صفحه 122 از 758 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172222622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

فقط امور دانشجویان که رفتی خیلی با آرامش کارات رو انجام بده و عجله نکن.سعی کن که از طریق خانم نظم ده کارا رو انجام بدی.و ایشون خودش نامت رو ببرن جای آقای پاداشی امضا بگیرن.چون موقع امضا نهایی که باید می رفتم جای آقای پاداشی ،شانس من نفر جلوییم هم موردش مثل من بود و با آقای پاداشی بحث کرد و پاداشی هم گفت آقا جان مهلت تو از یکسال گذشته منم مسئولیت قبول نمی کنم و پاشد رفت.منم که دیدم اوضاع وخیمه گفتم خانم نظم ده اگر زحمتی نیست شما خودتون نامه رو ببرین جای آقای پاداشی و امضا رو بگیرین چون الان اعصاب ندارن.ایشون هم نامه رو گرفتند و رفتن با امضا آوردنش.

Junior Member

با سلام. امروز معلوم شد که من به نیروی انتظامی خوردم و برای آموزشیم باید به مالک اشتر اراک برم. کسی خبر داره که اون پادگان چه جور جایی هستش؟ راستی یکی از دوستام میگفت برای اینکه بتونی بعد از آموزشیت درجه دار بشی باید در آزمون هایی که در حین آموزشی ازت میگیرن نمره خوب بگیری تا درجات بالاتر بهت بدن، آیا این حرف صحت داره؟
    بعد از آموزشیم در مالک اشتر، تقسیمی به چه صورتی هستش؟ من توی شهرستان خودمون توی سپاه آشنا داریم آیا ایشون میتونن بر تقسیم من تاثیر بگذارن و به شهر خودمون منتقلم بدن؟ کلا سپاه و نیروی انظامی رابطشون خوب هستش؟ با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halamt نمایش پست ها
    با سلام. امروز معلوم شد که من به نیروی انتظامی خوردم و برای آموزشیم باید به مالک اشتر اراک برم. کسی خبر داره که اون پادگان چه جور جایی هستش؟ راستی یکی از دوستام میگفت برای اینکه بتونی بعد از آموزشیت درجه دار بشی باید در آزمون هایی که در حین آموزشی ازت میگیرن نمره خوب بگیری تا درجات بالاتر بهت بدن، آیا این حرف صحت داره؟
    بعد از آموزشیم در مالک اشتر، تقسیمی به چه صورتی هستش؟ من توی شهرستان خودمون توی سپاه آشنا داریم آیا ایشون میتونن بر تقسیم من تاثیر بگذارن و به شهر خودمون منتقلم بدن؟ کلا سپاه و نیروی انظامی رابطشون خوب هستش؟ با تشکر
    تبریک
    خودت بچه کجایی؟
    مالک عالیه نگران نباش واقعا هتله
    کم تاثیر نیست آزمونهاش البته بجز تیراندازی که واقعا الکیه
    تقسیم بستگی به دوره و نیاز نیرو در مناطق مختلف هست اما معمولا مالکیا همدان ،کرمانشاه و اطراف اراک میوفتن بجز 1 دوره که 70 درصد رو داده بودن تبریز
    خیر من که تاحالا ندیدم سعی کن توی نیرو انتظامی آشنا جور کنی اگرم نشد پارتی بالاتر از خدا نداریم بخدا
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام
    در صورتی که ارشد یا خدمت کرده(بالای 57 روز) هستید جایه بدی نیست
    اما کلا جایه خوبی نیست حقیقتش، حتما با آب آشامیدنی( من که سال89 اونجا بودم اینجوری بود) مشکل خواهید داشت شدیدا، کلا پادگان قدیمی هست به غیر از قسمتی که ارشد ها و خدمت کرده ها که بودن نو بود بقیه جاهاش داغون داغون بود، زمان ما سرباز خیلی زیاد بود به طوری که بعضی کمد ها هر سه نفر یک کمد بود!!!!
    حتما چیزهایی که میشه باش نوشیدن آون آبی که با فاضلاب قاطی شده بود رو راحتر کنه با خودت ببر(البته شاید تا الان سیستم آبش درست شده باشه، چون اون موقع داشت روش کار میکردن) خوب یا بد بودنش به جایی هست که تو پادگان تقسیم میشید
    زیاد سمت تلفن و تلفن بازی نرو که خوب نیست، بت بد میگذره، کلا به سختی ( به ما به هیچکی و به هیچ دلیلی) اجازه خروج از پادگان رو نمیدادن، مگر برای درست کردن لباس که به همه گردان مرخصی چهار روزه دادن

Junior Member

خودم بچه مهاباد ( آذربایجان غربی) هستم و مدرک ارشد دارم. خوب یا بد ، راهیه که جلومون هست و باید حتما بریم باید با این حرفا خودم رو گول بزنم و خودم رو توجیه کنم
    از دوستان خیلی ممنونم که جواب دادن. خدا بزرگه ببینیم هی میگن خدمت، خدمت... چی هستش حالا.
    راستی حدود 3 ماه پیش بسیج فعال شدم که فک نکنم برای کسری به دردم بخوره چون تا جایی که شنیدم میگن باید 1 سال از فعال گذشته باشه......هی به خودم میگم ای کاش خیلی زودتر اینا بسیج میشدم تا حداکثر کسری رو میتونستم بگیرم.

رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    تبریک
    خودت بچه کجایی؟
    مالک عالیه نگران نباش واقعا هتله
    کم تاثیر نیست آزمونهاش البته بجز تیراندازی که واقعا الکیه
    تقسیم بستگی به دوره و نیاز نیرو در مناطق مختلف هست اما معمولا مالکیا همدان ،کرمانشاه و اطراف اراک میوفتن بجز 1 دوره که 70 درصد رو داده بودن تبریز
    خیر من که تاحالا ندیدم سعی کن توی نیرو انتظامی آشنا جور کنی اگرم نشد پارتی بالاتر از خدا نداریم بخدا
    هتل!!!
    نمیدونم شاید جدیدا خرابش کردن هتل ساختن!
    من سال 89 اونجا بودم و یک مقایسه از اراک با 01 ارتش تهران ارائه میدهم:
    مالک اشتر: شما بعد از تایم کاری (4بعداز ظهر) باز باید در پادگان بمانید و حق خروج ندارید
    01: بعد از تایم کاری (4بعدازظهر) برو دربند برو شمال برو هرجا خواستی فردا صبح 7 برگرد
    مالک: حمام در فاصله ای تقریبا 10-15 دقیقه پیاده روی از محل آسایشگاه شما است و داغون و فقط تا قبل از اذان صبح حق رفتن داری به غیر از دو روز در هفته که روزهاست(اگه بزارنت)
    01: حمام در آسایشگاه شماست هر وقت دلت خواست برو حمام
    اراک:از غذاخوری فقط اسمش هست نه صندلی برای نشتن نه صفی برای غذا گرفتن مثل گوسفند سرگروه میره یه کاسه بزرگ از غذا که کیفیتش گنده میاره و سرپا باید غذا بخوری، خبری هم از مایع برای شستن ظرف و دست نیست،3 ثانیه ای تمام میشه و تا فرداش نیست
    01: سالن غذاخوری دارد و صندلی و مثل بچه آدم تو صف میری غذا میگیری

البته ارتش بدی های خودش را بعد از آموزشی دارد باید دوره کد بری شیراز و ...
    ولی نیرو انتظامی اگه مرز بانی نیوفتی همین تو شهر هستی
    کلا یکی از یکی بدتر

رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

خودم بچه مهاباد ( آذربایجان غربی) هستم و مدرک ارشد دارم. خوب یا بد ، راهیه که جلومون هست و باید حتما بریم باید با این حرفا خودم رو گول بزنم و خودم رو توجیه کنم
    از دوستان خیلی ممنونم که جواب دادن. خدا بزرگه ببینیم هی میگن خدمت، خدمت... چی هستش حالا.
    راستی حدود 3 ماه پیش بسیج فعال شدم که فک نکنم برای کسری به دردم بخوره چون تا جایی که شنیدم میگن باید 1 سال از فعال گذشته باشه......هی به خودم میگم ای کاش خیلی زودتر اینا بسیج میشدم تا حداکثر کسری رو میتونستم بگیرم.
    اگه ارشد هستی پس جایه تمیز و خوبش میندازنتون(ارشدها رو جدا میکنن)
    منم 8/1 هستم اگه بنیاد اوکی نشد میوفتم اراک
    حتما با خودت پودر شربت یا قرص جوشان ببر که با آب قاطی کنی بخوری، اینجوری هم لذت داره هم اذیت نمیشی
    موفق باشی، نگران نباش زود میگذره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    هتل!!!
    نمیدونم شاید جدیدا خرابش کردن هتل ساختن!
    من سال 89 اونجا بودم و یک مقایسه از اراک با 01 ارتش تهران ارائه میدهم:
    مالک اشتر: شما بعد از تایم کاری (4بعداز ظهر) باز باید در پادگان بمانید و حق خروج ندارید
    01: بعد از تایم کاری (4بعدازظهر) برو دربند برو شمال برو هرجا خواستی فردا صبح 7 برگرد
    مالک: حمام در فاصله ای تقریبا 10-15 دقیقه پیاده روی از محل آسایشگاه شما است و داغون و فقط تا قبل از اذان صبح حق رفتن داری به غیر از دو روز در هفته که روزهاست(اگه بزارنت)
    01: حمام در آسایشگاه شماست هر وقت دلت خواست برو حمام
    اراک:از غذاخوری فقط اسمش هست نه صندلی برای نشتن نه صفی برای غذا گرفتن مثل گوسفند سرگروه میره یه کاسه بزرگ از غذا که کیفیتش گنده میاره و سرپا باید غذا بخوری، خبری هم از مایع برای شستن ظرف و دست نیست،3 ثانیه ای تمام میشه و تا فرداش نیست
    01: سالن غذاخوری دارد و صندلی و مثل بچه آدم تو صف میری غذا میگیری

البته ارتش بدی های خودش را بعد از آموزشی دارد باید دوره کد بری شیراز و ...
    ولی نیرو انتظامی اگه مرز بانی نیوفتی همین تو شهر هستی
    کلا یکی از یکی بدتر
    فرزین جان منم اینایی که میگی اونجا دیدم اما این دوستمون عازمه به اینم دقت کنی بد نیست داداش
    1
    1کم واسه شما خب سختتره چون دورترید اما درکل همون طور که دوستمون گفتن سعی کنید اون دو گروهان آخری که تازه سازن و بهترن بیوفتید البته شما ارشد دارید میوفتید ذوالفقار -شهادت گمان کنم
    کسری رو توی خدمت هم میتونید بگیرید مشکل نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی

سلام دوستان
    من 1/6 اعزامم و آموزشیم افتاده وزارت دفاع - جوادنیا قزوین.
    با توجه به اینکه برگ سبز بسیج رو هم دارم، میخواستم بدونم چند روز منو اونجا نگه میدارن؟
    و آیا همون روزی که ترخیص شدیم باید بریم سازمان مربوطه خودمون رو معرفی کنیم یا باید صبر(مثلا یک هفته) کنیم؟
    لطفا دوستانی که اونجا بودن یا شرایط اونجا رو میدونن اگه اطلاعی دارن بگن.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

Talking پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mr3_player نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 1/6 اعزامم و آموزشیم افتاده وزارت دفاع - جوادنیا قزوین.
    با توجه به اینکه برگ سبز بسیج رو هم دارم، میخواستم بدونم چند روز منو اونجا نگه میدارن؟
    و آیا همون روزی که ترخیص شدیم باید بریم سازمان مربوطه خودمون رو معرفی کنیم یا باید صبر(مثلا یک هفته) کنیم؟
    لطفا دوستانی که اونجا بودن یا شرایط اونجا رو میدونن اگه اطلاعی دارن بگن.
    با تشکر
    برادر نگران چی هستی!
    شما یک بازی دو سر برد شروع کردی حالا تشریف ببرید اونجا اما گمان کنم نبایست نگه دارن!
    منظورتون مرخصی پایان دوره آموزشی هستش؟ اینم اونجا معلوم میشه و بستگی داره به 1001 دلیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)