صفحه 105 از 758 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط zippo نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر لطف کنید کسی که اطلاع داره جواب سریع به من بده ممنون میشم
    من کارشناسی ارشدم رو شهریور سال 91 تموم کردم و با مراجعه به نظام وظیفه دو ترم هم سنوات تحصیلی گرفته بودم و برای تحصیل تا 31 شهریور 91 بهم مجوز تحصیل بدون غیبت داده بودند. حالا که برام برگه اعزام اومده 180 روز اضافه خدمت توش قید شده و تاریخ ورود به غیبت رو یک ماه بعد تاریخ فارغ التحصیلی زده.مگه یک سال فرصت نداشتم بعد از فراغت از تحصیل؟ کسی میدونه چرا این اتفاق افتاده و چیکار میتونم بکنم؟
    سلام دوست عزیز
    شما در صورتی یک سال بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارید برید سربازی که ارشد را 2 ساله تمام کنید.
    وقتی شما 3 ساله ارشدتان را تمام کردید ، یعنی از اون یک سال فرصتی که داشتید برای تمدید سنوات استفاده کردید. پس بایستی بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی دفترچه تان را می فرستادید.
    چون شش ماه دیرتر فرستادید ، 180 روز اضافه خدمت زدند بهتون.
    البته شما باز پیگیر باشید از نظام وظیفه ، شاید راضی شان کردید که حذفش کنند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما در صورتی یک سال بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارید برید سربازی که ارشد را 2 ساله تمام کنید.
    وقتی شما 3 ساله ارشدتان را تمام کردید ، یعنی از اون یک سال فرصتی که داشتید برای تمدید سنوات استفاده کردید. پس بایستی بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی دفترچه تان را می فرستادید.
    چون شش ماه دیرتر فرستادید ، 180 روز اضافه خدمت زدند بهتون.
    البته شما باز پیگیر باشید از نظام وظیفه ، شاید راضی شان کردید که حذفش کنند.
    موفق باشید
    سلام ممنون از جوابتون
    ولی اطلاعاتتون غلط هست. من امروز رفتم نظام وظیفه و مشکلم رو مطرح کردم. اونا هم چک کردن و گفتن در وارد کردن اطلاعاتم اشتباه کردن و تو سیستم اصلاحش کردن. بلافاصله هم رفتم پلیس+10 و برگه سبز المثنی اصلاح شده رو دریافت کردم.

سلام ممنون از جوابتون
    ولی اطلاعاتتون غلط هست. من امروز رفتم نظام وظیفه و مشکلم رو مطرح کردم. اونا هم چک کردن و گفتن در وارد کردن اطلاعاتم اشتباه کردن و تو سیستم اصلاحش کردن. بلافاصله هم رفتم پلیس+10 و برگه سبز المثنی اصلاح شده رو دریافت کردم.
    پس یعنی بعد از استفاده از سنوات هم یک سال فرصت داریم.

ممنون از پاسخ تون

پ.ن
    معایب استفاده از سنوات چیه؟ آیا توی مدرک نوشته میشه؟ یا مثلاً اسم مدرک از تمام وقت به پاره وقت تغییر میکنه؟ چه معایبی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    پس یعنی بعد از استفاده از سنوات هم یک سال فرصت داریم.

ممنون از پاسخ تون

پ.ن
    معایب استفاده از سنوات چیه؟ آیا توی مدرک نوشته میشه؟ یا مثلاً اسم مدرک از تمام وقت به پاره وقت تغییر میکنه؟ چه معایبی داره؟
    بله اگر سنوات رو از طریق دانشگاه و با مجوز خود نظام وظیفه بگیرید مشکلی نیست و همون یک سال فرجه رو دارید.
    تا جایی که من میدونم تو مدرک چیزی قید نمیشه. عیبش اینه که مدت تحصیل طولانی تر میشه و بعضی دانشگاه ها برای ادمیشن دادن روی این قضیه حساس هستن.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام ممنون از جوابتون
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون بابت تصحیح اطلاعات بنده.
    اگه اینطوری باشه خوبه پس.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

آقا سلام...
    من هفته پیش دفترچمو فرستادم , اعزامم افتاد شهریور... چطوری میشه انداخت جلو تاریخ اعزامو ؟میخوام تیــر برم
    از کرج هم هستم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط hen نمایش پست ها
    من 31 تیر یکسالم تموم میشه و اوایل شهریور جواب دانشگاه میاد که قبولم ، حالا برا چه تاریخی اعزامم رو بزنم که مشکلی پیش نیاد ؟
    البته اگه اعزام شهریور و ابان باشه که مشکلی نیست ابان رو میزنم اما اگه روزای دیگه باشه کی بزنم
    دوست عزیز سلام
    من دقیقا" مثل شما 31 تیر یکسالم تموم میشه و شرکتی هم که برام اقدام کرده گفته برای ترم سپتامبر جوابش همون آخرای مرداد میاد.فکر کنم شما هم می خواین یعنی مثل من مجبورین دیگه که دفترچه رو پست کنین تا بتونین با تصویر دفتر چه اعزام به وزارت علوم برین.کی می خاین پست کنین که به موقع بیاد واینا...

نقل قول نوشته اصلی توسط hanibabo نمایش پست ها
    آقا سلام...
    من هفته پیش دفترچمو فرستادم , اعزامم افتاد شهریور... چطوری میشه انداخت جلو تاریخ اعزامو ؟میخوام تیــر برم
    از کرج هم هستم...
    سلام آقا

با کارت ملی و برگ سبز تشریف ببرید پلیس+10 و درخواست تعجیل اعزام کنید. براتون ثبت میکنن و چند روز بعد هم میتونید برید جواب رو از پلیس+10 استعلام کنید.

Junior Member

ممنووون داوود جاان , بنظرت امکانش هست؟ یا نه؟
    نامردا رحم نکردن بهم , 1شنبه دفترچرو فرستادم , اونم آخر وقت اداری! امرووز اومد دم در خونه! 4 روووز فقط!

نقل قول نوشته اصلی توسط hanibabo نمایش پست ها
    ممنووون داوود جاان , بنظرت امکانش هست؟ یا نه؟
    نامردا رحم نکردن بهم , 1شنبه دفترچرو فرستادم , اونم آخر وقت اداری! امرووز اومد دم در خونه! 4 روووز فقط!
    خواهش میکنم.

به نظرم احتمالش خیلی زیاده. یه زمانی دفترچه رو پست میکردیم، 8 ماه تا یک سال بعد اعزام میخورد. الان ظاهراً تشنه سرباز هستن. اگر سریع اقدام کنی احتمالش خیلی زیاده که جلو بیفتی.

موفق باشی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)