صفحه 114 از 758 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sardari نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخ
    راستش تا جایی که میدونم درخواست معافیت پزشکی بدم و بعد ثابت بشه که مشکلی نداشتم که ندارم اون مدت زمانی که از تاریخ اعزامم گذشته رو غیبت بهم میزنن.
    یکی گفت یه گواهی از پزشک متخصص بگیر تمدید میکنن حالا سوالی که دارم از دوستان اگه کسی گواهی گرفته چه بیماری رو گواهی گرفته که تمدیدش کردن؟
    یک هفته پیش میدون سپاه دفترچه یکی رو تمدید نمیکردن رفت یه داستان قشنگ(به سفارش دوست من که اونجا بود) ساخت که مضمون داستان این بود: باید تا فلان تاریخ کارهای عمل برادرش و سرو سامان بخشیدن به مسائل مادرش(چون پدرش فوت شده بود) رو انجام بده و خواهش کرد و اونا هم قبول کردن-طرف کلی از دوستم تشکر کرد بابت راهنمایی در قصه سرایی
    بنظرم یه گواهی از متخصص حتما کارتو راه میندازه-که مثلا پات باید چند ماهی تو گچ باشه-بعد الکی پاتو گچ بگیر برو دفترچه تو تمدید کن از خودم گفتم اصلا نمیدونم میشه یا نه ، ممکنه بگن اشکال نداره با همین پات بیا خدمت
    شوخی کردم ولی اگر نشد دیگه مجبوری بری چند روزی خدمت و اگر بعداز ارشد پارتی کلفت داشتی بازم میشه امریه گرفت و به سختی، اگر نمیشه زیاد تو فکرش نرو برو بعد مرخص میشی

Junior Member

رفتم پیش رییس نظام وظیفه شهرمون با پرینت انتخاب رشته کنکور و مدارکی مثل این گفتم من چند روز بعد از اعزامم مراسم ازدواجمه و کنکور حتما قبول میشم و بعد کلی صحبت گفت تمدید نمیشه گفتم تهران جلسه ملاقات مردمی تمدید میکنن شما بزرکواری کن تمدید کن گفت مملکت حساب کتاب نداره بری تهران شاید اون روز اون طرف حالش خوب باشه تمدید کنه یا حالش خوب نباشه تمدید نکنه. ... نفر بعدی....

در کل دوستان خدا گذر هیچ کسی رو به نظام وظیفه نکشونه چون قوانین خودشونم اجرا نمیکنن.

تیر اخر برم دنبال گواهی پزشک شاید تمدید بشه.
    دوستانی که میگن تمدید مث آب خوردن در اشتباهن اساسی

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

رفتم پیش رییس نظام وظیفه شهرمون با پرینت انتخاب رشته کنکور و مدارکی مثل این گفتم من چند روز بعد از اعزامم مراسم ازدواجمه و کنکور حتما قبول میشم و بعد کلی صحبت گفت تمدید نمیشه گفتم تهران جلسه ملاقات مردمی تمدید میکنن شما بزرکواری کن تمدید کن گفت مملکت حساب کتاب نداره بری تهران شاید اون روز اون طرف حالش خوب باشه تمدید کنه یا حالش خوب نباشه تمدید نکنه. ... نفر بعدی....

در کل دوستان خدا گذر هیچ کسی رو به نظام وظیفه نکشونه چون قوانین خودشونم اجرا نمیکنن.

تیر اخر برم دنبال گواهی پزشک شاید تمدید بشه.
    دوستانی که میگن تمدید مث آب خوردن در اشتباهن اساسی
    سلام
    مشکل اینجاست که شما به خودتون زحمت نمیدید برین میدون سپاه که تمدید کنید( همین جریان برای زمان کارشناسی من بود و من دوبار تمدید کردم بدون هیچ صحبت و خواهشی-یک بار نظام وظیفه شهرم (که گفت بیشتر از یک بار مجاز نیستی) بعدش یک بار هم میدون سپاه تهران- دوماه تمدید کردن اینقدر چیز مهمی نیست که نخوان انجام بدن مگر اینکه برگه سفید شما اومده باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام
    مشکل اینجاست که شما به خودتون زحمت نمیدید برین میدون سپاه که تمدید کنید( همین جریان برای زمان کارشناسی من بود و من دوبار تمدید کردم بدون هیچ صحبت و خواهشی-یک بار نظام وظیفه شهرم (که گفت بیشتر از یک بار مجاز نیستی) بعدش یک بار هم میدون سپاه تهران- دوماه تمدید کردن اینقدر چیز مهمی نیست که نخوان انجام بدن مگر اینکه برگه سفید شما اومده باشه
    راستش من شاغلم امکان اینو که برم تهران ندارم.امروزم از صبح رفتم نظام وظیفه شهرمون تا اینکه ساعت 12 تونستم با رییس صحبت کنم.مطمئنا چیز مهمی نیست خود رییسم میدونست ولی بویی از انصاف نبرده بود و راحت گفت نمیشه و مغلطه کرد که حرفی برا گفتن نباشه.
    والا من با هزار جور مشغله تا حالا این قد برای این تمدید زحمت نکشیده بودم که میکشم.
    فردا میرم دوباره یا بازداشتم میکنن یا تمدید میکنن برام.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

راستش من شاغلم امکان اینو که برم تهران ندارم.امروزم از صبح رفتم نظام وظیفه شهرمون تا اینکه ساعت 12 تونستم با رییس صحبت کنم.مطمئنا چیز مهمی نیست خود رییسم میدونست ولی بویی از انصاف نبرده بود و راحت گفت نمیشه و مغلطه کرد که حرفی برا گفتن نباشه.
    والا من با هزار جور مشغله تا حالا این قد برای این تمدید زحمت نکشیده بودم که میکشم.
    فردا میرم دوباره یا بازداشتم میکنن یا تمدید میکنن برام.
    تمدید قبل از اینها یک قانون داشت که تا 50 روز قبل از اعزام میتونستید درخواست تمدید رو از پلیس+10 ثبت کنید!
    و غیر از این امکان نداشت که در اکثر موارد نیز موضوع لاینحل بود و موافقت نمیشد!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

سلام دوستان. من دیروز دفترچه رو پست کردم. مدرک من هم "کارشناسی ارشد" هستش.
    به نظرتون کی اعزام میشم؟ شهریور یا آبان؟
    در ضمن اگه بخوام محل آموزشی من "حسن رود" باشه باید چی کار کنم؟
    لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_pro نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز دفترچه رو پست کردم. مدرک من هم "کارشناسی ارشد" هستش.
    به نظرتون کی اعزام میشم؟ شهریور یا آبان؟
    در ضمن اگه بخوام محل آموزشی من "حسن رود" باشه باید چی کار کنم؟
    لطفا کمک کنید
    اگر میخوای شهریور بری باید بری درخواست تعجیل بدی احتمالا
    در مورد محل اموزشی هم باید بگم که انتخابی نیست.مگر اینکه تو نظام وظیفه اشنا داشته باشی کدتو عوض کنه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    در مورد محل اموزشی هم باید بگم که انتخابی نیست.مگر اینکه تو نظام وظیفه اشنا داشته باشی کدتو عوض کنه
    آقا یعنی همینطوری اول شهریور اعزام نمیشم؟ در خواست تعجیل رو باید کی و کجا بدم؟
    راستی من که دیروز دفترچه رو دادم کی برگه سبزم میاد؟ هفته دیگه میاد یا 48 ساعت بعد؟
    خواهشا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    من هم پریروز فرستادم گفت شهریور اعزامی..
    شما هم مطمئن باش که شهریور اعزامی تعجیل هم نمیخواد

آقا منی که دیروز دفترچه رو فرستادم، برگه سبزم کی میاد؟ من برای تعیین محل آموزشی و محل خدمتم احتیاجش دارم....
    دوستم به من گفت 48 ساعت بعد میاد، اما خانومی که بهش مدارکم رو دادم گفت یک هفته ای میاد، بعضی دوستان هم گفتند دو هفته ای میاد!!
    راستی از وقتی که برگه سبز بیاد چه قدر فرصت داریم برای تعیین محل آموزشی اقدام کنیم؟ چون محل آموزشی رو می خوام حسن رود باشه و محل خدمتم رو هم می خوام جهاد خودکفایی نداجا بذارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)