صفحه 107 از 758 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببینید شما دو کار میتونید بکنید:
    1. اول از همه برید حضوری اون قضیه را جویا بشید که میشه خودتان تاریخ اعزام را تعیین کنید یا نه. اگه گفتن میشه ، سریعا اقدام کنید برای دفترچه و برگ سبز و تاریخ اعزام تان را بزنید 1 شهریور.
    2. ولی اگه نشد ، هفته آخر خرداد دفترچه را بفرستید و امیدوار باشید و دعا کنید تا 1 شهریور اعزامتون بخوره.
    (البته این را هم بگم : تحت بعضی شرایط میشه تاریخ اعزام را 2 ماه جلو یا عقب انداخت. اگه 1 تیر هم افتادید ، شاید بتونید تحت شرایطی 2 ماه اعزامتان را عقب بندازید. ولی بدونید که شرایطش خیلی سخته!!)
    موفق باشید
    2 تا نکته یکی این که تو دفترچه نوشته که یه تاریخی ذکر بشه واسه اعزام ولی در ادامش هم گفته که این تاریخ حقی رو ایجاد نمیکنه
    رفتم ار پلیس +10 پرسیدم میگه الان بفرستی 1 شهریور اعزام میشی به نظرتون میشه به حرف اینا اعتماد کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

دوستان کسی هست تو هفته اخیر دفترچه پست کرده باشه؟
    تاریخ اعزامش کی هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دوستان کسی هست تو هفته اخیر دفترچه پست کرده باشه؟
    تاریخ اعزامش کی هستش؟
    کسی نیست جواب بده؟ کسی تو یک دو هفته اخیر دفترچه پست نکرده تا تاریخ اعزامشو بگه؟
    من هفته دیگه میخوام پست کنم

Junior Member sjrobatjaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kansas State University......Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کسی نیست جواب بده؟ کسی تو یک دو هفته اخیر دفترچه پست نکرده تا تاریخ اعزامشو بگه؟
    من هفته دیگه میخوام پست کنم
    به احتمال زیاد اگه هفته دیگه پست کنید واسه شهریور میافتید. یک کاری که میتونید بکنید اینکه موقع پست دفترچه از خانمی که مدارک رو تحویل میگیره بپرسید برگه اعزام های که جدیدا صادر میکنه کی تاریخ اعزامش خورده اگه واسه شهریور باشه که حتما شما هم شهریور میافتید.

Junior Member

دوستان من قصد دارم اول شهریور اعزام بشم.
    بنظرتون نهایتا تا کی فرصت دارم ارسال کنم دفترچه رو که تاریخ اعزامم بشه اول شهریور و به برج 8 نکشه؟

یه سوال دیگه بنظرتون الان برم واسه دوره تکمیلی ثبت نام کنم و تا برج 6 مدرکمو میدن .هدفم هم از گذروندن این دوره معاف شدن از آموزشی تو سپاه هست بنظرتون ارزش داره تاریخ اعزامم دیرتر بشه ولی از آموزشی معاف شم؟

سلام دوستان.
    میخواستم برای ارائه تک پسری در دوره آموزشی چه نامه ای رو از کجا داشته باشم،تا ارائه بدم و لا اقل استان خودم برای خدمت بندازنم!!!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط snow_tiger نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم برای ارائه تک پسری در دوره آموزشی چه نامه ای رو از کجا داشته باشم،تا ارائه بدم و لا اقل استان خودم برای خدمت بندازنم!!!
    ممنون
    سلام دوست عزیز

متاسفانه برای دوران آموزشی چنین امکانی وجود ندارد ، اما بعد از تقسیم و تعیین یگان (پایان دوره آموزشی) اگر شهر خودتون نیفتادید میتونید مدارکی رو به نظام وظیفه ببرید و پس از طی یک سری مراحل ان شالله بقیه خدمتتون رو شهرتون انجام بدید شاید هم مجبور بشید تا کارتون راه بیفته چند مدتی هم شهرستان یگانتون برید ولی در کل برای دوره آموزشی چیزی به عنوان تک پسری وجود ندارد (من خودم مثل شما بودم یا بعبارت درست تر هستم !)

دوستانی که پروژه کسر خدمت انجام دادن راجع به میزان کسر خدمت درخواستی و تصویب شده نهایی در بنیاد توی تاپیک میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد

نظر بدن تا دوستانی که پروژه دارند و یا قصد گرفتن پروژه دارند بتوانند استفاده کنند
    ممنون

Junior Member

سلام. من برگه سفیدم امروز اومده. اول تیر باید برم پادگانی که تو برگه مشخص شده یا باید برم میدون سپاه؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zippo نمایش پست ها
    سلام. من برگه سفیدم امروز اومده. اول تیر باید برم پادگانی که تو برگه مشخص شده یا باید برم میدون سپاه؟
    اگر تو استان خودت باشه خودت باید بری و اگرم نه که باید بری میدان سپاه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)