صفحه 754 از 758 نخستنخست ... 254654704744745746747748749750751752753754755756757758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,531 تا 7,540 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد 15 شهریور سال 97 هستم. اگه بخوام تاریخ اعزامم اول آبان 98 باشه، باید چه تاریخی دفترچه رو ارسال کنم؟
    از الان به پلیس +10 زنگ بزن هر وقت اعزام اول آبان باز شد اقدام کن. ولی احتمالا سوم یا چهارم شهریور اقدام کنی اعزامت اول آبان میفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط empra2r نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بچه ها یه سوالی از تون داشتم
    فرض کنید یه نفر رفته مدرک فوق لیسانسسشو گرفته برگشته ایران. مدرک لیسانسشم به خاطر نداشتن پیش دانشگاهی تایید نشده. پس طبیعتا فوقش هم تایید نمیشه تا لیسانس رو درست کنه.
    حالا این فرد اگه تصمیم بگیره بره سربازی و هیچ اقدامی هم برای تایید مدارکی که از خارج گرفته - از شروع لیسانس خارج بوده تا اخر فوق لیسانس - وقتی میخواد بره سربازی با مدرک دیپلم میفرستنش ایا
    اخرین مدرکش که از نظر ایران مورد قبوله دیپلم دبیرستان ولی رفته لیسانس و فوق گرفته ولی چون پیش دانشگاهی نداشته هیچ کدوم قبول نشده و گفتن باید اول بری 18 واحد بگذرونی بعد مدارک دانشگاهیت قبول میشه وگرنه همین دیپلمه ای. برای سربازی رفتن هم دیپلمه حساب میشه
    ؟
    نظام وظیفه بهش معافیت داده چون دانشگاه هاش هر دوتا مقطع مورد تایید وزارت علوم بوده ولی مدارکش رو وزارت علوم تا گذراندن اون 18 واحد قبول نمی کنه.
    برای گرفتن برگه اعزام باید برگه فارغ التحصیلی که دانشگاه بهت میده همراهت باشه. پس باید وزارت علوم مدرکت رو تایید بکنه که نظام وظیفه تو رو کارشناس ارشد بدونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosalmanirani نمایش پست ها
    از الان به پلیس +10 زنگ بزن هر وقت اعزام اول آبان باز شد اقدام کن. ولی احتمالا سوم یا چهارم شهریور اقدام کنی اعزامت اول آبان میفته.
    دوست عزیز ممنون بابت پاسختون، ولی اعزام ارشد در ماه زوجه، من اول شهریور دفترچه رو بفرستم نمیگن بهم که همین الان برو آموزشی. در نتیجه از اول شهریور به بعد صددرصده که آبان میفته. میخوام ببینم الان یا اوایل مرداد اگه اقدام کنم شهریور میفتم یا آبان؟

Junior Member

سلام. بنده سوالی در مورد غیبت داشتم. من 1 شهریور اعزامم و 90 روز برام اضافه خدمت خورده که البته نمیدونم چرا چون حدود 15 روز قبل از اینکه مهلت یه ساله ام تموم شه تو پلیس +10 اقدام کردم. الآن تو این شرایط به هیچ عنوان دیگه نمیشه با وثیقه خارج شد؟ یعنی اگه کسی غیبت داشته باشه دیگه با وثیقه نمیتونه خارج شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasaran نمایش پست ها
    سلام. بنده سوالی در مورد غیبت داشتم. من 1 شهریور اعزامم و 90 روز برام اضافه خدمت خورده که البته نمیدونم چرا چون حدود 15 روز قبل از اینکه مهلت یه ساله ام تموم شه تو پلیس +10 اقدام کردم. الآن تو این شرایط به هیچ عنوان دیگه نمیشه با وثیقه خارج شد؟ یعنی اگه کسی غیبت داشته باشه دیگه با وثیقه نمیتونه خارج شه؟
    پیگیری نکردید که علت غیبت رو متوجه بشید؟

Junior Member

سلام
    من اعزام 6/1 هستم میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه زودتر محل آموزشی که افتادم بفهمم؟

Junior Member

سلام دوستان . یک سوال داشتم . من لیسانس هستم . خواستم بدونم امکان اینکه من بی افتم تو شهر یا استان خودم و ساعت کاریم هم اداری باشه یعنی هر روز بتونم برم خونه چقدره ؟

Junior Member

سلام چند سوال داشتم خدمت دوستان. من برای مقطع دکتری از آلمان پذیرش گرفتم و منتظر ویزام هستم. اما الان تاریخ اعزامم خیلی نزدیکه (۱شهریور). و اینکه مجوز خروج دو ماهم هم به اتمام رسیده.
    میخواستم بدونم برای تمدید تاریخ اعزام فقط با مدارک شناسایی برم پلیس +۱۰ کافیه ؟
    ۲)اگه ویزام تا بازه ی تمدید شده هم نیاد چه کار باید بکنم؟
    ۳) برای دریافت مجوز خروج چه کاری دوباره انجام باید بدم ؟ آیا باید با نامه ای جدید از دانشگاه به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنم ؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارید و ببخشید اگه سوالاتم تماما مربوط به اینجا نیست و یا تکراریه.

Junior Member

سلام
    من 24 بهمن بود (یک هفته قبل از اعزام 1 اسفند)، برای کسایی که ارشد و لیسانس داشتند و می اومدند پلیس+10 ، اعزامشون 1 اسفند می خورد
    می خواستم بدونم اقدام برای اعزام 1 شهریور تا کی بازه، شنبه برم می افتم 1 شهریور یا 1 آبان؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی تابحال تمدید پزشکی انجام داده است؟ چون من به هر دری زدم تمدید نشد. تاریخ اعزامم شهریور هستش
    دوستان خواهشا اگر کسی راه حلی دارد ممنون میشم اطلاع دهد.
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)