صفحه 432 از 758 نخستنخست ... 332382422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442482532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,311 تا 4,320 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط rayman نمایش پست ها
    سلام
    من بسیج فعال دارم، میخوام برم دوره تکمیلی منتها توی این یه سال هر موقع رفتم حوزه بسیج بهم گفتن فعلا دوره تکمیلی نداریم، من چکار کنم؟
    تقریبا شش ماه دیگه هم میخوام دفترچه بفرستم، اگه امکان داره بنده رو راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز همون تکمیلی بسیج نداشته باشی سنگین تری . دیگه سپاه هم تکمیلی خودش رو قبول نداره . ما اعزامی برج 2 هستیم ، تکمیلی هم داشتیم افتادیم نیرو دریایی و تکمیلی رو ازمون قبول نکردن . و گفتن از سال 95 دیگه مورد قبول نیست و فقط 2 ماه کسری از آخر خدمت تعلق میگیره . این قانون برا نیرو دریایی و هوایی سپاه هست
    صرفا جهت اطلاع دوستان و راهنمایی بهشون در مورد داشتن برگ سبز تکمیلی بسیج از سال 95 :
    1- اگر آموزشی نیرو زمینی سپاه باشید 20 روز دوره میبینید و بعد ترخیص میشید به یگانتون + 2ماه کسر خدمت
    2- اگر نیرو دریایی و هوایی سپاه باشید که آموزشی رو باید کامل برید و فقط دوماه کسری تعلق میگیره .
    3- اگر آموزشی نیرو انتظامی باشید 20 روز دوره + 2 ماه کسر خدمت
    4- اگر امریه باشید و آموزشیتون ارتش باشد نهایتا یک هفته ای ترخیص میشید و اگر امریه نباشید باید دوماه آموزشی رو بگذرونید .

در ضمن دوره های تکمیلی بسیج هم از سال 95 چه دوره 30 و چه دوره 15 روزه دیگه برگزار نمیشه . البته هر روز قانون رو عوض میکنند ممکنه دوباره برگرده به حالت قبل .

این اطلاعات رو در اختیار دوستان قرار دادم چون مطمئنم دغدغه و سوال خیلی از دوستان هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط rayman نمایش پست ها
    سلام
    من بسیج فعال دارم، میخوام برم دوره تکمیلی منتها توی این یه سال هر موقع رفتم حوزه بسیج بهم گفتن فعلا دوره تکمیلی نداریم، من چکار کنم؟
    تقریبا شش ماه دیگه هم میخوام دفترچه بفرستم، اگه امکان داره بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من پارسال شهریور دوره 45 روزه رفتم...فقط دوماه کسر میشه.الکی تو گرمای جنوب رفتم...یه سه روز هم اردو شبانه روزی داشت که از جنگ ویتنام بدتربود.

Junior Member

سلام، دوستان من افتادم مرزبانی ثامن الائمه مشهد، متاهل هستم، امکانش هست تو تقسیم یگان راست عوض شه انتظامی بشم ؟ آخه میگن متاهل هایی که بچه ندارند رو نهایت میندازن مرزهای استان خودت

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadbax نمایش پست ها
    سلام، دوستان من افتادم مرزبانی ثامن الائمه مشهد، متاهل هستم، امکانش هست تو تقسیم یگان راست عوض شه انتظامی بشم ؟ آخه میگن متاهل هایی که بچه ندارند رو نهایت میندازن مرزهای استان خودت
    طبق قانون باید شهر خودتون بیوفتید متاهلین شهر محل سکونت خدمت خواهند کرد اگر شهرتون قسمت اداری داره شما را باید اونجا بندازند
    اینکه میگین متاهلین که بچه ندارند شهر محل سکونت نمیوفتن را نشنیدم مگر اینکه مرزبانی داستانش فرق بکنه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    من پارسال شهریور دوره 45 روزه رفتم...فقط دوماه کسر میشه.الکی تو گرمای جنوب رفتم...یه سه روز هم اردو شبانه روزی داشت که از جنگ ویتنام بدتربود.
    اگه نیروی زمینی پذیرش بگیرین آموزشی میپره. اون دیگه به پیگیری خودتون و از همهههههههههههههههههههه مهمتر پارتیتون بستگی داره!
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

کلیه ارسال های تشویق به تماس خارج از فروم، بدون ارسال پیام خصوصی ویرایش یا حذف شد.
    لطفا دقت بفرمایید در این انجمن قرار دادن ای دی تلگرام /ایمیل/شماره تماس اکیدا ممنوع می باشد.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

ممنون از همکاری شما
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

سلام دوستان .
    افرادی که اعزامی 19/3/95 هستند . در صورتی که بسیج فعال + کارت تکمیلی دارند . چنانچه مایل به گرفتن پذیرش در تهران هستند با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم .
    فقط افرادی که فعال بسیج و (((((( دوره تکمیلی ))))) دارند

Junior Member

سلام خدمت دوستان. یک سوال: اگر من برای خدمت سربازی به سپاه درخواست بدم چقدر احتمال داره قبول کنن؟ دوستانی هستن که درخواست داده باشن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmh1369 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    آقا بهترین محل خدمت در تهران که اداری باشه خیلی خوب باشه برای بنده که ارشد عمران دارم(دولتی) کجا میتونه باشه بنظرتوون؟ و اینکه چجوری باید پذیرش بگیرم و اینکه ارتش خوبه یا نیرو انتظامی یا سپاه یا هر چی دیگه ؟؟؟؟
    تیر اعزام امه میرسم کاری بکنم یا نه ؟
    درود

توصیه من به شما نیروی هوایی ارتش است. هیچ وقت سربازی را شوخی نگیرید ، مخصوصا خدمت در نیروی زمینی ارتش و نیروی انتظامی کار هر کسی نیست و بسیار به شانس و پارتی بستگی دارد که جای خوبی بیفتید یا پست خوبی به شما بدهند. مزیتی که ارنش به سایر ارگان ها دارد این است که ارگانی بین المللی است و کارت پایان خدمت معتبری خواهید داشت. مزیت نیروی هوایی نسبت به سایر نیرو های ارتش نیز در این است که بسیاری از فرماندهان و افسران این نیرو افرادی تحصیل کرده و خوش برخورد هستند. کاری هم که آنجا به شما می دهند به مراتب بسیار بهتر از جاهای دیگر مانند نیروی زمینی است و محیط سالمتری دارد. مدت ساعت خدمت هم در نیروی هوایی به مراتب کمتر از جاهای دیگر است. پس از نیروی هوایی ، بنظر بنده پدافند هوایی هم برای خدمت خوب است. اما در مورد نیروی زمینی ، بنظر من تنها مزیت این نیرو این است که زیر مجموعه های بسیار خوبی دارد ، از جمله بیمارستان ها ، کانون ها ، موزه ها و ...

برای پذیرش هم یا باید پارتی داشته باشید و یا به نزدیکترین پایگاه نیروی هوایی (از جمله ستاد فرماندهی نیروی هوایی) مراجعه کرده و درخواست جذب بدهید.

سلام
    کسی لیست پادگان های نیروی زمینی در مازندران ر میدونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)