صفحه 117 از 758 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز

نقل قول نوشته اصلی توسط fotros67 نمایش پست ها
    دقیقن وضعیتمون عین همدیگست.
    من پرسیدم میگن پزشک نظام وظیفه خیلی سخت تایید میکنه.شما گواهی گرفتی؟پزشک آشنا داشتی؟ به خدا دارم دیوانه میشم از دست اینا. به قوانین خودشونم پایبند نیستن.
    با این حساب کلن امریه پر...
    دوست عزیز شما از کی پرسیدین؟منظورتون پزشک بهداری که باید تایید کنه یا نظام وظیفه که باید موافقت کنه؟

من چند سال پیش با ماشین تصادف کردم با سابقه ای که داشتم گواهی گرفتم البته یه خوردی داستان پردازی هم کردم.

اگه پزشک آشنا داشته باشی راحت گواهی میگیری چون برای یه مورد ساده و قانونی (تمدید)هست سخت نمیگیرن

راهی که الان باقی مونده یا گوا هی پزشک یا اگه تو نظام وظیفه آشنا داشته باشی.که من آشنا نداشتم

اینجور که پزشک بهداری میگفت زیاد عجله نکن برای درخواست تمدید پزشکی بزار به تاریخ اعزام نزدیک بشی بعد درخواست بده.
    من قصد دارم 15 مرداد درخواست بدم با گواهی یکماهه استراحت پزشکی که ایشالا بگیرم دوباره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام
    آفرین آخر گواهی رو گرفتی ها!

حدس میزنم (85%) اگه به مرحله اعزام(یعنی رفتن تو پادگان و ثبت نام در اونجا) نرسی، کدی که میخوری تاثیری تو امریه نداشته باشه
    یعنی یه جورایی تو اصلا اعزام نشدی( و کسری خدمت برات ثبت نمیشه) پس امریت مشکلی نخواهد داشت
    مشکل امریه از اینجاست که شما وقتی 5روز خدمت میکنی ، تو سیستم میزنن که 5 روز باید از آخر خدمتت کم بشه که امریه ها(نفت، و غیره) با این موضوع مشکل دارن و نظام وظیفه هم قبول نمیکنه
    ممنون فرزین جان
    واقعا آدمو مجبور به چه کارایی که نمیکنن.

ایشالا دوباره گواهی بگیرم وموافقت کنن

Junior Member

سلام. برای من معلوم شده که به نیروی انتظامی میخورم و 1 شهریور اعزام میشم. به نظر شما اگه بخوام تمدید کنم و بازم از طریق سپاه شهرستانمون اقدام کنم امکانش هست که کد رو عوض کنن و از نیروی انتظامی به سپاه بخورم؟

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

سلام
    من واسه آمریکا سفارت هم رفتم و منتظر ویزام هستم و لی چون احتمالا دیر برسه، می خوام دو ترم دیفر کنم و سربازیمو برم و با توجه به کسری که می تونم بگیرم سال بعد با پایان خدمتم از کشور خارج شم. سوال من اینه که الان که معافیت واسه دکتری دارم ولی می خوام کنسل کنم برم سربازی ، برای سفارت احتمالا 5 ماه دیگه چطوری و با چه معافیتی می تونم از کشور خارج شم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    سلام. برای من معلوم شده که به نیروی انتظامی میخورم و 1 شهریور اعزام میشم. به نظر شما اگه بخوام تمدید کنم و بازم از طریق سپاه شهرستانمون اقدام کنم امکانش هست که کد رو عوض کنن و از نیروی انتظامی به سپاه بخورم؟
    خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام
    من واسه آمریکا سفارت هم رفتم و منتظر ویزام هستم و لی چون احتمالا دیر برسه، می خوام دو ترم دیفر کنم و سربازیمو برم و با توجه به کسری که می تونم بگیرم سال بعد با پایان خدمتم از کشور خارج شم. سوال من اینه که الان که معافیت واسه دکتری دارم ولی می خوام کنسل کنم برم سربازی ، برای سفارت احتمالا 5 ماه دیگه چطوری و با چه معافیتی می تونم از کشور خارج شم؟
    با تشکر
    شما که میگی سال بعد!
    دوحالت پیش میاد
    1 - سال بعد باکارت بری که هیچ
    2 - نصفه سربازیتونو ول کنید دوباره درخواست معافیت میدید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    خیر

شما که میگی سال بعد!
    دوحالت پیش میاد
    1 - سال بعد باکارت بری که هیچ
    2 - نصفه سربازیتونو ول کنید دوباره درخواست معافیت میدید
    سربازیم تو تابستون تموم میشه که راه حل اول منتفیه. من یه بار در خواست معافیت دادم مگه میشه دوبار معافیت گرفت؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    البته اگر بتونن تمدید کنن فکر کنم کدی که خورده حذف میشه و دو ماه بعد کد جدید بهش میخوره
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    با تشکر
    فکر کنم میتونی خروج برای کربلا بگیری.یا مثلا مکه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    فکر کنم میتونی خروج برای کربلا بگیری.یا مثلا مکه
    میشه واسه کربلا اقدام کنم بعدش مثلا برم باکو مگه؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

میشه واسه کربلا اقدام کنم بعدش مثلا برم باکو مگه؟
    متاسفانه برای این سوال نتونستم هیچوقت جواب قاطعی پیدا کنم.
    اما کسانی هم که مثلا بلژیک پذیرش میگیرن و اجازه خروج برای بلژیک میگیرن معمولا از استانبول و یا دوبی و یا قطر میرن.بازم مطمئن نیستم.اما فکر کنم بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)