صفحه 642 از 758 نخستنخست ... 142542592632633634635636637638639640641642643644645646647648649650651652692742 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,411 تا 6,420 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    من که رو تمدید و تعجیل یا خروج از کشور کلیک میکنم نوشته به علت غیبت مجاز به استفاده نمی باشید، غیبت چند ماه قبل حذف شده، نظام وظیفه هم گفته نیاز به اقدام مجدد برای حذف غیبت نیست، معلوم نیست تا کی این سیستم باید این شکلی باشه؟ واسه شما چه حالتی داره گزینه تمدید یا تعجیل رو داره؟

وقتی رو تاریخ میزنم اضن تاریخی وجود نداره برای تعجیل یا تمدید!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hesammmmmmm نمایش پست ها

وقتی رو تاریخ میزنم اضن تاریخی وجود نداره برای تعجیل یا تمدید!!!!!!!!
    کلا داغون شده، آخه تغییرات این سایت بیش از یک ماه طول کشیده الآن ورژن رو 1.1.60 هست، حداقل این سایت خود نظام وظیفه رو هم باز نکردند آدم ببینه غیبت داره تاریخ اعزام کی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    کلا داغون شده، آخه تغییرات این سایت بیش از یک ماه طول کشیده الآن ورژن رو 1.1.60 هست، حداقل این سایت خود نظام وظیفه رو هم باز نکردند آدم ببینه غیبت داره تاریخ اعزام کی هست.
    .
    منم میگم سایت نظام وظیفه بسته هست اینجا همه میگن نه باز میشه :|
    نمیدونم چجوریه.
    الان بیش از یک ماهه که سایتش باز نمیشه. مشخصات رو میزنم فقط صفحه رفرش میشه یا ارور 500 میده

نقل قول نوشته اصلی توسط nader24 نمایش پست ها
    .
    منم میگم سایت نظام وظیفه بسته هست اینجا همه میگن نه باز میشه :|
    نمیدونم چجوریه.
    الان بیش از یک ماهه که سایتش باز نمیشه. مشخصات رو میزنم فقط صفحه رفرش میشه یا ارور 500 میده
    باز میشه میره توی اون صفحه که باید کد سخا و کد ملی رو وارد کنیم اما به محض کلیک کردن همون خطای 500 رو میده، اونهایی که میگن باز میشه منظورشون همین هست.
    واسه شما تو صفحه اصلی هم وارد نمیشه؟

سلام دوستان اگه کسی بدون پارتی اقدام کنه حدودا چند درصد احتمال داره وزارت دفاع یا سپاه بیفته اموزشی و؟لطفا همه دوستان نظر خودشونو بدن حتی اگه قطی نیست مرسی

Junior Member

ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم میخوام بدونم اگه به احتمالی راهور بفرستن استوار دوم هم جریمه میکنه؟ بعد منکه معاف از رزمم میتونم شکایت کنم؟ اصلا به کی باید شکایت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mazloomin نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم میخوام بدونم اگه به احتمالی راهور بفرستن استوار دوم هم جریمه میکنه؟ بعد منکه معاف از رزمم میتونم شکایت کنم؟ اصلا به کی باید شکایت کرد؟
    حرف از شکایتت ته خنده بود. عزیزم از نظام میخوای به نظام شکایت کنی؟! اگه لازم باشه متاهل مرز میفرستن؛ با درجه ستوانیکمی پست میدی و ...
    فقط یه چیز یادت نره: شانس (بعضی میگن قسمت) در خدمت حرف اول میزنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی بدون پارتی اقدام کنه حدودا چند درصد احتمال داره وزارت دفاع یا سپاه بیفته اموزشی و؟لطفا همه دوستان نظر خودشونو بدن حتی اگه قطی نیست مرسی
    دوست عزیز بچه ها از پارتی استفاده میکنن باز هم قطعا نمیدونن سپاه میفتن یا نه؛ اونوقت انتظار داری همینطوری بفرستنت سپاه!
    البته همه چیز (از جمله محل خدمت) صددرصدی نیست؛ شما به همون ۰.۰۱ درصد هم امیدوار باش!
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    حرف از شکایتت ته خنده بود. عزیزم از نظام میخوای به نظام شکایت کنی؟! اگه لازم باشه متاهل مرز میفرستن؛ با درجه ستوانیکمی پست میدی و ...
    فقط سالمی چیز یادت نره: شانس (بعضی میگن قسمت) در خدمت حرف اول میزنه.
    اتفاقا این مورد رابطه مستقیمی با فرمانده ارشد داره مثلا ما که اراک بودیم دستور مستقیم جناب سرهنگ کوه نژاد اومد که حق ندارین به معاف از رزم ها سخت بگیرین به همین خاطر فرماندمون بدجور غلاف میکرد اما این بچه ها بودن که بیشتر با نخاله گریهاشون باعث تنبیه گروهان میشدن اما ترس من همش از فرمانده های تهرانه چون قبل خدمت با چندتاشون برخورد کردن اصلا عقل و روان سالمی نداشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mazloomin نمایش پست ها
    اتفاقا این مورد رابطه مستقیمی با فرمانده ارشد داره مثلا ما که اراک بودیم دستور مستقیم جناب سرهنگ کوه نژاد اومد که حق ندارین به معاف از رزم ها سخت بگیرین به همین خاطر فرماندمون بدجور غلاف میکرد اما این بچه ها بودن که بیشتر با نخاله گریهاشون باعث تنبیه گروهان میشدن اما ترس من همش از فرمانده های تهرانه چون قبل خدمت با چندتاشون برخورد کردن اصلا عقل و روان سالمی نداشتن
    به نظر من کار کشیدن از معاف از رزم کار درستی نیست، اگر قرار باشه کار بکشند که دیگه چرا میگن معاف از رزم بگن سرباز معمولی، باید یک تفاوتی بین این دو وجود داشته باشه ما ها شرایط نیمی از معافی رو داشتیم و شاید هم خیلی ها رو مرز معافی بودند و بدشانسی آوردن اگر قرار تو خدمت مثل بقیه باهاشون رفتار بشه که نمیشه، من شنیدم اگر مثلا به معاف از رزم نگهبانی بدن بعد طرف اشتباهی کنه و تیر شلیک کنه مسئولیت با اونهاست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)