صفحه 102 از 758 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان دو تا سوال داشتم کی اینکه مهلت یک ساله بعد از فارغ التحصیلی کارشناسی رو به کسی که درسش رو 6 ساله تموم کرده هم می دن و یه سوال دیگه هم این که این مهلت شش ساله برای اتمام دوره کارشناسی شامل ترم تابستان سال اخر هم می شود؟ یعنی من مهر 86 ثبت نام کردم حالا برای اتمام درسم تا پایان شهریور مهلت دارم ؟ یا تا پایان ترم 12 یعنی خرداد ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsfa نمایش پست ها
    سلام دوستان دو تا سوال داشتم کی اینکه مهلت یک ساله بعد از فارغ التحصیلی کارشناسی رو به کسی که درسش رو 6 ساله تموم کرده هم می دن و یه سوال دیگه هم این که این مهلت شش ساله برای اتمام دوره کارشناسی شامل ترم تابستان سال اخر هم می شود؟ یعنی من مهر 86 ثبت نام کردم حالا برای اتمام درسم تا پایان شهریور مهلت دارم ؟ یا تا پایان ترم 12 یعنی خرداد ؟ ممنون
    سلام
    فرقی نمیکنه این مهلت یکساله برای تمام کسانی که در مدت سنوات مجاز فارغ التحصیل بشن هست شما هم که ورودی 86 هستی مدت سنوات مجازت 6 سال هست و فکر کنم قانون جدید مدت 5 ساله سال 90 یا 91 اومده. ترم تابستون هم جزو ترم های درسی حساب نمیشه یعنی یه ترم جداحسابش نمیکنن یعنی شما تا پایان شهریور مهلت داری .

Junior Member

سلام دوستان راسیاتش من الان ترم آخر هستم وتا اخر تیر درسم تموم میشه میخواستم واسه معافیت پزشکی اقدام کنم میشه همینطور دفترچه پست کنم یا باید نامه فراغت از تحصیل داشته باشم ؟ مراحل کار به چه شکل هست ؟ بعد از دانشگاه ؟ ممنون و سپاس واسه راهنمایی که میکنید !

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط elfy نمایش پست ها
    سلام دوستان راسیاتش من الان ترم آخر هستم وتا اخر تیر درسم تموم میشه میخواستم واسه معافیت پزشکی اقدام کنم میشه همینطور دفترچه پست کنم یا باید نامه فراغت از تحصیل داشته باشم ؟ مراحل کار به چه شکل هست ؟ بعد از دانشگاه ؟ ممنون و سپاس واسه راهنمایی که میکنید !
    تا زمانی که از معافیت تحصیلی دارید استفاده می کنید نمی تونید برای معافیت پزشکی اقدام کنید.
    بعد از این که فارغ التحصیل شدید دفترچه اعزام به خدمت و می گیرید و همراه با مدارکی که نیاز هست (نامه فارغ التحصیلی یا نامه دانشگاه به نظام وظیفه) و مدارکی که برای معافیت پزشکی هست ارسال می کنید، بعد نامه می یاد براتون که برید برای انجام مراحل معافیت پزشکی

دوستان من ۳۱ خرداد (۳۹ روز دیگه) سربازیم تموم می‌شه و I20م هم الان اومده دستم. سوالم اینه که من می‌تونم برای اواسط تیر (۱۰ - ۱۵ روز بعد از پایان خدمتم و احتمالاً قبل از صدور کارت) اجازه‌ی خروج بگیرم (به هر نحوی) که بتونم برای مصاحبه‌ی سفارت برم؟ مثلن با نامه‌ی تسویه از یگان خدمتیم بهم اجازه خروج میدن (پاسپورت دارم) یا حداقل میزارن وثیقه بزارم و برم تا قبل از اینکه کارتم صادر شه و بیاد؟

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

دوستان بعد از ارسال دفترچه عموما چند ماه بعد تاریخ اعزام میخوره؟
    ممنونم

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1365ir نمایش پست ها
    دوستان بعد از ارسال دفترچه عموما چند ماه بعد تاریخ اعزام میخوره؟
    ممنونم
    اگر جا باشه اولین تاریخ اعزام میشید..من 28 اسفند 90 پست کردم اول اردیبهشت 91 اعزام شدم...الان کلا بخاطر کمبود سرباز سریعا اعزام میشید
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

سلام برادرای عزیز

آقا ما اگه بخوایم تو سپاه بیفتیم حتمان باید موقعی خاص از سال اقدام کنیم؟مثلا تا برج شیش؟؟امریه نمی خوام...همون سربازی عادی فقط تو سپاه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

چند تا سوال خیلی مهم من 1 هفته دیگه یعنی 5.6 خرداد واسه معافیت پزشکی اقدام می کنم هدفم گرفتن معاف از رزم هستش

1-چقدر زمان این پروسه طول میکشه؟

2- بعد از گرفتن معاف از رزم چقدر بعدش برگ سبزم میاد؟

3-خیلی واسم مهمه که تا آخر خرداد برگ سبز معاف از رزم دارم بیاد و تاریخ اعزامم 1 شهریور باشه

با توجه به زمان 1 ماهه به نظرتون این اتفاق میوفته؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati.mo نمایش پست ها
    دوستان من ۳۱ خرداد (۳۹ روز دیگه) سربازیم تموم می‌شه و I20م هم الان اومده دستم. سوالم اینه که من می‌تونم برای اواسط تیر (۱۰ - ۱۵ روز بعد از پایان خدمتم و احتمالاً قبل از صدور کارت) اجازه‌ی خروج بگیرم (به هر نحوی) که بتونم برای مصاحبه‌ی سفارت برم؟ مثلن با نامه‌ی تسویه از یگان خدمتیم بهم اجازه خروج میدن (پاسپورت دارم) یا حداقل میزارن وثیقه بزارم و برم تا قبل از اینکه کارتم صادر شه و بیاد؟
    شما از نظام وظیفه سوال کنی بهتره...ولی با توجه به این که پاسپورت رو دارید و برگه تسویه حساب هم دستتون هست مشکلی نیست...ولی حتما سر بزنید به نظام وظیفه
    موفق باشی
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)