صفحه 654 از 758 نخستنخست ... 154554604644645646647648649650651652653654655656657658659660661662663664704754 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,531 تا 6,540 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    حداقل چند هفته طول میکشه تا شما پایان نامه رو تصحیح کنید بعدش صحافی و بقیه ماجرا... اگر تسویه حساب تموم شد میرید پلیس 10 درخواست میدید.
    اخه از حدود سه ماه قبل شنیدم باید درخواست بدی. این چه قانونیه آخه؟ من باید دفاع کنم بعد تسویه کنم بعد درخواست بدم، سه ماه نه بهم کار میدن نه هیچی، باید منتظر بمونم تا بگن کی اعزام میشی؟ عجب گرفتاری شدیما

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    اخه از حدود سه ماه قبل شنیدم باید درخواست بدی. این چه قانونیه آخه؟ من باید دفاع کنم بعد تسویه کنم بعد درخواست بدم، سه ماه نه بهم کار میدن نه هیچی، باید منتظر بمونم تا بگن کی اعزام میشی؟ عجب گرفتاری شدیما
    حالا شما چرا میخواهید زود برید خدمت اونجا که دمار از روزگار آدم در می آرند، این مدتی رو که قبل از خدمت وقت دارید درس بخونید و زبان بخونید، از زندگی قبل از خدمت لذت ببرید. باور کنید توی اون جهنم غیر از تحقیر کردن و توهین هیچ چیز دیگه ای وجود نداره، به نظر من اگر آدمیزاد یک روز هم از خدمت دور باشه ارزش خاصی داره، چون خارج از پادگان آدمیزاد هست، انسانیت و بشریت هست اما داخلش چی؟! معلوم نیست چند تا معتاد و آدم غیر بهداشتی اون تو باشند.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یعنی امکانش نیست از فردای دفاع من برم سربازی؟ باید دفاع کنم و چند ماه خونه بشینم بخاطر کارای سربازی تا زمانش فرا برسه؟
    شما خیلی خوشبینی یا اینکه اصلا تو سیستم اداری و کارهای مرتبط با اون وارد نشدید؟
    شما دفاع میکنی کارهای تسویه با دانشگاه انجام میدی و درنهایت بسته به دانشگاه 1.2 هفته بعد از تسویه نامه لغو معافیت تحصیلی و معرفی به نظام وظیفه به شما میدن
    بعد با اون نامه و مدارک مورد نیاز تشریف می برید پلیس +10 اقدام میکنید برای خدمت سربازی (پر کردن دفترچه یک سری معاینات که نهایتا 1.2 روز طول می کشه) بعد
    که این مدارک تحویل دادید اینطور نیست که از فرداش برید سربازی فارغ التحصیلان کارشناسی و ارشد در ماه های زوج اعزام خواهند شد حالا باید دید زمانی که شما
    مدارک تحویل میدی برای اولین تاریخ اعزام ماه زوج جای خالی هست یا خیر؟ مثلا شما وسط تیر مدارک تحویل میدی اولین نوبت 1 شهریوره اگر جا نباشه اسم شما را
    برای 1 آبان ثبت خواهد شد اگر هم جا باشه اولین نوبت شما اعزام خواهید شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ممنونم دوستان. اقا نیما مرسی. پس زیادم طول نمیکشه. فکر کنم اگه شهریور دفاع کنم ان شالله برای آذر جور شه برم. اره من کار اداری نکردم زیاد و تنفر دارم از این مسخره بازیا. من زودتر میخوام سربازی تموم شه کار پیدا کنم ازدواج کنم. کیس مورد نظر منتظره تموم کنم

ممنونم دوستان. اقا نیما مرسی. پس زیادم طول نمیکشه. فکر کنم اگه شهریور دفاع کنم ان شالله برای آذر جور شه برم. اره من کار اداری نکردم زیاد و تنفر دارم از این مسخره بازیا. من زودتر میخوام سربازی تموم شه کار پیدا کنم ازدواج کنم. کیس مورد نظر منتظره تموم کنم
    خب به سلامتی، نمیخوام نا امید تون کنم ولی من یادمه امسال شهریور بود، بچه ها شهریور میفرستادن تاریخ اعزامشون شد اسفند ماه، اگه شهریور بفرستید حداقل کم کم میشه 4 ماه بعد یعنی دی ماه، می تونید بلافاصله برید ملاقات مردمی و تعجیل بزنید به آبان، به نظر من اگر دنبال امریه هم باشید خیلی خوبه هم راه نزدیک هستید، خستگی پادگان رو نداره و هم کار اداری دارید. اگر هم متاهل باشید دقیقا تو شهر خودتون خدمت میکنید.
    موفق باشید.

برای حقوق شماره کدوم کارت رو بدیم بهتر هست سپه یا انصار؟ کسی تجربه داره؟ آخه شنیدم که تو شماره های بانک سپه حقوق نمی ریزند خدماتش هم همچین تعریفی نداره

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

برای حقوق شماره کدوم کارت رو بدیم بهتر هست سپه یا انصار؟ کسی تجربه داره؟ آخه شنیدم که تو شماره های بانک سپه حقوق نمی ریزند خدماتش هم همچین تعریفی نداره
    من دیدم سپه هم دادن و حقوق پرداخت شده و مشکلی پیش نیومده
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

خب به سلامتی، نمیخوام نا امید تون کنم ولی من یادمه امسال شهریور بود، بچه ها شهریور میفرستادن تاریخ اعزامشون شد اسفند ماه، اگه شهریور بفرستید حداقل کم کم میشه 4 ماه بعد یعنی دی ماه، می تونید بلافاصله برید ملاقات مردمی و تعجیل بزنید به آبان، به نظر من اگر دنبال امریه هم باشید خیلی خوبه هم راه نزدیک هستید، خستگی پادگان رو نداره و هم کار اداری دارید. اگر هم متاهل باشید دقیقا تو شهر خودتون خدمت میکنید.
    موفق باشید.
    امریه تقریبا قطعیه. منتهی میخوام روزممو قوی کنم شانسمو در ب ن م هم امتحان کنم. معدل های ارشد و کارشناسیم 17.60 بوده، یه ثبت اختراع، سه تا آی اس آی اسم دومی، دوتا هم علمی پژوهشی، ورودی استعداد درخشان به ارشد... احتمال میدم از اون طریق بتونم اقدام کنم

Junior Member

مقدار حقوق سرباز با مدرک لیسانس در ارتش چقدره ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditedi نمایش پست ها
    مقدار حقوق سرباز با مدرک لیسانس در ارتش چقدره ؟؟؟؟
    فکر نکنم حالت نرمالش از 100 تومن بیشتر باشه اونم ارتش، سابقه داره واسه طرف 3500تومان در هر ماه واریز کردند!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)