صفحه 159 از 758 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259659 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال در مورد درخواست تاخیر اعزام در پلیس+10 دارم:

1) تا چند روز قبل از اعزام، فرصت دارم که درخواست تاخیر در اعزام کنم؟
    2) معمولاً چه دلایل و مشکلاتی رو می پسندن و موافقت میکنن که اعزام رو عقب بندازن؟
    یک دوستی می گفت همین که درخواست بدی قبول می کنند دلیلی نمی خاد!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال در مورد درخواست تاخیر اعزام در پلیس+10 دارم:

1) تا چند روز قبل از اعزام، فرصت دارم که درخواست تاخیر در اعزام کنم؟
    2) معمولاً چه دلایل و مشکلاتی رو می پسندن و موافقت میکنن که اعزام رو عقب بندازن؟
    1.
    هر چی زودتر بهتر، فکر کنم تا 6 هفته پیش از اعزام حرفی هست که خودشون میزنن ولی دیرتر هم دیدم که بدن و موافقت باشه ولی شما در اولین فرصت درخواست بده تا نوبت اول باشی.

2.
    نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    یک دوستی می گفت همین که درخواست بدی قبول می کنند دلیلی نمی خاد!

دوستان این برگ سفید ما امروز اومد با فوق لیسانس زده نیروی انتظامی مالک اشتر. دوستانی که به تازگی اونجا بودند میتونند یه آماری بدن که چطوره؟؟ امکانات؟ سخت گیری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    دوستان این برگ سفید ما امروز اومد با فوق لیسانس زده نیروی انتظامی مالک اشتر. دوستانی که به تازگی اونجا بودند میتونند یه آماری بدن که چطوره؟؟ امکانات؟ سخت گیری؟
    جای زیاد بدی نیست, فقط یکم هواش نسبت به تهران سرد تره , رشته فوق شما چی هست؟ من فوق لیسانس انرژی دارم ولی افتادم نیرو انتظامی , فکر کنم بعد اموزشی افسر پلیس راهور بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط whitecarbon نمایش پست ها
    جای زیاد بدی نیست, فقط یکم هواش نسبت به تهران سرد تره , رشته فوق شما چی هست؟ من فوق لیسانس انرژی دارم ولی افتادم نیرو انتظامی , فکر کنم بعد اموزشی افسر پلیس راهور بشم
    داداش من خودم بچه اراک هستم و هواش موردی نداره. ارشد میکروبیولوژی دارم. راستش یه اطلاعاتی از این مالک اشتر دارم ولی اینکه پرسیدم خواستم ببینم بچه هایی که تازگی اونجا بودن بگن چطور شده جدیدا. همه هم که پشت سر نیروی انتظامی بد میگن!!!!!!!!. بابا ما چه گناهی کردیم که پارتی نداریم که نه معاف شیم نه حداقل یه جای درست درمون بیفتیم. خدا به دادمون برسه. مثل اینکه کلا این انتظامی 80 درصد نیروهای لیسانس و بالاتر رو به بیگاری میگیره. نمیدونم واقعا چی بگم!!!!!!!!! فقط میخوام نسبت به این خدمت بیخیالی سر کنم البته اگر امکانپذیر باشه. حیف 2 سال عمر که دود بشه بره راستی شما آموزشی کجا افتادی؟

سلام
    من هم الان مالک اشترخدمت میکنم و اومدم مرخصی، به نسبت خیلی جاها وضعیت بهتری داره. آب و هوای اراک سرد و متغیر است و حتما لباس خنک و گرم همراه داشته باشید. معمولا ما ها که ارشد داریم رو در راهور اما بیشتر دفتری استفاده میکنند و بچه های لیسانس و پایین تر رو در قسمتهای اجرایی تر مثل کلانتری ها و چهاراره ها استفاده میکنند.
    در کل نگران نباشید باید این دوره رو هم بگذرونیم
    ویرایش توسط khosro1391 : April 2nd, 2014 در ساعت 09:16 PM
    سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد...

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها

مطالعه کنید، شاید مفید باشه.

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

سلام دوستان عزیز،
    من یکم شرایطم خاصه ممنون میشم راهنماییم کنید:
    من در حال خدمت سربازیم تو ارتش (۴ماهه)، از طرفی واسه دانشگاه اوهایو واسه PhD اپلای کرده بودم، ولی به خاطر یه سری موارد بهم پذیرش مستر دادن فول فاند. خواستم بدونم منی که ارشد دارم آیا میتونم ترخیص شم؟ اگه نه، راه حلی سراغ دارین که ترخیص شم؟
    با تشکر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan_iust نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من یکم شرایطم خاصه ممنون میشم راهنماییم کنید:
    من در حال خدمت سربازیم تو ارتش (۴ماهه)، از طرفی واسه دانشگاه اوهایو واسه PhD اپلای کرده بودم، ولی به خاطر یه سری موارد بهم پذیرش مستر دادن فول فاند. خواستم بدونم منی که ارشد دارم آیا میتونم ترخیص شم؟ اگه نه، راه حلی سراغ دارین که ترخیص شم؟
    با تشکر

اگر ارشد دارید، دیگه برای ارشد دوم به شما مجوز داده نمیشه.
    اما اگه هنوز ارشد داخل رو تموم نکردید میتونید انصراف بدین و در این صورت به شما مجوز خروج داده میشه.

اگه پذیرش دیگه ای در مقطع دکتری دارید میتونید با استفاده از اون کارهای خروج رو انجام بدین و پس از خروج در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدین ولی توجه داشته باشید که در برگشت به کشور باهاتون ممکنه مثل سربازان غایب رفتار بشه.

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اگر ارشد دارید، دیگه برای ارشد دوم به شما مجوز داده نمیشه.
    اما اگه هنوز ارشد داخل رو تموم نکردید میتونید انصراف بدین و در این صورت به شما مجوز خروج داده میشه.

اگه پذیرش دیگه ای در مقطع دکتری دارید میتونید با استفاده از اون کارهای خروج رو انجام بدین و پس از خروج در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدین ولی توجه داشته باشید که در برگشت به کشور باهاتون ممکنه مثل سربازان غایب رفتار بشه.

ممنونم از جوابتون دوست عزیز،
    من شنیدم میشه از دانشگاه مقصد درخواست کرد که نامه پذیرش واسه دکتری بدن تا ترخیص شی و بری، بعدش اونجا همون ارشد رو بخونی! عملیه به نظرتون؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)