صفحه 10 از 758 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

والا هر چند وقت یک بار جای اطاق ها رو عوض می کنن ولی ساختمان اصلی طبقه هم کف اطاق 18 برگه سبز رو بهتون میدن اگه عوض نشده باشه این یکی دیگه اطلاعات روز نیست مال دوران خدمته یادش بخیر خیلی خوش گذشت
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

اونجا بودم دیدم که تا 4 ماه رو هم عقب و جلو می کردن از برج 2 به 6 و برعکس.
    غير ممكنه
    من 3 بار رفتم اونجا براي اينكه 4-6 ماه بيندازم جلو
    چند ده نفر بوديم كه هي مي رفتيم براي اين قضيه حتي يكيمون هم موافقت نشد
    البته شايد چيزي كه شما دوست من ديديد براي ليانسها و فوق ها نبوده
    براي ديپلمها و زير اونها من 8 ماه تعويق هم ديدم
    ولي براي بالاتر از ليسانس محاله
    البته در حالت عادي و بدون پارتي
    البته با پارتي همه كار تو نظام ميشه كرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط thesunnrise
    ممنون از همه دوستانی که نظر دادند
    اطلاعات خوبی بود...پس از فکر جعل میام بیرون و میرم سراغ چونه زدن با شهید بهشتی و آموزش و پرورش.
    فقط از آقای فلاحی یه سوال بپرسم که: راست میگین شاید با 1 ایراد کوچک از نامه من برام اضافه زدن(هنوز در خونه نفرستادن برگه اعزام را). توی نظام وظیفه میدون سپاه، کدوم قسمتش باید پیگیر نامه اعزامم باشم و برم چونه زنی؟؟ خدایی خیلی شیرتوشیره. آدم نه کسی جواب میده نه آدم میدونه باید کجا بره.
    با تشکر از همه عزیزان
    خدایی جای خیلی توپیه برا گرفتن اطلاعات
    سالن 3 اتاق 108
    يا 198
    يا 168
    سرهنگ ... شناس
    بايد بير پيش اون

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    غير ممكنه
    من 3 بار رفتم اونجا براي اينكه 4-6 ماه بيندازم جلو
    چند ده نفر بوديم كه هي مي رفتيم براي اين قضيه حتي يكيمون هم موافقت نشد
    البته شايد چيزي كه شما دوست من ديديد براي ليانسها و فوق ها نبوده
    براي ديپلمها و زير اونها من 8 ماه تعويق هم ديدم
    ولي براي بالاتر از ليسانس محاله
    البته در حالت عادي و بدون پارتي
    البته با پارتي همه كار تو نظام ميشه كرد
    من اخیرا رفتم و چون خیلی هم برام جالب بود که با این راحتی عقب و جلو می ندازن برا همین به دقت نگاه کردم.
    مطمئنم که کارشناسی یا ارشد بودند چون دیپلما تو تاریخ 2/1 یا 4/1/ (روزای اول ماههای زوج) اعزامی ندارند.
    البته این تناقض بین نتایج من و isatis2006 به این خاطره که این سازمان شیر تو شیر ترین سازمانیه که تا حالا به عمرتون دید یا می بینید.
    روزی که من اونجا بودم یه ستوان دوی وظیفه به همراه یه سرباز وظیفه تو نمازخونه کل کارای تعویق و تعجیل رو انجام می دادن.
    من چون دیر رسیده بودم تقریبا همه رو دیدم که کدوما نتیجه گرفتند و کدوما نگرفتند.
    بازم می گم تاخیر تا 4 ماه هم امکان پذیره اونم بدون پارتی
    با پارتی که مشخصه هر کاری دلت خواست می تونی بکنی. حتی می تونید مثل خیلیا سربازی نرید ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط thesunnrise
    ممنون از همه دوستانی که نظر دادند
    اطلاعات خوبی بود...پس از فکر جعل میام بیرون و میرم سراغ چونه زدن با شهید بهشتی و آموزش و پرورش.
    فقط از آقای فلاحی یه سوال بپرسم که: راست میگین شاید با 1 ایراد کوچک از نامه من برام اضافه زدن(هنوز در خونه نفرستادن برگه اعزام را). توی نظام وظیفه میدون سپاه، کدوم قسمتش باید پیگیر نامه اعزامم باشم و برم چونه زنی؟؟ خدایی خیلی شیرتوشیره. آدم نه کسی جواب میده نه آدم میدونه باید کجا بره.
    با تشکر از همه عزیزان
    خدایی جای خیلی توپیه برا گرفتن اطلاعات
    سلام
    نامه اعزامتو اگه بخوای بگیری باید از در که وارد شدی دم در چند تا خانم نشسته اند که مسئول چندین کارن یکیشیون یه تابلو بالا سرشه که روش نوشته قسمت اعزام و احضار همونجا میرید می گید که برگه اعزامم رو می خوام و شماره ملیتو بش میدی برات پرینت میگیره همانجا بت میده.
    برا ملاقات مردمی هم باید بری تو نمازخونه .
    وارد اون ساختمون اصلی شدید سمت راست پله ها رو میرید پایین به اونجا می رسید. (از هر کی بپرسید بهتون می گه کجاست)
    اگه روز دوشنبه ساعت 7 رفتید کارت راحت میشه دنبال سیل عظیم جمعیت برو می رسی به نمازخونه ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose2196
    بازم می گم تاخیر تا 4 ماه هم امکان پذیره اونم بدون پارتی
    با پارتی که مشخصه هر کاری دلت خواست می تونی بکنی. حتی می تونید مثل خیلیا سربازی نرید ;D
    سربازی نرفتن با پارتی هم جور نمیشه هرکی بهت اینو گفته خالی بسته فقط می تونه بی درد سر معافیت تحصیلی برای خروج از کشور بگیره
    2.تاخیر میشه انداخت خیلی راحت ولی جلو نمیشه انداخت دوست عزیز
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

فاصله زمانی بین این 2 تاریخ از نظر نظام وظیفه محدودیتی نداره
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

من مثل بقیه بچه های دانشگاه آزاد که شهریور دفاع می کنند و تاریخ فراغت و براشون می زنن 31 تیر!! منم به همین سرنوشت دچار شدم،
    به لطف امور مالی و صندوق هم بالاخره عصر روز 30 دی ! تونستم دفترچه رو پست کنم، از پلییس 10+ هم فرستادم،
    6 بهمن زنگ زدم و شماره ملی مو گفتم به یکی از آشنا ها مون اونجا، گفت 1 تیر شدی،
    حالام واسه امریه اقدام کردم :-[

اما یه چیزی بتون بگم، تهران مسول صدور نامه میگفت شهریور یا آبان، اعزام میشی، سنندج هم میگفتن احتمال 90% همین اسفند! اما مسولش که پشت کامپوتر بود گفت هیچی معلوم نیست، همه چی بستگی داره، فقط یه هفته صبر کن >

PS:
    به همه اونجا گفته می شد اگه تا 15 روز کاری نامه نیومد دم در خونه با کارت ملی حتما برید اداره نظام وظیفه
    القصه ;D
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose
    سلام
    خودتون به تنهایی و بدون اینکه کسی رو برا جابجایی پیدا کنید هم می تونید تاریخ اعزامتون رو عوض کنید. ( حدودا یه ماه پیش من خودم اینکارو کردم)
    هر هفته دوشنبه ساعت 7 نظام وظیفه تهران میدان سپاه جلسه ملاقات مردمی.
    تو دو تاپیک زیر مفصل راجع به اون بحث شده

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15189.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19698.0.html
    آره، .ولی اونی که بحث شده تا 2 ماه راحت میشه. اما اینطوری دو نفر میتونن با هر تاریخی عوض کنن تاریخشون رو. چه جالب.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    آره، .ولی اونی که بحث شده تا 2 ماه راحت میشه. اما اینطوری دو نفر میتونن با هر تاریخی عوض کنن تاریخشون رو. چه جالب.
    بله اگه در حالت عادی به نظام وظیفه مراجعه کنید اونها فقط می تونند تاریخ اعزام شما رو 2 ماه زودتر و یا دیرتر کنند که البته باز هم تاریخ اعزام شما رو با یه نفر دیگه جابجا می کنند و امکان داره بگند الان کسی درخواست نداده که بتونیم با شما جابجا کنیم پس دقت کنید که این کار هم 100 درصد هم عملی نیست چون همیشه تعداد افرادی که تمایل دارند زودتر اعزام بشند بیشتر از کسانی هست که می خواهند دیرتر بروند

اما اگه 2 نفر باهم برند و بگند که می خواهند تاریخ هاشون رو باهم عوض کنند این کار راحت تر و مطمئن تر هست بعلاوه اینکه اون محدودیت 2 ماه هم در کار نیست
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)