صفحه 120 از 758 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170220620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز دفترچه اعزام پست کردم بنظرتون کی تاریخ میخوره؟، نکنه 6/1 بشه (صلوات)! کسی هست این روزا پست(پلیس+10) کرده باشه؟
    برای 8/1 میخوام باشه
    امروز نظام وظیفه بودم 1/8 میخوره مطمئن باش (:

Junior Member

سلام به همگی
    من یه سوال دارم
    بنده12خرداد امسال فارغ التحصیل شدم
    ایشالا میخام بعد از کنکور ارشد برم خدمت و میخام 1اسفند هم اعزام بشم
    پلیس +10 بهم گفت اول اسفند زود پر میشه 1 آبان بیا اقدام میکنم برات میزنم 1 اسفند.
    به نظرتون به حرفش اعتماد کنم اصلا؟ورنداره اول دی ما رو اعزام کنه میخام بهمن کنکور بدم!!!
    اما یه سوال دیگه هم دارم من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و از تهران هستم
    سوالم اینه که اگه بتونم کاری کنم که ارتش بیفتم کجای ارتش میفتم؟یکی بهم گفت احتمالا 02 تهرام میفتی بعدم دوره کد بهت میخوره شیراز!
    کسی میدونه دوره کد چیه؟ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن

سلام دوستان،
    اگه یکی لطف کنه به من جواب بده خیلی ممنون می شم.
    1. اینکه من واسه گرفتن یک سری مدارک دانشگاهی به برگه سبز اعزام نیاز دارم، اگه من دفترچه رو بفرستم و برگ سبز بیاد، می تونم با گذاشتن وثیقه مثل زمان دانشجویی از کشور واسه 20 روز خارج بشم؟
    2. تو این فرجه یکساله چند بار اجازه خروج از کشور دارم، در زمانی که برگ سبز اومده چند بار اجازه خروج دارم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یه سوال دارم
    بنده12خرداد امسال فارغ التحصیل شدم
    ایشالا میخام بعد از کنکور ارشد برم خدمت و میخام 1اسفند هم اعزام بشم
    پلیس +10 بهم گفت اول اسفند زود پر میشه 1 آبان بیا اقدام میکنم برات میزنم 1 اسفند.
    به نظرتون به حرفش اعتماد کنم اصلا؟ورنداره اول دی ما رو اعزام کنه میخام بهمن کنکور بدم!!!
    اما یه سوال دیگه هم دارم من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و از تهران هستم
    سوالم اینه که اگه بتونم کاری کنم که ارتش بیفتم کجای ارتش میفتم؟یکی بهم گفت احتمالا 02 تهرام میفتی بعدم دوره کد بهت میخوره شیراز!
    کسی میدونه دوره کد چیه؟ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن
    خیر اصلا مشخص نمیشه،
    دوست من شما نمیتونید تعیین کنید کجای کجا بیفتید خودشون هرجا بخوان میندازن،دوره آموزشی که واقعا قابل حدس نیست
    دوره کد :1سری رشته های تخصصی مثل برق دوره کد میخورن و در مورد تجهیزات آموزش های بیشتر و تخصصی میبینن که زیادم خوب نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sibzaminenares نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگه یکی لطف کنه به من جواب بده خیلی ممنون می شم.
    1. اینکه من واسه گرفتن یک سری مدارک دانشگاهی به برگه سبز اعزام نیاز دارم، اگه من دفترچه رو بفرستم و برگ سبز بیاد، می تونم با گذاشتن وثیقه مثل زمان دانشجویی از کشور واسه 20 روز خارج بشم؟
    2. تو این فرجه یکساله چند بار اجازه خروج از کشور دارم، در زمانی که برگ سبز اومده چند بار اجازه خروج دارم؟
    تا قبل از برچسب سرباز بله میتونید خارج بشید
    چند بارشو نمیدونم از سایت سازمان نظام وظیفه جویا بشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

با سلام. بنده 1 شهریور به خدمت اعزام میشوم که فعلا معلوم نیست به کدوم ارگان خوردم. چند تا سوال داشتم خدممتون.....
    1- بنده مدرک فوق لیسانس دارم و مجرد هستم و به نظرتون حقوق من در سربازی چقدر میتونه باشه؟
    2- تا جایی که من میدونم به مناطق عملیاتی و امنیتی 3 ماه کسری تعلق میگیره، ما از کجا باید بدونیم که کدوم استان شامل مناطق عملیاتی و امنیتی هستش، من خودم در آذربایجان غربی ساکن هستم حالا به نظرتون استان ما شامل منطقه عملیاتی میشود؟
    3- وقتی گفته میشود به پژوهشگرانی که در مورد مسایل سیاسی و نظامی تحقیق و پژوهش میکنن کسری تعلق میگیرد ، من از کجا میتونم بدونم اونا چه موضوعات پژوهشی در این راستا از من میخواهند؟ میخوام برای اینکه کسری بیشتری بهم تعلق بگیره پژوهشی در این راستا انجام بدم.
    در نهایت از همه شما نهایت سپاس و قدردانی را دارم که اینقدر با حوصله جواب سوالای ما را میدهید و ما را با این دنیای مبهم سربازی بیشتر آشنا میکنید.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    با سلام. بنده 1 شهریور به خدمت اعزام میشوم که فعلا معلوم نیست به کدوم ارگان خوردم. چند تا سوال داشتم خدممتون.....
    1- بنده مدرک فوق لیسانس دارم و مجرد هستم و به نظرتون حقوق من در سربازی چقدر میتونه باشه؟
    2- تا جایی که من میدونم به مناطق عملیاتی و امنیتی 3 ماه کسری تعلق میگیره، ما از کجا باید بدونیم که کدوم استان شامل مناطق عملیاتی و امنیتی هستش، من خودم در آذربایجان غربی ساکن هستم حالا به نظرتون استان ما شامل منطقه عملیاتی میشود؟
    3- وقتی گفته میشود به پژوهشگرانی که در مورد مسایل سیاسی و نظامی تحقیق و پژوهش میکنن کسری تعلق میگیرد ، من از کجا میتونم بدونم اونا چه موضوعات پژوهشی در این راستا از من میخواهند؟ میخوام برای اینکه کسری بیشتری بهم تعلق بگیره پژوهشی در این راستا انجام بدم.
    در نهایت از همه شما نهایت سپاس و قدردانی را دارم که اینقدر با حوصله جواب سوالای ما را میدهید و ما را با این دنیای مبهم سربازی بیشتر آشنا میکنید.
    سلام دوست عزیز
    1. دقیق نمیدونم. ولی فکر نکنم بیشتر از 100 هزار تومن باشه.
    2. صرف اینکه در اون استان باشید که منطقه عملیاتی حساب نمیشه. مثلا ممکنه یکی بیفته یک پادگانی در منطقه خوش و آب و هوای ارومیه !! این که منطقه امنیتی نمیشه. بیشتر منظور اون پادگان هایی هستند که به مرز خیلی نزدیک هستند.
    3. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ابتدا ویکی سربازی را کامل و دقیق مطالعه بکنید و بعد اگه سوالی داشتید در تاپیک تسهیلات سربازی نخبگان مطرح نمایید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام من اعزامی 1/6 افتادم خضرایی چجور جایی هستش؟

معمولا بعدآموزشی کجا میندازن؟ کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

اعزامی 6/1 افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان
    ایشالا که با تمدیدم موافقت بشه وگرنه دهنم آسفالته
    دوستان آیا بعد از تمدید یک دوره کدم عوض میشه یا نه؟
    بعد از ثبتنام دانشگاه و اتمامش باید دوباره دفترچه بفرستم و بازم کدم عوض میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sardari نمایش پست ها
    اعزامی 6/1 افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان
    ایشالا که با تمدیدم موافقت بشه وگرنه دهنم آسفالته
    دوستان آیا بعد از تمدید یک دوره کدم عوض میشه یا نه؟
    بعد از ثبتنام دانشگاه و اتمامش باید دوباره دفترچه بفرستم و بازم کدم عوض میشه؟
    برگه سفیدتون اومد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    برگه سفیدتون اومد؟
    نه.
    ولی با 09680 تماس بگیرید شماره ملی بدین بهتون میگن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)