صفحه 18 از 758 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان من تاریخ اعزام به خدمتم 1 دی ماه 88 است یعنی 12 روز دیگه 01 تهران کد خوردمه ، داداشم نیز اعزامش با من هم زمان هست . آیا امکانش هست تاریخ اعزام به خدمتم رو 4 ماه عقب بندازم؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal_elect نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ اعزام به خدمتم 1 دی ماه 88 است یعنی 12 روز دیگه 01 تهران کد خوردمه ، داداشم نیز اعزامش با من هم زمان هست . آیا امکانش هست تاریخ اعزام به خدمتم رو 4 ماه عقب بندازم؟
    اره دیگه, تا جایی که من می دونم نه تنها 4 ماه بلکه تا انتهای خدمت داداشت می تونی عقب بندازی.

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

کسی در مورد طرح "سرباز صنعت" چیزی می دونہ؟
    من یکم درگیری درسیم زیاد شدہ ، وگرنہ خودم میرفتم دنبالش نتیجشو میزاشتم اینجا ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QIAU

من امروز هم وزارت علوم بودم هم حوزه نظام وظیفه.شاید برای کسائی که برگ سبز گرفتن و منتظر پذیرشن این مطلب جاب باشه.
    آقای مقیمی(اتاق 327 وزارت علوم) گفت که وزارت علوم با مدت زمان بعد از فارغ التحصیلی مشمولان برای اجازه خروج و ادامه تحصیل مشکلی نداره.(یعنی اهمیتی به زمان سپری شده بعد فارغ التحصیلی نمیده)
    توی حوزه نظام وظیفه هم دفترچه هایی مخصوص مشمولین خواهان ادامه تحصیل بود که تو اون هم هیچ حرفی از وجود محدودیت 1 ساله بعد از فارغ التحصیلی برای مشمولین زدن نشده.فقط ذکر شده که فرد مشمول نباید غیبت داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtin نمایش پست ها
    من امروز هم وزارت علوم بودم هم حوزه نظام وظیفه.شاید برای کسائی که برگ سبز گرفتن و منتظر پذیرشن این مطلب جاب باشه.
    آقای مقیمی(اتاق 327 وزارت علوم) گفت که وزارت علوم با مدت زمان بعد از فارغ التحصیلی مشمولان برای اجازه خروج و ادامه تحصیل مشکلی نداره.(یعنی اهمیتی به زمان سپری شده بعد فارغ التحصیلی نمیده)
    توی حوزه نظام وظیفه هم دفترچه هایی مخصوص مشمولین خواهان ادامه تحصیل بود که تو اون هم هیچ حرفی از وجود محدودیت 1 ساله بعد از فارغ التحصیلی برای مشمولین زدن نشده.فقط ذکر شده که فرد مشمول نباید غیبت داشته باشه.
    ببخشید متوجه صحبتتون نشدم... می شه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
    ممنون
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member Sat آواتار ها

Rtinجان ببخشید من جواب میدم....ظاهرا یه قانونی هست که مگه بعد از فارغالتحصیلی تا یک سال فرصت دارین که پذیرش بگیرید.....بحث سر وجود این قانونه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    Rtinجان ببخشید من جواب میدم....ظاهرا یه قانونی هست که مگه بعد از فارغالتحصیلی تا یک سال فرصت دارین که پذیرش بگیرید.....بحث سر وجود این قانونه
    ممنونم از توجه شما
    یعنی در صورت وجود چنین قانونی باید در وزارت علوم حضور پیدا کرد و بعد از پر کردن فرم مربوطه مدت 6 ماه فرجه پس از فارغ التحصیلی رو به 1 سال تمدید کرد؟!!
    درست متوجه شدم؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member Sat آواتار ها

والا من میتونم برداشت خودمو بگم.....اگه یک سر بری توی سایت وزارت علوم قسمت اعزام با هزینه شخصی....اونجا نوشته که اگه میخواید ادامه تحصیل بدین و مهلت شش ماهه شما تموم شده باید برگ اعزام به خدمت داشته باشین تا مشخص بشه که غیبت ندارین....لازم نیست هیچ فرمی پر کنین فقط غیبت نداشته باشین....یعنی به موقع تکلیف خدمتو روشن کنین

از طرفی من شنیدم که علاوه بر این باید پذیرش شما حداکثر تا 1 سال بعد از فارغ التحصیلی okبشه تا در صورت عدم غیبت بتون ادامه تحصیل بدین......حالا بحث سر وجود این قانونه 1 ساله ست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QIAU

دوستان می گفتند که قانونی وجود داره که بعد از فارغ التحصیلی فرد فارغ التحصیل که مشکل خدمت داره تا 1 سال بعد از فارغ التحصیلی اجازه گرفتن پذیرش و خروج از کشور رو داره.ولی مسئولین نظام وظیفه به من گفتند تا زمانی که فرد غیبت نداشته باشه هیچ تاریخه مشخصی(مثلا 1 سال)وجود نداره که مانع خروج فرد از کشور بشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي سفرهای زیارتی

خوب من امروز به سلامتي واكسن هامو زدم و رفتم پليس +10 مداركم رو واسه اعزام فرستادم !‌ برگ سبز اعزام اومد خبر دارتون مي كنم !‌ اون بابايي كه مسؤل پليس +10 بود كه گفت نميشه با برگ سبز ! حالا ببينيم چي ميشه !
    چقدر مراحل اينكارا دلگيره !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)