صفحه 101 از 758 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member najafi2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي الكترونيك و ارشد مهندسی نانو فوتونیک

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmuud نمایش پست ها
    یه سوال
    من اول اردیبهشت اعزامم،کنکور ارشد هم دادم،نتایج هم گفتن نیمه اردیبهشت میدند، میخواستم بدونم در حین دوره اموزشی اجازه مرخصی برای دیدن رتبه و انتخاب رشته رو بهم میدهند؟؟؟؟
    سلام

آره عزیز بهت مرخصی میدن ولی سعی کن طول دوره آموزشی غیبت و کارای غیر قانونی انجام ندی . معمولا 5شنبه و جمعه ها لیسانسه هارو مرخصی میدن.من خودم اعزامی اسفند بودم این جریان برام رخ داد و الآن دانشجوام.
    من آنقدر هنرمند هستم كه در خيال خودم آزادانه ترسيم ميكنم، خيال مهمتر از دانش است زيرا دانش محدود است ولی خیال دنیا را در بر میگیرد.

"آلبرت انیشتین"

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    من حساب کردم با حالت 2 میشه حدود یک سال جلو افتاد.
    1- یعنی با اینکه 7 ماه رو گذروندم بعد از ارشد بدون پارتی میشه با انجام پروژه, خدمت رو تمام کنم؟
    2- این انجام پروژه چه شرایطی داره؟ حتما باید تخصص خوبی در رشته خودمون داشته باشیم؟ مثل امریه گرفتن باید شانس و بند پ و .... داشته باشی؟
    ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و شرایط انجام پروژه به جای خدمت سربازی ، ویکی سربازی را مطالعه کنید.
    هر سوالی هم در اون مورد داشتید در تاپیک تسهیلات سربازی نخبگان مطرح بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member najafi2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي الكترونيك و ارشد مهندسی نانو فوتونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب نمیده؟
    سلام دوست عزیز

نمیشه گفت کدوم ارگان ممکنه بیفتین به صورت قطعی چون ارگانها هر کدوم اعلام نیاز به نظام وظیفه میکنن یه موقع مرزبانی بیشترین نیرو رو میگیره یه زمان ارتش و... ولی فکر کنم برای برج 2و4 مرزبانی بیفتین چون بیشترین تقاضا رو زمان ما داشت. در رابطه با سابقه بسیج نه ربطی نداره بدون توجه به این سوابق و بصورت تقریبا تصادفی انتخاب میشین و وقتی سپاه بیفتین اون موقع برگ سبزو ارائه میدین.
    من آنقدر هنرمند هستم كه در خيال خودم آزادانه ترسيم ميكنم، خيال مهمتر از دانش است زيرا دانش محدود است ولی خیال دنیا را در بر میگیرد.

"آلبرت انیشتین"

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

ببخشبد یه سوال من دارم دفترچه میفرستم برای سربازی ولی تو مدارکش نوشته تاریخ فارق التحصیلی . من از دانشگاه میپرسم نمیگه میگه محرمانه است.!!هم چنین نوشته اصل و تصویر اخرین مدرک تحصیلی و یا فراغت از ان. من از کجا بیارم به من که مدرک نمیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    ببخشبد یه سوال من دارم دفترچه میفرستم برای سربازی ولی تو مدارکش نوشته تاریخ فارق التحصیلی . من از دانشگاه میپرسم نمیگه میگه محرمانه است.!!هم چنین نوشته اصل و تصویر اخرین مدرک تحصیلی و یا فراغت از ان. من از کجا بیارم به من که مدرک نمیدن؟
    تاریخ فارغ التحصیلی محرمانه است؟؟؟ تا حالا نشنیده بودم. به هر حال شما بهشون بگو برای اعزام به خدمت باید ثبت بشه. شاید بهتون گفتن.
    برای افرادی که خدمت نرفته اند؛ وقتی که کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدید، در آخر براتون یه نامه خطاب به نیروی انتظامی صادر میشه که توش مقطع دانشگاهی و معدل و تاریخ فارغ التحصیلی نوشته شده. در واقع مدرک موقت هست. با اون برگه می تونید برای اعزام به خدمت و... اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    تاریخ فارغ التحصیلی محرمانه است؟؟؟ تا حالا نشنیده بودم. به هر حال شما بهشون بگو برای اعزام به خدمت باید ثبت بشه. شاید بهتون گفتن.
    برای افرادی که خدمت نرفته اند؛ وقتی که کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدید، در آخر براتون یه نامه خطاب به نیروی انتظامی صادر میشه که توش مقطع دانشگاهی و معدل و تاریخ فارغ التحصیلی نوشته شده. در واقع مدرک موقت هست. با اون برگه می تونید برای اعزام به خدمت و... اقدام کنید.
    اااا. اهان پس مدرک موقت رو همون موقع میدن من فکر میکردم باد برگ سبز نشون بدیم. خب پس یه چیزی من کارای فارقیم تموم شد به دانشگاه باید چه مدرکی نشون بدم که بهم گواهی موقت بده؟ از کجا معلوم من میخوام برم سربازی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

دوستان ترو خدا راهنمایی کنید

بنده در تاریخ 30/10/91 از پایان نامم دفاع کردم. تا کی وقت دارم واسه معافیت پزشکی دفترچه پست کنم؟

ممنونم

تا جایی که من میدونم تا همون یه سال بعد از تاریخ فارغ اتحصیلی یعنی30/10/92

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم تا همون یه سال بعد از تاریخ فارغ اتحصیلی یعنی30/10/92
    ممنونم. اونوقت اگه فقط معاف از رزم بشیم غیبت که نمی خوریم؟ چون از فرجه یک ساله به دلیل مراحل معافیت پزشکی خارج می شم.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    ممنونم. اونوقت اگه فقط معاف از رزم بشیم غیبت که نمی خوریم؟ چون از فرجه یک ساله به دلیل مراحل معافیت پزشکی خارج می شم.
    وظیفه شما ارسال دفترچه اعزام به خدمت حداکثر یک سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی هست، این که بعدش چقدر طول می کشه و چه اتفاق هایی می یوفته جزو مسئولیت های نظام وظیفه است و شما مسئول نیستید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)