صفحه 15 از 758 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a
    سلام
    كسي ميدونه بعد از يك بار تمديد كردن تاريخ اعزام ايا ميشه دوباره تمديد كرد يا با كسي ديگه جابجا كرد؟
    مرسي
    سلام
    من که رفته بودم ملاقات مردمی مسئولش می گفتند فقط یک بار امکان تغییر تاریخ وجود داره و یه نفر بود که قبلا تغییر تاریخ داده بود و مدارکش رو داد بعد که وارد کامپیوتر کردند بهش گفتند شما قبلا یه بار تغییر تاریخ دادی و دیگه نمی تونی تغییر تاریخ بدی!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

سلام.
    من تاپیکی مناسب تر از این برای سوالم پیدا نکردم.
    من سربازیم کلا 3 4 ماه هست، واسه همین میخوام به جای وثیقه سربازیمو برم. به نظرتون من اگه تابستون سال دیگه فارغ التحصیل بشم میتونم دفترچه سربازی رو پست کنم و بهار سال بعدش اعزام بشم تا وسطای تابستون و بعد برم دنبال پاسپورت و ویزا تا از پاییزش برم اونور؟
    یعنی موقع apply اینکه هنوز سربازی نرفتی مشکلی برات پیش نمیاره؟

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    سلام
    من که رفته بودم ملاقات مردمی مسئولش می گفتند فقط یک بار امکان تغییر تاریخ وجود داره و یه نفر بود که قبلا تغییر تاریخ داده بود و مدارکش رو داد بعد که وارد کامپیوتر کردند بهش گفتند شما قبلا یه بار تغییر تاریخ دادی و دیگه نمی تونی تغییر تاریخ بدی!
    سلام
    من امروز نظام وظيفه بودم.اون خانمه كه مشاوره ميداد گفت مشكلي واسه جابجايي نيست اما بايد دوشنبه ها بياي.

Junior Member

به نام خدا
    باسلام.بالاخره نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد و من شبانه سازه های هیدرولیکی قبول شدم.ولی واقعیتش هزینش برام سنگینه.قبل از این حدود یک ماه ونیم قبل تو ملاقات مردمی تلاش کردم اعزاممو که شهریور بود به اسفند بندازم تا بتونم دوباره امتحان ارشدو بدم ولی فقط تا آبان تمدید کردند.حالا با این وضعیت به نظر دوستان راهی می رسه که من بتونم مشکل سربازی رو برای امتحان دوباره از پیش رو بردارم.اگه دانشگاه ثبت نام کنم وبعد انصراف بدم ازبابت سربازی دچار مشکل نمیشم؟با توجه به این که من از فرجه 6 ماهه لیسانس استفاده کردم.خلاصه این که اگه انصراف بدم و دوباره مدارک سربازی رو بفرستم کی ممکنه تاریخ اعزامم بخوره؟ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

سلام به همه

می خوام بدونم که آیا نظام وظیفه برای فرزندان نیروهای مسلح شرایط ویژه ای از قبیل معافیت و یا کسر خدمت و یا هر چیز دیگه در نظر گرفته یا نه؟؟؟

Junior Member

از دوستان اصلا کسی بوده که تاریخ اعزامشو جابه جا کرده باشه.آخه من که یک بار ملاقات مردمی رفته بودم فقط بحث تمدید و تعجیل بود و اصلا صحبتی از امکان جابه جایی نبود.از مشهدم که برای جابه جایی اقدام کردم هثچ خبری نشد.می خواستم ببینم کسی جابه جایی انجام داده و اگر انجام داده به کدوم قسمت نظام وظیفه تهران مراجعه کرده.آخه منم مشکلم مثل دوست عزیز m.a اینه که یک بار به مدت 2 ماه تمدید کردم و می خوام ببینم از طریق جابه جایی می تونم تا اسفند سربازی رو عقب بندازم

سلام
    من فوق دیپلم هستم و در تاریخ 10/1 اعزام می شم. آیا راهی هست به بدونم که بعد از آموزشی توی کدوم ارگان می افتم و محل خدمتم کجاست. برگه سبزم که اومده فقط گفته که در این تاریخ خودت رو به حوزه نظام وظیفه شهرت معرفی کن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

سلام به همه
    يه سوال!
    اگه من 30 شهريور دفترچه رو پست كنم در بهترين حالت با كلي جلو انداختن تو ملاقات مردمي كي اعزام ميشم؟ بدون جلو تنداختن چي؟ ممنون

Junior Member

دوستان در مورد مشمولان پیمانی چه اطلاعاتی دارید ؟
    توی سایت چیزی پیدا نکردم
    من به صورت 6 ساله پیمانی استخدام وزارت دفاع شدم و الان حدود چهار سال گذشته اما با اون قاونون برادرها و ... الان شامل حال من میشه (دو تا برادرام خدمت رفتند)
    آیا الان میتونم برای معافی اقدام کنم
    اگر هم کسی جواب رو نمیدونه ممنون میشم جایی رو به من معرفی کنه که بتونم اطلاعات بگیرم
    تلفنی از نظام وظیفه .... یه جایی که این چیزها رو میدونند
    نمیدونم هرجا
    ممنون از همه بزرگواران

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام دوست عزيز
    بهتره واسه جواب سوالتون برين نظام وظيفه و از كساني كه اونجا مشاوره ميدن بپرسين
    معمولا تلفني جواب نميدن
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)