سال قبل فارغ التحصیل شدم اگه اواخر دی امسال درخواست بفرستم چقدر شانس دارم که تیر ماه اعزام بشم؟؟؟ چون میخوام کنکور ارشد که اردیبهشت هست شرکت کنم

سوال دوم اینکه اگر اردیبهشت اعزام شم بعد از دو هفته که از آموزشی گذشته آزمون ارشد برگزار میشه آیا برای شرکت تو کنکور اجازه میدن از پادگان خارج بشم مثلا مرخصی بدن بهم برا کنکور دادن در حد دو یا سه روز؟؟؟

سوال سوم اینکه اگر تاریخ اعزام اردیبهشت خورد درخواست تمدید بدم یا نه؟؟؟اصلا شانسی برای تمدید وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_5april نمایش پست ها
    سلام
    من اعزامم ۱ تیر بود که تمدید کردم به شهریور. امروز رفتم تو سایت دیدم که تاریخ اعزامم ۱ شهریور شده اما محل اموزشم همون جای قبلیه. به نظر شما اونم عوض میشه یا همونجا قبلی میمونه؟ ممنون
    دوست عزیز توی چه سایتی چک میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_daryan نمایش پست ها
    دوست عزیز توی چه سایتی چک میکنید؟
    http://vazifeh.police.ir/

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_5april نمایش پست ها
    این لینک اصلی هستش:
    http://www.evazifeh.police.ir/faces/...te=5hqedninq_3

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    دوستان سلام ممنون از جوابای درست و به موقع شما

سه تا سوال داشتم اول اینکه چهار تا از دوستام درخواست اعزام دادن تاریخ اعزام همشون 6 ماه بعد از درخواست خورده و من 27 دی سال قبل فارغ التحصیل شدم اگه اواخر دی امسال درخواست بفرستم چقدر شانس دارم که تیر ماه اعزام بشم؟؟؟ چون میخوام کنکور ارشد که اردیبهشت هست شرکت کنم

سوال دوم اینکه اگر اردیبهشت اعزام شم بعد از دو هفته که از آموزشی گذشته آزمون ارشد برگزار میشه آیا برای شرکت تو کنکور اجازه میدن از پادگان خارج بشم مثلا مرخصی بدن بهم برا کنکور دادن در حد دو یا سه روز؟؟؟

سوال سوم اینکه اگر تاریخ اعزام اردیبهشت خورد درخواست تمدید بدم یا نه؟؟؟اصلا شانسی برای تمدید وجود داره؟
    1- اگر اواخر دی بفرستید شاید بخورید آبان ماه سال بعد یا شاید هم شهریور سال بعد
    2- اتفاقا یکی از مواردی که برای مرخصی و خروج از پادگان در نظر میگیرند همین شرکت در کنکور هست، حتما اجازه میدهند و البته بعد از امتحان یک کپی از کارت جلسه امتحان رو باید نشون فرمانده بدید.
    3- درخواست اعزام خورد اردیبهشت اصلا راحت بهتون تمدید میدن چون افراد زیادی از خداشون هست که اردیبهشت برن خدمت چون بهترین و متعادل ترین آب و هوا در سال همین اردیبهشت هست. شانس تمدید زیاد هست ولی شانس تعجیل کم هست. در بدترین شرایط حداقل دیگه با تمدید تا تیر ماه موافقت میشود.

راستی تاریخ اعزام دوستان شما چه ماهی خورده؟

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ABC800 نمایش پست ها
    1- اگر اواخر دی بفرستید شاید بخورید آبان ماه سال بعد یا شاید هم شهریور سال بعد
    2- اتفاقا یکی از مواردی که برای مرخصی و خروج از پادگان در نظر میگیرند همین شرکت در کنکور هست، حتما اجازه میدهند و البته بعد از امتحان یک کپی از کارت جلسه امتحان رو باید نشون فرمانده بدید.
    3- درخواست اعزام خورد اردیبهشت اصلا راحت بهتون تمدید میدن چون افراد زیادی از خداشون هست که اردیبهشت برن خدمت چون بهترین و متعادل ترین آب و هوا در سال همین اردیبهشت هست. شانس تمدید زیاد هست ولی شانس تعجیل کم هست. در بدترین شرایط حداقل دیگه با تمدید تا تیر ماه موافقت میشود.

راستی تاریخ اعزام دوستان شما چه ماهی خورده؟

موفق باشید.
    درود بر شما

5 تا از دوستان اخیرا درخواست اعزام دادن اولی هفته اول بهمن سال قبل فرستاد تیر ماه امسال افتاد نفر دوم آذر سال قبل فرستاد ایشون هم تیر ماه افتاد نفر سوم 27 اردیبهشت فرستاد اول آبان افتاد نفر بعد اوایل خرداد فرستاد ایشون هم 1 آبان افتاد و نفر آخر 24 خرداد فرستاد و یک آبان براش تعیین شد

البته مثل اینکه تعداد درخواست برای اعزام تو نیمه دوم سال یعنی پاییز و زمستون افزایش پیدا میکنه و تابستون کمتره احتمالا تا اواسط تیر هم هنوز برا آبان ماه اعزام میکنن بعد دی شروع میشه و به همین ترتیب

اما شهریور که نتایج نهایی کنکور اعلام میشه باز هم تعداد درخواستا افزایش پیدا میکنه کسایی هم هستن که خرداد یا شهریور از دانشگاه فارغ میشن اینا ترافیک را بیشتر میکنه همچنین تمایل برای اعزام تو ماه های طلایی یعنی اسفند فروردین رادیبهشت باعث ترافیک میشه

اینا چیزایی بود که من از با تجربه ها دریافتم

سلام. من يه سوال دارم. دوره آموزشى تو شهيد مدرس كرج چند روزه؟ راسته كه ميگن ٤٥ روزه ست؟؟؟؟ يا فقط برا نخبه ها ٤٥ روزه؟كسى ميدونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)