صفحه 109 از 758 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    بله شما چون نیروی انتظامی هستی باید آموزشی بری دوباره..ولی چون دکترا هستید فکر نکنم زیاد سخت باشه...
    تنها در شرایطی دیگه لازم نیست آموزشی برید که سپاه بیفتید و اون هم زمانی هست که اونا شما را پذیرش کنن
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    دوست عزیز من نیرو انتظامی بودم و دوستانی که این برگه رو داشتن هم اموزشی اومده بودن...اونو فقط سپاه قبول میکنه...در مورد حرف دوستمون هم درسته و تجدید اموزشی 20 روزی باید بری..کجا افتادی؟؟ کدوم پادگان؟؟
    متشکرم از پاسختون.
    من پادگان مالک اشتر اراک افتادم.

Junior Member

با سلام. من تازگی کارشناسی ارشد رو گرفتم و الانم با دانشگاه تسویه حساب کردم و برگه لغو معافیت تحصیلی رو بهم دادن و در کل من الان آماده فرستادن دفترچه سربازی هستم. بنده بسیج فعال هستم و تا یک هفته بعد دوره تکیلی که شروع میشود من در آن شرکت خواهم کرد.
    با توجه به این شرایط من چند تا سوال دارم: بعضی ها میگن در ماه های شهریور و آبان بیشترین جذب سرباز در سپاه هستش...آیا این حرف صحت داره؟ من حتما میخوام که جذب سپاه بشم تا در شهر خودمون خدمت کنم. بعدش به نظر شما من تا چند روز آینده دفترچه سربازی رو بفرستم ممکن هست که واسه 1 شهریور اعزام بشم؟ چون بعضی ها میگن واسه اینکه جذب سپاه بشی باید حتما 75 روز قبل تاریخ اعزام اقدام کرده باشی. در کل پیشنهاد شما اساتید برای من چی هست. با تشکر

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    با سلام. من تازگی کارشناسی ارشد رو گرفتم و الانم با دانشگاه تسویه حساب کردم و برگه لغو معافیت تحصیلی رو بهم دادن و در کل من الان آماده فرستادن دفترچه سربازی هستم. بنده بسیج فعال هستم و تا یک هفته بعد دوره تکیلی که شروع میشود من در آن شرکت خواهم کرد.
    با توجه به این شرایط من چند تا سوال دارم: بعضی ها میگن در ماه های شهریور و آبان بیشترین جذب سرباز در سپاه هستش...آیا این حرف صحت داره؟ من حتما میخوام که جذب سپاه بشم تا در شهر خودمون خدمت کنم. بعدش به نظر شما من تا چند روز آینده دفترچه سربازی رو بفرستم ممکن هست که واسه 1 شهریور اعزام بشم؟ چون بعضی ها میگن واسه اینکه جذب سپاه بشی باید حتما 75 روز قبل تاریخ اعزام اقدام کرده باشی. در کل پیشنهاد شما اساتید برای من چی هست. با تشکر
    دوست عزیز جذب سپاه شدن باید شما بری یکی از پادگان های سپاه شهرتون پذیرش بگیری و اشنا داشته باشی که توی سپاه بیفتی...من نیرو انتظامی بودم و کلی از بچه ها همه دوره تکمیلی رفته بودن ولی افتاده بودن سپاه و اموزشی هم کامل اومدن...شما در وهله ی اول برو یه سر به پادگان های سپاه شهرتون بزن یه سوال کن واسه پذیرش..اگر اشنا داری به اشنا بسپر که کارت رو انجا بده وگرنه همینجوری ریسکی باید اقدام کنی که شاید سپاه بیفتی شایدم نیفتی...در مورد پست دفترچه هم همین الان دفترچه پست کنی اول شهریور اعزامی
    موفق باشی
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    متشکرم از پاسختون.
    من پادگان مالک اشتر اراک افتادم.
    موفق باشید...هتل خوبی هست طبق شنیده ها
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه جابجایی تاریخ اعزام سربازی

سلام

من پشت کنکوری هستم و خرداد 91 فارغ التحصیل شدم از پیش دانشگاهیی امسال دارم کنکور شرکت میکنم دفترچه فرستادم و تاریخ اعزامم 19 مرداد هست می تونم از بند 6 قانون تعویق اعزام استفاده کنم؟
    بند 6- دارندگان برگ اعزام تاریخ های مرداد شهریور و دی ماه هر سال که منتظر اعلام نتایج آزمون مراکز سنجش آموزش عالی هستند موعد اعزام آنها حسب مورد حداکثر تا دو ماه به تعویق می افتد.(مشروط بر اینکه از زمان فراغت تحصیل تا پذیرش در دانشگاه بیش از یک سال سپری نشده باشد.)

شامل من میشه ولی مشکل پرانتز هست چون ثبت نامم تو دانشگاه میفته آخر شهریور 92 و اینجا گفته شده از فراغت تا ثبت نام 1 سال فاصله داشته باشه!!
    اگه آره کی درخواست بدم؟الان یا بعد کنکور؟

Junior Member

سلام. ببخشید یه سوال دیگه خدمتتون داشتم: من اگه دفترچه بفرستم و با پارتی به سپاه بخورم و تاریخ اعزامم رو 1 شهریور بزنن، میتونم اقدام به تمدید کنم تا 1 آبان اعزام بشم؟ به شرط اینکه بعد از تمدید هم ، همون سپاه بیوفتم. آیا اقدام به تمدید باعث عوض شدن ارگان (نیروی انتظامی،ارتش،سپاه) خواهد شد؟ با تشکر فراوان

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یه سوال دیگه خدمتتون داشتم: من اگه دفترچه بفرستم و با پارتی به سپاه بخورم و تاریخ اعزامم رو 1 شهریور بزنن، میتونم اقدام به تمدید کنم تا 1 آبان اعزام بشم؟ به شرط اینکه بعد از تمدید هم ، همون سپاه بیوفتم. آیا اقدام به تمدید باعث عوض شدن ارگان (نیروی انتظامی،ارتش،سپاه) خواهد شد؟ با تشکر فراوان
    اگر اشنا دارید میتونه براتون همین کارو کنه...ولی همینجوری رو که خودتون بخواید اقدام کنید دقیق نمیدونم که دوباره همونجا میفتید یا نه...از پلیس +10 هم بپرسید شاید اطلاعات داشته باشند...ولی همون پارتی میتونه براتون درست کنه همه چیز رو...قبلش هم بهش بگید شرایط رو
    موفق باشی

Junior Member

امروز رفتم پلیس +10 گفت فقط یک ماهه میزنیم و بدون دلیل و مدرک راحت تعویق میزنن ولی گفت اگه دو ماهه می خوای باید گواهی دکتر بیاری از شکستگی دست و پا و... و گفت اگه می خوای گواهی بیاری بزار 20 روز به اعزام بیا گفتم تا اون موقع کد نمی خوره که نشه تعویق زد گفت نه الان داریم کسایی که تاریخ اعزامشون رسیده ولی هنوز کد نخورده!!!!!!!!!!!!!!
    حالا اگه یه ماهه بزنم میفته 19 شهریور بعد نتیجه دانشگاهم که 15 شهریور میاد اما اینا گواهی ثبت نام می خوان تا اعزامو لغو کنن ثبت نامم که میفته اخر شهریور اینجوری باید 10 روز برم سربازی بعد موقع ثبت نام مرخصی بگیرم برم ثبت نام؟اون جوری که ثبت نام نمی کنن؟!چون سربازم اون موقع !!!پس حتما روز ثبت نام ترخیص میشم؟!!!!!!
    میشه گواهی ثبت نامو 10 روز زودتر از دانشگاه گرفت ؟دانشگاه آزاد مثلا؟
    چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ssssqq نمایش پست ها
    امروز رفتم پلیس +10 گفت فقط یک ماهه میزنیم و بدون دلیل و مدرک راحت تعویق میزنن ولی گفت اگه دو ماهه می خوای باید گواهی دکتر بیاری از شکستگی دست و پا و... و گفت اگه می خوای گواهی بیاری بزار 20 روز به اعزام بیا گفتم تا اون موقع کد نمی خوره که نشه تعویق زد گفت نه الان داریم کسایی که تاریخ اعزامشون رسیده ولی هنوز کد نخورده!!!!!!!!!!!!!!
    حالا اگه یه ماهه بزنم میفته 19 شهریور بعد نتیجه دانشگاهم که 15 شهریور میاد اما اینا گواهی ثبت نام می خوان تا اعزامو لغو کنن ثبت نامم که میفته اخر شهریور اینجوری باید 10 روز برم سربازی بعد موقع ثبت نام مرخصی بگیرم برم ثبت نام؟اون جوری که ثبت نام نمی کنن؟!چون سربازم اون موقع !!!پس حتما روز ثبت نام ترخیص میشم؟!!!!!!
    میشه گواهی ثبت نامو 10 روز زودتر از دانشگاه گرفت ؟دانشگاه آزاد مثلا؟
    چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اگر اشتباه نکنم قانونی در نظام وظیفه هست که تاریخ اعزام کنکوری ها را تا بعد از اعلام نتیجه نهایی عقب میندازه...فقط دقیق نمیدونم چه مدارکی میخواد...پرس و جو کن حتما متوجه میشی(:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر اشتباه نکنم قانونی در نظام وظیفه هست که تاریخ اعزام کنکوری ها را تا بعد از اعلام نتیجه نهایی عقب میندازه...فقط دقیق نمیدونم چه مدارکی میخواد...پرس و جو کن حتما متوجه میشی(:
    تو دفترچه هم نوشته این قانونو ولی تو شهرستان ما این خانم های پلیس +10 اصلا جواب آدمو نمی دن میگه گواهی دکتر بیار تا دو ماهه بزنم ولی فردا با فتوکپی کارت ورود به جلسه کنکور (تنها مدرک مبنی بر شرکت در کنکور) میرم پلیس +10

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)