صفحه 212 از 758 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    ميشه لطفا يه توضيح مختصري براي پست كردن دفترچه بديد؟
    مثلا امروز برم پليس +١٠ دفترچه بگيرم چن روز كارام طول ميكشه
    لطفا يه راهنمايي بفرماييد من كاملا ناواردم
    ممنون از محبتتون

سلام بچه ها کسی میتونه در مورد بخشش اضافه خدمت انضباطی یه توضیحی بده؟
    من خیلی نگرانم. سرباز راهور هستم و همونجور که میدونید اضافه خورش ملس. این که میگن اضاف ها بخشیده میشه تو یه مناسبتهایی چجوریه؟
    ما یه پرونده تو یگان که همون راهوره داریم و یکی هم تو ستاد فرماندهی استان. وقتی میان میبخشن از روی 2 تا پرونده پاک میشه؟ روندش خود به خودی یا باید برات نامه بزنن که حذفش کنن؟
    ممنون میشم یه توضیحی بدید.

Junior Member

سلام دوستان.این خبری که توی خبرگزاری فارس اومده بود مبنی بر اینکه هر کس امسال دفترجه اعزام به خدمتو پست کنه صرف نظر از اینکه سال 93 تاریخ اعزامش باشه یا 94 مدت خدمت سربازیش 21 ماهست صحت داره یا نه؟
    من خودم از معاونت وظیفه خوزستان پرسیدم گفت همچین چیزی نیست!!!در صورتیکه من خودم هم متن مصاحبشو خوندم هم از رادیو گوش دادم.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیقی داره یکم کمک کنه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sinamak نمایش پست ها
    سلام دوستان.این خبری که توی خبرگزاری فارس اومده بود مبنی بر اینکه هر کس امسال دفترجه اعزام به خدمتو پست کنه صرف نظر از اینکه سال 93 تاریخ اعزامش باشه یا 94 مدت خدمت سربازیش 21 ماهست صحت داره یا نه؟
    من خودم از معاونت وظیفه خوزستان پرسیدم گفت همچین چیزی نیست!!!در صورتیکه من خودم هم متن مصاحبشو خوندم هم از رادیو گوش دادم.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیقی داره یکم کمک کنه
    بعضی از سایت های خبری این رو از نظام وظیفه نقل کردند که الان ملاک تاریخ پست دفترچه است و هرکی سال 93 بفرسته 21 ماه

اما خب قانون میگه تاریخ اعزام حالا این بار استثنا قایل میشن معلوم نیست تا وقتی که یک مرجع نظامی کاملا معتبر این اعلام نکنه

بهترین کار اینه کسانی که تهران هستن برن میدان سپاه و از نظام وظیفه این رو بپرسند

دوستان تو دفترچه يه قسمت هست كه راجع به بيماري ها مي پرسه،من كلا نفس تنگي موقع انجام كارهاي سنگين مي گيرم،به طور ارثي ناراحتي قلبي داريم،ولي قرصي چيزي مصرف نمي كنم
    مي خواستم ببينم اگه اين گزينه رو بزنم چه كار مي كنن؟ يه وقت به خاطرات معاينات اعزامم نيفته تير ماه؟چون من حتما بايد ارديبهشت اعزام بشم،
    با تشكر

Junior Member

سلام,
    من پذیرش برای دوره ی دکترا از استرالیا دارم. شوهرم دکترای خود را از ایران گرفته است. او کماکان با استفاده از معافیت تحصیلی تن به سربازی نداده و سئوال من این جاست که او چگونه می تواند با استفاده از ویزای من و بدون رفتن به سربازی و یا گرفتن پذیرش برای فوق دکترا به همراه من به استرالیا بیاید؟
    تشکر،

Junior Member

سلام. من به تازگی از مقطع لیسانس فارغ التحصیل شدم. آیا میتونم معافیت تحصیلیمو با ثبت نام در مقطع کاردانی یا لیسانس دیگه ای ادامه بدم یا تنها میتونم از طریق ارشد، معافیت تحصیلیمو ادامه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LordKia نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی از مقطع لیسانس فارغ التحصیل شدم. آیا میتونم معافیت تحصیلیمو با ثبت نام در مقطع کاردانی یا لیسانس دیگه ای ادامه بدم یا تنها میتونم از طریق ارشد، معافیت تحصیلیمو ادامه بدم؟
    سلام دوست عزيز،براي هر مقطع فقط يه بار معافيت ميدن،و چون شما ليسانس داري فقط با گرفتن ارشد مي توني معافيت تحصيلي رو استفاده كني

Junior Member abolfa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشکده حقوق شهرری معدل 17

بچه ها فکر میکنید تا چه تاریخی در خواست اعزام بدیم میوفتیم یک اردیبهشت؟...آخه من 25دی که آخرین امتحانمه تا اوایل بهمن طول میکشه کارای فارغ التحصیلی و تایید نمره و نامه نظام وظیفه و............

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfa نمایش پست ها
    بچه ها فکر میکنید تا چه تاریخی در خواست اعزام بدیم میوفتیم یک اردیبهشت؟...آخه من 25دی که آخرین امتحانمه تا اوایل بهمن طول میکشه کارای فارغ التحصیلی و تایید نمره و نامه نظام وظیفه و............
    از اواسط اذر دارن اعزام اردیبهشت می زنن
    بجز پلیس 10+ نمی تونه دقیق جوابتو بده ولی فکر می کنم بهمن برا تیر بزنن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)