نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-13

یه چیزی رو هم بذار برات روشن کنم تو پادگان هم همچین خبری نیست که فکر کنی سخته شما که لیسانس داری نهایتا کار اداری انجام میدی سر یه ساعت میری سر یه ساعت هم میای بیرون و به زندگیت میرسی اما اگر تو شهر خودت نباشی چیکار میخوای بکنی( با دوران دانشجویی و خونه دانشجویی او اینها مقایسه نکن که با هم فرق دارن خدمت یه جو دیگه است )
باز هم تجربه و نظر من بود هر کس بهتر میتونه برای آیندش تصمیم بگیره
یا حق
سلام
فرزاد جان تجربیات خوبی رو نقل کردند که بیشتر مربوط به خدمت در پادگان میشه.
ولی خدمت در پادگان ایده آل ترین شکل خدمته.
همه این افسرایی که سر چهار راها هر روز می بینمشون و جدیدا یه خط سفید کنار شلوارشونه (توضیح: این خط رو جدیدیا مجبور کردن بذارن تا معلوم بشه وظیفه اند و کادرای محترم خدای ناکرده اشتباهی بهشون احترام نذارن)، همه لیسانسای این مملکتند که هفته ای فقط 10 ساعت مرخصی دارند و می بینید که روزشون رو با چه اتلاف انرژی ای باید سپری کنند که حتی بغل خونشون هم باشن زیاد توفیری نمی کنه.
در ضمن تو تقسیم نیرو اصلا نمیشه حساب کرد که هر کی بخواد تو شهر خودش بیوفته، اگه اینجور باشه کی می ره تو منطقه عملیاتی مرصاد خدمت کنه.
نتیجه اینکه سفت و سخت دنبال امریه باشین نه به خاطر تجربه کاری نه، فقط به خاطر اینکه از محیطهای نظامی که ذهنیتتونو عوض میکنه بکلی دور باشین و فرصتب بیش از 10 ساعت تو هفته داشته باشین.
(اینا تجربیات 2 ماه آموزشی و 3 روز خدمت من تو نیروی انتظامی بود) ;D