صفحه 113 از 758 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    سلام
    من الان ۱۰ روزه که مشغول خدمت در سازمان تحقیقات جهاد خود کفایی نیرو زمینی‌ سپاه (تهران) هستم و اهل ابهر (زنجان) هستم.
    از اونجا که من متأهل هستم، می‌خواستم ببینم که چطور می‌تونم به شهر خودم انتقالی بگیرم.
    من مدرک دکترا دارم.

در ضمن مرکز عملیات سپاه رفتم و یه ابلاغیه نقل و انتقالات است که به متأهل‌ها اجازه انتقال به شهر خودشونو میده ولی‌ متاسفانه رئیس نیرو انسانی‌ در مرکز عملیات به من اجازه انتقال نداد و گفت که چون مدرکت دکترا هست باید اینجا بمونی. ولی‌ در اون ابلاغیه چیزی از مدرک ننوشته.
    به نظر میاد که طرف سلیقه ای‌ عمل کرده.
    به نظر شما من چطور می‌تونم از مقامات بالاتر پیگیری کنم؟
    سلام
    شما ببینید روز ملاقات فرمانده ناحیه تون کی هستش!
    1وقت ملاقات بگیر و برو پیش ایشون حتما انتقالتون خواهد داد چون متاهلان باید شهر خودشون خدمت کنند!
    موفق باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

منم وضعیت شمارا داشتم رفتم نظام وظیفه بررسی کردن توسیتم 90روز اضافه خدمتم رابخشیدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

سلام به دوستان عزیزم
    من تاریخ 25/10/91 فارغ التحصیل شدم و الان پذیرش گرفتم برای دکترا تو آلمان منتها برا گرفتن گذرنامم چون 6 ماه گذشته از فارغ التحصیلیم باید برگ سبز ارائه بدم. حالا سوالم اینجاس برخی از مدارک مث واکسیناسیون و تست پزشکی رو توی دفترچه داخل پرانتز زده (به استثنای معافیت تحصیلی و خروج از کشور). من از دو تا پلیس +10 پرسیدم میگن باید بزنی ولی خب تو دفترچه گفته نمیخواد. من ممنون میشم دوستانی که تجربه این کارو دارن به من بفرماین باید این دوکارو انجام بدم یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایط شما مثل 3 سال قبل منه
    من اگه جای شما بودم حتی از پزشک(البته راه های خیلی آسون تری هست) گواهی میگیرفتم و حتما حتما حتما تمدید میکردم
    و اشتباهی که سه سال پیش کردم رو نمیکردم که برم خدمت (17روز)
    دلیل: اون موقع کسی نبود بگه اگر رفتی خدمت دیگه کد میخوری و بعداز ارشد هیچ جا نمیتونی امریه بری و باید ادامه خدمت قبلت رو بری
    الان من و چندتا از دوستام که شرایط شما رو داشتن، به هر دری زدن که امریه بگیرن نشد که نشد، فقط به دلیل اینکه چند روز خدمت داشتن و تو سیستم کد خورده بودن
    اون موقع کسی نبود راهنمایی کنه تا اینجوری موقعیت های امریه رو از دست ندیم
    می ارزه ( خیلی بیشتر از اون که فکر کنی) بری تهران میدون سپاه و تمدید کنی
    موفق باشی
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت وقتی که گذاشتی پاسخ دادی.
    درخواست تمدیدم موافقت نشد.
    چه راه های دیگه ای هست برای تمدید لطفا راهنمایی کنین خدا خیرت بده حیرون موندم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sardari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت وقتی که گذاشتی پاسخ دادی.
    درخواست تمدیدم موافقت نشد.
    چه راه های دیگه ای هست برای تمدید لطفا راهنمایی کنین خدا خیرت بده حیرون موندم
    سلام دوست عزیز
    یک راهی هست که بصورت غیر مستقیم منجر میشه اعزامتون به تاخیر بیفته : درخواست معافیت پزشکی !!
    شما اگه درخواست معافیت پزشکی بدین ، کلی وقت میگیره تا برین بیمارستان و آزمایش و . . . بعدش کلی وقت کمیسیون و . . . داره.
    همه اینها باعث میشه که 2-3 ماه راحت اعزامتون عقب بیفته.
    ولی شما دفترچه را فرستادید. الان نمیدونم بشه درخواست معافیت پزشکی داد یا نه.
    پیگیری بکنید اگه تونستید این هم راه بدی نیست.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط suspense نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم
    من تاریخ 25/10/91 فارغ التحصیل شدم و الان پذیرش گرفتم برای دکترا تو آلمان منتها برا گرفتن گذرنامم چون 6 ماه گذشته از فارغ التحصیلیم باید برگ سبز ارائه بدم. حالا سوالم اینجاس برخی از مدارک مث واکسیناسیون و تست پزشکی رو توی دفترچه داخل پرانتز زده (به استثنای معافیت تحصیلی و خروج از کشور). من از دو تا پلیس +10 پرسیدم میگن باید بزنی ولی خب تو دفترچه گفته نمیخواد. من ممنون میشم دوستانی که تجربه این کارو دارن به من بفرماین باید این دوکارو انجام بدم یا نه
    سلام دوست عزیز
    تست پزشکی که خیلی ساده است. چند تا معاینه ساده و معمولی.
    واکسیناسیون هم همین طور.
    ولی هر دوشون لازمه برای اعزام. حتما باید برید و انجام بدید و گواهی شان را بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تست پزشکی که خیلی ساده است. چند تا معاینه ساده و معمولی.
    واکسیناسیون هم همین طور.
    ولی هر دوشون لازمه برای اعزام. حتما باید برید و انجام بدید و گواهی شان را بگیرید.
    موفق باشید
    با تشکر. اینو مینویسم برا دوستانی که بعدن مث من آشفته میشن. اون قضیه 6 ماهی که ذکر شده قانون قدیم بوده و اینا عوضش نکردن و شما بعد فارغ التحصیلی یه سال وقت دارید و نیازی نیس اگه از 6 ماه گذشت برید برگ سبز بگیرید. کامل یه سال رو وقت دارید. من امروز با خوندن مطالب تاپیک دیگه متوجه شدم گفتم ذکر کنم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    یک راهی هست که بصورت غیر مستقیم منجر میشه اعزامتون به تاخیر بیفته : درخواست معافیت پزشکی !!
    شما اگه درخواست معافیت پزشکی بدین ، کلی وقت میگیره تا برین بیمارستان و آزمایش و . . . بعدش کلی وقت کمیسیون و . . . داره.
    همه اینها باعث میشه که 2-3 ماه راحت اعزامتون عقب بیفته.
    ولی شما دفترچه را فرستادید. الان نمیدونم بشه درخواست معافیت پزشکی داد یا نه.
    پیگیری بکنید اگه تونستید این هم راه بدی نیست.
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخ
    راستش تا جایی که میدونم درخواست معافیت پزشکی بدم و بعد ثابت بشه که مشکلی نداشتم که ندارم اون مدت زمانی که از تاریخ اعزامم گذشته رو غیبت بهم میزنن.
    یکی گفت یه گواهی از پزشک متخصص بگیر تمدید میکنن حالا سوالی که دارم از دوستان اگه کسی گواهی گرفته چه بیماری رو گواهی گرفته که تمدیدش کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sardari نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخ
    راستش تا جایی که میدونم درخواست معافیت پزشکی بدم و بعد ثابت بشه که مشکلی نداشتم که ندارم اون مدت زمانی که از تاریخ اعزامم گذشته رو غیبت بهم میزنن.
    یکی گفت یه گواهی از پزشک متخصص بگیر تمدید میکنن حالا سوالی که دارم از دوستان اگه کسی گواهی گرفته چه بیماری رو گواهی گرفته که تمدیدش کردن؟
    این غیبت زدن را من نشنیده بودم. شما هم بهتره اول خوب پرس و جو کنید ، چون ممکنه فقط یک شایعه باشه.
    بهتره از تلفن گویای نظام وظیفه (09680) پیگیری نمایید.
    فکر کنم سوال مربوط به گواهی پزشکی را در این انجمن مطرح کنید زودتر جواب میگیرید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

این غیبت زدن را من نشنیده بودم. شما هم بهتره اول خوب پرس و جو کنید ، چون ممکنه فقط یک شایعه باشه.
    بهتره از تلفن گویای نظام وظیفه (09680) پیگیری نمایید.
    فکر کنم سوال مربوط به گواهی پزشکی را در این انجمن مطرح کنید زودتر جواب میگیرید.
    موفق باشید
    سلام نظام وظیفه میگه اگر شما میخواید برای پزشکی اقدام کنید باید زودتر اقدام کنید تا خارج از زمان فراغت از تحصیل پرستون نیوفته
    یعنی اگر 2 ماه مهلت دارید که دفترچه بفرستید باید مطمئن از کیس پزشکیتون باشید وگرنه اگر بیرون از این زمان بیفتید اضافه هم شامل میشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)