صفحه 196 از 758 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246296696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشدم رو از تهران گرفتم.بروژه کسری هم برداشتم. بدرم هم فوت شدن.‍‍‍‍‍بارسال ۳۰ دی دفاع کردم.اگه امسال اواخر دی دفترچه بفرستم کی اعزام میشم؟
    هر موقع که تاریخ اعزامم بخوره بازم می تونم ۲ ماه تمدیدش کنم یا دیگه نمیشه چون از فرصت یک سالم استفاده کردم؟
    من الان ۴ ساله ساکن تهران هستم.آیا میشه من بعد از آموزشی تهران بیوفتم؟چون باید کار کنم و خرج خواهر و مادرمو بدم
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    یه سوال دیگه هم تو دوران آموزشی و تو دوران خدمت اصلی مرخصی ها چه جوریه؟میشه آموزشی یه کاری کرد نزدیک مادرم در تهران باشند.چون مریضند و تنها
    خیلی ممنون بابت راهنماییهاتون
    سلام دوست عزیز
    بابت فوت پدرتون تسلیت میگم بهتون.

1. اگه اواخر دی دفترچه را بفرستین ، احتمالا 1 اردیبهشت (70%) یا 1 اسفند (30%) اعزام میشید.
    2. تمدید 2 ماهه را نمیشه روش حساب کرد. شاید موافقت کردن و شاید هم نه.
    3. من احتمال میدم که شما میتونید به خاطر فوت پدرتون ، معافیت کفالت مادر بگیرید. قبلا معافیت موقت 30 ماهه میدادن (از تاریخ فوت پدر) و بعد از 30 ماه میشد تبدیل به معافیت دائمی کرد. الان نمیدونم در این مورد قانون عوض شده یا نه. حتما یه سر حضوری به نظام وظیفه برید و این مورد را پیگیری بکنید.
    4. اگه گواهی فوت پدر را نشون بدین ، احتمالا میتونید در شهر خودتون خدمت بکنید.
    5. مرخصی در دوران آموزشی به پادگان آموزشی بستگی داره. بعضا آخر هفته ها را مرخصی میدن. بعضیا عصرها مرخصی ساعتی میدن. بعضیا هم 2-3 روز در کل 2 ماه مرخصی میدن. ولی در یگان خدمتی بعد از آموزشی ، بسته به اینکه کجا بیفتید ، میشه عصرها را مرخصی گرفت. چون فوق لیسانس هستین ،اگه ارتش یا سپاه بیفتین ، عصرها در اختیار خودتون هستین به احتمال قوی. ولی اگه نیروی انتظامی بیفتین ، احتمالا پلیس راه یا راهنمایی رانندگی میفتید که کارش خییییییلی سخته و ممکنه از صبح تا شب توی خیابانها و جاده ها بایستید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام اگه کسی عکسی از برگ سبزش داره اینجا بزاره...من واسه پذیرش یه جا اقدام کردم گفت برگ سبز فرمت قدیم بیار... قدیم و جدید داره مگه؟
    پلیس یک برگه داد بهم که بالاش پرچمه ایرانه و تاریخ اعزام...ولی اونجا گفت ما اینو نمیخایم

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام اگه کسی عکسی از برگ سبزش داره اینجا بزاره...من واسه پذیرش یه جا اقدام کردم گفت برگ سبز فرمت قدیم بیار... قدیم و جدید داره مگه؟
    پلیس یک برگه داد بهم که بالاش پرچمه ایرانه و تاریخ اعزام...ولی اونجا گفت ما اینو نمیخایم
    سلام دوست عزیز
    برگ سبز ها بله مثل اینکه جدیدا فرمتشون عوض شده.
    شما اگه از قدیمیها میخاید ، برید پلیس +10 بگین یه پرینت از برگ سبزتون بهتون بده. بهش بگین که در اون کاغذهای رنگی جدید نمیخاید ؛ فقط یک پرینت سیاه و سفید از وضعیت خدمتی بهتون بده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشدم رو از تهران گرفتم.بروژه کسری هم برداشتم. بدرم هم فوت شدن.‍‍‍‍‍بارسال ۳۰ دی دفاع کردم.اگه امسال اواخر دی دفترچه بفرستم کی اعزام میشم؟
    هر موقع که تاریخ اعزامم بخوره بازم می تونم ۲ ماه تمدیدش کنم یا دیگه نمیشه چون از فرصت یک سالم استفاده کردم؟
    من الان ۴ ساله ساکن تهران هستم.آیا میشه من بعد از آموزشی تهران بیوفتم؟چون باید کار کنم و خرج خواهر و مادرمو بدم
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    یه سوال دیگه هم تو دوران آموزشی و تو دوران خدمت اصلی مرخصی ها چه جوریه؟میشه آموزشی یه کاری کرد نزدیک مادرم در تهران باشند.چون مریضند و تنها
    خیلی ممنون بابت راهنماییهاتون
    فقط اگر خواستید تمدید کنید و عقب بندازین حتما تا حداکثر یک ماه قبل از اعزام درخواستتون رو از طریق پلیس+۱۰ ثبت کنید. اگر ۰۱ ارتش بیوفتید عصرها مرخصید و مثلا جوادنیای قزوین آخرهفته ها مرخصید. انشالله معافیت جور میشه اگرهم نشد سعی کنید امریه داخل تهران بردارید یا در حین دوره آموزشی هم پروژه کسری انجام بدید.

Junior Member

سلام وقتی اولین روز آموزش وسایل رو بهمون میدن و چند روز مرخصی داریم, در فلان روز هم صبح باید پادگان باشیم, دو سوال دارم:
    ۱- میتونیم یه روز زودتر بریم و شب قبلش تو پادگان بمونیم؟ ( بخاطر دوری مسافت )
    ۲- در هنگام ورود با لباس نظامی باشه یا شخصی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال بسیار تخصصی دارم و بابتش خیلی نگرانم لطفا دوستان متخصص کمکم کنن(پلیس=10 جواب سوالمو بلد نبود)
    من ترم 8 (ترم دوم 92 -93) واسه معافیت کفالت پدر محتاج به مراقبت اقدام کردم ولی در خواستم رد شد.پلیس =10 اول گفت تاریخ اعزامت میاد در خونه ولی بعدش که گفتم دانشجو هستم گفتن می تونی به درست ادامه بدی.الان من ترم 9 هستم و تمام درسامو پاس کردم و فقط پروژه که اونم ترم قبل گرفته بودم و آماده تحویل هست ولی از ترس اینکه مشمول نشم تحویل ندادم.
    حالا سوالم اینه:اگه برم و تا چند روز دیگه کارای فارغ التحصیلیمو انجام بدم تا کی وقت دارم از کشور خارج شم؟در واقع کی مشمول میشم؟یعنی میتونم برای ترم winter سال بعد اقدام کنم و از کشور خارج شم؟
    راستی متولد 71/2/9 هستم و کارشناسی پیوسته هو خوندم ببخشید اگه طولانی شد
    پ ن :اگر اقدام به معافیت نمی کردم تا شهریور 94 وقت داشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali179 نمایش پست ها
    سلام وقتی اولین روز آموزش وسایل رو بهمون میدن و چند روز مرخصی داریم, در فلان روز هم صبح باید پادگان باشیم, دو سوال دارم:
    ۱- میتونیم یه روز زودتر بریم و شب قبلش تو پادگان بمونیم؟ ( بخاطر دوری مسافت )
    ۲- در هنگام ورود با لباس نظامی باشه یا شخصی؟
    سلام دوست عزیز

1. نه نمیشه. ورود و خروج به پادگان بدون برگ عبور ممکن نیست. مشکلی به خاطر بعد مسافت نیست. اونها خودشون میدونن که خیلیها از راه دور دارن میان و ممکنه صبح نرسند. من یادمه آموزشی ما اولین روز حتی تا ساعت 9 شب هم هنوز بچه ها از شهرهای دیگه داشتند میومدن. معمولا 2 روز اول آموزشی پذیرش سربازهای جدید است. بعضیها هم به خاطر مسافت طولانی صبح روز دوم رسیده بودن. مشکلی نیست. نگران نباشید. فقط شما همونجایی که در برگ آبی نوشته شده حضور داشته باشید.

2. با لباس شخصی میرید داخل و اونجا بعد از پذیرش بهتون لباس و وسایل میدن. اکثرا هم 1-2 روز بعد از پذیرش مرخصی میدن تا بچه ها برن و لباساشون را اندازه بکنند و آرم و علائم را بدوزن و . . .

موفق باشید

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

نقل قول نوشته اصلی توسط ssiinnaa1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال بسیار تخصصی دارم و بابتش خیلی نگرانم لطفا دوستان متخصص کمکم کنن(پلیس=10 جواب سوالمو بلد نبود)
    من ترم 8 (ترم دوم 92 -93) واسه معافیت کفالت پدر محتاج به مراقبت اقدام کردم ولی در خواستم رد شد.پلیس =10 اول گفت تاریخ اعزامت میاد در خونه ولی بعدش که گفتم دانشجو هستم گفتن می تونی به درست ادامه بدی.الان من ترم 9 هستم و تمام درسامو پاس کردم و فقط پروژه که اونم ترم قبل گرفته بودم و آماده تحویل هست ولی از ترس اینکه مشمول نشم تحویل ندادم.
    حالا سوالم اینه:اگه برم و تا چند روز دیگه کارای فارغ التحصیلیمو انجام بدم تا کی وقت دارم از کشور خارج شم؟در واقع کی مشمول میشم؟یعنی میتونم برای ترم winter سال بعد اقدام کنم و از کشور خارج شم؟
    راستی متولد 71/2/9 هستم و کارشناسی پیوسته هو خوندم ببخشید اگه طولانی شد
    پ ن :اگر اقدام به معافیت نمی کردم تا شهریور 94 وقت داشتم
    سلام
    شما از تاریخ فارغ التحصیلی یک سال فرصت داری دفترجه پست کنی
    یعنی اگه پروژه ات رو تمدید کنی و تاریخ فارغ التحصیلیت بهمن 93 بخوره تا بهمن 94 فرصت داری دفترچه پست کنی که احتمالا تاریخت بشه 1-2-95
    شما تا قبل از اعزام میتونی از کشور خارج بشی. البته حتی اگه سربازی هم بری و تو سربازی پذیرش بگیری ترخیصت میکنن و جای نگرانی نیس

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

Junior Member

دوستان یگان خدمتیم افتاده کرمانشاه (نیروی انتظامی)

کسی میدونه چجور جائیه؟

Junior Member

من آموزشیم توی نیشابور تموم شد . برای مشهد درخواست امریه داده بودم و بهم گفته بودند اسمت در سیستمشون ثبت شده و سرباز ما هستی و از این حرفا ولی :

چون رشتم به پزشکی ربط داره یجورایی باید برم تهران قسمت بازرسی کل . فکر کنم اونجا تقسیم می کنند ؟؟ درسته ؟

کسی می دونه چند روز اونجا الاف هستم ؟ 1 یا 2 یا .... روز ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)