صفحه 152 از 758 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    نگران هیچی نباش، در نظام وظیفه بند ویژه ای وجود داره (که تقریبا هیچ کس ازش خبر نداره!) برای کسانی که برگ اعزام گرفتند ولی منتظر پاسخ کنکور هستند، این دوستان میتونن اعزامشون رو به بعد از دریافت نتایج کنکور موکول کنن که اگه نتیجه پذیرش در دانشگاه مثبت بود دیگه اعزام نشن.
    ممنون که سریع پاسخ دادید دستشما دردنکنه. پس یعنی به این به پذیرش در دانشگاه برمیگرده؟؟
    برای محکم کاری میپرسم: چون اگه خدای نکرده تو کنکور رشته دلخواهم تو تهران قبول نشم احتمالا شهرستان نرم و ناچار بشم یکی از دانشگاه های بدون کنکور برم، بازم مشکلی پیش نمیاد که دانشگاه بدون کنکور من رو پذیرش کردن؟؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aghamani نمایش پست ها
    ممنون که سریع پاسخ دادید دستشما دردنکنه. پس یعنی به این به پذیرش در دانشگاه برمیگرده؟؟
    برای محکم کاری میپرسم: چون اگه خدای نکرده تو کنکور رشته دلخواهم تو تهران قبول نشم احتمالا شهرستان نرم و ناچار بشم یکی از دانشگاه های بدون کنکور برم، بازم مشکلی پیش نمیاد که دانشگاه بدون کنکور من رو پذیرش کردن؟؟؟
    خواهش میکنم.
    ببینید یه سری از دانشگاه ها از نظر نظام وظیفه دارای معافیت تحصیلی هستند (مثلا تمام دانشگاههای آزاد و سراسری). حالا شما تو هر کدوم از این دانشگاه ها (که بعضی هاشون هم بدون کنکور پذیرش میکنن، مثلا بعضی از پردیسهای بین الملل) ثبت نام کنید مشمول اون معافیت تحصیلی خواهید شد. (تقریبا تمام دانشگاه ها معافیت تحصیلی رو دارن ولی بازم بهتره برای اطمینان صددرصدی یه سوالی از آموزش دانشگاه مربوطه بکنی)

Junior Member

خواهش میکنم.
    ببینید یه سری از دانشگاه ها از نظر نظام وظیفه دارای معافیت تحصیلی هستند (مثلا تمام دانشگاههای آزاد و سراسری). حالا شما تو هر کدوم از این دانشگاه ها (که بعضی هاشون هم بدون کنکور پذیرش میکنن، مثلا بعضی از پردیسهای بین الملل) ثبت نام کنید مشمول اون معافیت تحصیلی خواهید شد. (تقریبا تمام دانشگاه ها معافیت تحصیلی رو دارن ولی بازم بهتره برای اطمینان صددرصدی یه سوالی از آموزش دانشگاه مربوطه بکنی)
    خیلی ممنون از شما بابت راهنمایی کاملتون.
    سعی میکنم همین چند روز به دانشگاه هایی که احتمال میدم اونجاها برم در صورت قبول نشدن یه سر بزنم و سوال کنم.دمتون گرم

Junior Member

سلام. براي پست دفترچه بايد از شهر خودمون اقدام كنيم؟ منظورم اينه كه پست كردن از جا تا جا فرق داره؟ بعد، چند روز بعد از پست دفترچه ميشه المثني كارت سبزو گرفت (تو شهرستان) ؟ متشكر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadnassaji نمایش پست ها
    سلام. براي پست دفترچه بايد از شهر خودمون اقدام كنيم؟ منظورم اينه كه پست كردن از جا تا جا فرق داره؟ بعد، چند روز بعد از پست دفترچه ميشه المثني كارت سبزو گرفت (تو شهرستان) ؟ متشكر
    خیر فرقی نداره.
    48 ساعت.

* لطفا پیش از ارسال پرسش جدید جستجو کنید (قبلا بارها به این پرسش پاسخ داده شده).

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    اگه برگ سبز دستمون باشه و بخایم محل اعزام را خودمون تعیین بکنیم (اینکه مثلا ارتش/سپاه/نیروی انتظامی باشه و فلان پادگان) ، باید چیکار بکنیم !؟
    اگه پارتی نداشته باشیم ، چطوری میشه این کار را انجام داد !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

خیر فرقی نداره.
    48 ساعت.

* لطفا پیش از ارسال پرسش جدید جستجو کنید (قبلا بارها به این پرسش پاسخ داده شده).
    متشكر. چون از پليس +١٠ پرسيدم گفتند الان كارتها عوض شده سرشون خيلي شلوغه شايد تا ١ هفته هم طول بكشه! منظورشو نفهميدم!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه برگ سبز دستمون باشه و بخایم محل اعزام را خودمون تعیین بکنیم (اینکه مثلا ارتش/سپاه/نیروی انتظامی باشه و فلان پادگان) ، باید چیکار بکنیم !؟
    اگه پارتی نداشته باشیم ، چطوری میشه این کار را انجام داد !؟
    خیلی ممنون
    سلام،
    تا جایی که من اطلاع دارم تنها راه گرفتن امریه (مثلا صاایران --> وزارت دفاع --> پادگان جوادنیا قزوین) یا پذیرش (مثلا قرارگاه خاتم --> سپاه --> ؟) هست. در هر دو مورد پارتی موثره ولی تنها گزینه نیست. لطفا سری به این پست بزن یه توضیح مختصر دادم که فکر میکنم برای شروع بد نباشه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadnassaji نمایش پست ها
    متشكر. چون از پليس +١٠ پرسيدم گفتند الان كارتها عوض شده سرشون خيلي شلوغه شايد تا ١ هفته هم طول بكشه! منظورشو نفهميدم!
    احتمالا بد متوجه شده.
    در حضور شما تمام اطلاعات وارد سیستم میشه، بعد به شما یه برگه حاوی اطلاعاتی که توسط اپراتور وارد شده داده میشه تا شما صحتش رو تایید کنید و در این مرحله کار دیگه تمومه. 48 ساعت بعد مشخصه که شما کی قراره به خدمت اعزام بشید و تا چند روز بعدش هم برگه سبز میاد در خونه (ولی در موارد عجله ای همون 48 ساعت بعد میرید پلیس +10 و درخواست میدید برگه سبز رو براتون پرینت کنه و بده دستتون که بهش اصطلاحا میگن: برگ سبز المثنی، یه هزینه مختصر هم باید بدین)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام،
    تا جایی که من اطلاع دارم تنها راه گرفتن امریه (مثلا صاایران --> وزارت دفاع --> پادگان جوادنیا قزوین) یا پذیرش (مثلا قرارگاه خاتم --> سپاه --> ؟) هست. در هر دو مورد پارتی موثره ولی تنها گزینه نیست. لطفا سری به این پست بزن یه توضیح مختصر دادم که فکر میکنم برای شروع بد نباشه.
    خیلی ممنون از راهنمایی تان.

من چون یک مقدار کسری ناشی از جبهه پدرم دارم ، و یک مقدار هم کسری از پروژه های بنیاد نخبگان نیروهای مسلح خواهم گرفت ، قصد امریه گرفتن را ندارم. (چون اکثرا کسری قبول نمیکنند؛ جایی هست که کسری را هم قبول بکنه؟)
    از طرفی هم میخام جایی بیفتم که بعدا برای ویزا دردسر ساز نشه (مثلا ارتش خوبه).

حالا با این شرایط راهی هست برای انتخاب محل اعزام!؟
    اینکه گفتید "پذیرش (مثلا قرارگاه ...)" یعنی چی !؟ ممنون میشم در این مورد کمی توضیح بدین.

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)