صفحه 757 از 758 نخستنخست ... 257657707747748749750751752753754755756757758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,561 تا 7,570 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

امسال نشا نیس. فقط از سجاد انجام میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_karami نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر صدور معافیت تحصیلی با گذاشتن وثیقه از طریق چه سایتی انجام میشه؟
    سایت نشا که کلا حذف شده ظاهرا

سلام.
    دوستان من اتمام فراغت تحصیلم 31 شهریور 98 هستش. تاریخ اعزامم 1 شهریور امسال هستش. میخوام درخواست تمدید تاریخ اعزام بزنم دو ماه عقب بیوفته. آشنایی که پلیس +10 دارم، گفتش چون بیشتر از یک سال از فرصت تعیین تکلیفت میشه، قبول نمیکنن. ولی احساس می کنم حرفش خیلی درست نیست. کسی می تونه راهنمایی کنه؟ راهکاری که خود ایشون به من گفتن این بود که 5-6 روز قبل اعزام بیام درخواست مشکل پزشکی بدم و برم معاینه و اینجوری تاریخ اعزام رو عقب بندازم که بنظرم ریسکی هستش. می خوام از طریق پنل سایت epolice درخواست تمدید بزنم از الان که خیالم راحت باشه ولی خب یک بار بیشتر نمی شه درخواست داد و اصلا معلوم نیست چجوری صحت دلیلی که برای تمدید نوشتیم رو می سنجند و آخرش قبول می کنند یا خیر. نمی خوام کاری کنم که جبران ناپذیر باشه. تو رو خدا یکی راهنمایی کنه.

Junior Member

دوستان سلام ، وقتتون بخیر
    من امریه بودم و تو تاریخ 99/1/31 خدمتم تموم شد و تو نیروی زمینی کارای ترخیصو انجام دادم و همون روز گواهی موقت ترخیصو گرفتم. میخواستم بدونم جدیدا چند روز طول میکشه تا ارسال بشه برای صدور کارت پایان خدمت؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط agol : May 5th, 2020 در ساعت 12:42 AM دلیل: فونت نامناسب

Junior Member

صدور کارت پایان خدمت یک کار تمام اتوماتیک و خودکار هست. کارای اداری و ثبت در سیستم نیروهای مسلح توسط محل خدمتتون ( همون جایی که مدارک ترخیص تحویل میدید ) انجام بشه، از 2 هفته تا 1 ماه به دستتون میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2347 نمایش پست ها
    دوستان سلام ، وقتتون بخیر
    من امریه بودم و تو تاریخ 99/1/31 خدمتم تموم شد و تو نیروی زمینی کارای ترخیصو انجام دادم و همون روز گواهی موقت ترخیصو گرفتم. میخواستم بدونم جدیدا چند روز طول میکشه تا ارسال بشه برای صدور کارت پایان خدمت؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط agol : May 5th, 2020 در ساعت 12:43 AM

Junior Member

امروز باهاشون ( نیروی زمینی ارتش ) تماس گرفتم و گفتن هنوز صورتحساباتون نیومده ، مگه پرینت حسابی که میگیریم و میبریم مبلغ اضافه رو واریز میکنیم تموم شده نیست؟؟؟؟ گفت تا تیر ماه شاید طول بکشه!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط skygroup نمایش پست ها
    صدور کارت پایان خدمت یک کار تمام اتوماتیک و خودکار هست. کارای اداری و ثبت در سیستم نیروهای مسلح توسط محل خدمتتون ( همون جایی که مدارک ترخیص تحویل میدید ) انجام بشه، از 2 هفته تا 1 ماه به دستتون میرسه.

Junior Member

سلام دوستان،

نیازمند راهنمایی فوری هستم.
    دوستان فارق التحصیل ارشد در تاریخ ۹۸/۷/۲۵ هستم، تاریخ اتمام معافیت تحصیلی من میشه ۹۹/۷/۲۵، در هر صورت امریه‌گرفتم برای تاریخ اعزام ۹۹/۸/۱ گفتن باید دفترچه پست کنی، دفاتر پیشخوان رفتم، میگن نمیشه چون بعد از تاریخ اتمام معافیت تحصیلی هست. یک دفتری گفت اول شهریور بیا درست میشه.
    اگر برای ۹۹/۸/۱ دچار غیبت میشه، راه حل این موضوع چیه؟ چطور میتونم برای این تاریخ اعزام دفترچه پست کنم؟
    این قضیه نگرانم کرده چون ممکنه امریه رو از دست بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید و پاسخ این سوال رو کامل توضیح بدین.

Junior Member

سلام
    جای نگرانی نیست! فقط به حرف دفاتر گوش نده معمولا میخوان بفرستن خدمت فقط! بلا سر من هم آوردن! شما تا تاریخ 25 مهر وقت داری دفترچه بفرستی و غیبت نخواهی خورد! به نظرم همون اوائل شهریور پست کنی عالیه

نقل قول نوشته اصلی توسط sabekif نمایش پست ها
    سلام دوستان،

نیازمند راهنمایی فوری هستم.
    دوستان فارق التحصیل ارشد در تاریخ ۹۸/۷/۲۵ هستم، تاریخ اتمام معافیت تحصیلی من میشه ۹۹/۷/۲۵، در هر صورت امریه‌گرفتم برای تاریخ اعزام ۹۹/۸/۱ گفتن باید دفترچه پست کنی، دفاتر پیشخوان رفتم، میگن نمیشه چون بعد از تاریخ اتمام معافیت تحصیلی هست. یک دفتری گفت اول شهریور بیا درست میشه.
    اگر برای ۹۹/۸/۱ دچار غیبت میشه، راه حل این موضوع چیه؟ چطور میتونم برای این تاریخ اعزام دفترچه پست کنم؟
    این قضیه نگرانم کرده چون ممکنه امریه رو از دست بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید و پاسخ این سوال رو کامل توضیح بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhej نمایش پست ها
    سلام
    جای نگرانی نیست! فقط به حرف دفاتر گوش نده معمولا میخوان بفرستن خدمت فقط! بلا سر من هم آوردن! شما تا تاریخ 25 مهر وقت داری دفترچه بفرستی و غیبت نخواهی خورد! به نظرم همون اوائل شهریور پست کنی عالیه

سلام، ممنون بابت جواب دادین،
    فقط تاریخ اعزام که بعد از اتمام معافیت تحصیلی بخوره، غیبت نمیخوره؟

آیا درسته که میگن تاریخ های اعزام کارشناسی و کارشناسی ارشد روز اول ماه های زوج هست؟
    کسی میدونه، ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

[QUOTE=WarlordMSM;2654788]سلام.
    دوستان من اتمام فراغت تحصیلم 31 شهریور 98 هستش.

ضمن عرض سلام، شرایطی که برای من پیش آمده مشابه شرایط شماست، به این شماره تماس من در واتساپ لطفا پیام بده صحبت کنیم... چون اینجا دیر به دیر بررسی میشن پیام ها. ۰۹۳۷۲۴۵۴۱۹۳ منتظر خبرت در وات هستم.

سلام. من قبلا سه ماه در ناجا با مدرک لیسانس خدمت کردم. دو ماه آموزشی رو پشت سر گذاشتم و حدود یک ماه هم یگان بودم. ایست خدمت زدم برای فوق لیسانس و الان با مدرک ارشد میخوام برای اعزام مجدد اقدام کنم.

میخواستم از دوستان بپرسم دوباره آموزشی دارم؟

و سوال بعد اینکه همون یگان قبلی میندازن یا دوباره تقسیم میکنن و جای جدیدی میرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)