صفحه 22 از 758 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122522 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    من بايد طوري دفترچه پست كنم كه ماه 8 اعزام بشم.فوق ليسانس هستم.بچه هايي كه ليسانس بودن گفتن بالاي 6 ماه بعد از اينكه دفترچه پست كردن اعزام شدن.يكي از بچه ها كه فوق بوده گفت 4 ماه( 1سال پيش سرباز بوده البته)
    حالا من موندم كي پست كنم!!
    من آخر اسفند فرستادم 1 تير اعرام شدم! فوقم هستم. غيبت هم نداشتم ولي ته فرجه 6 ماهم بود! شايد به اون هم ربطي داشته باشه.

Junior Member

سلام

من یه سوال داشتم فکر کنم بهترین جا اینجاست برای پرسیدنش...

من برای پذیرش سوئد اقدام کردم و سوئد هم پذیرش رو فقط با E-MAIL اعلام مي كنه و هيچ نامه ی پستی نمی فرسته ، آیا این E-MAIL رو مي تونم به عنوان مدرک پذیرش به وزارت علوم ارائه بدم برای گرفتن اجازه خروج از کشور؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solari48 نمایش پست ها
    سلام

من برای پذیرش سوئد اقدام کردم و سوئد هم پذیرش رو فقط با E-MAIL اعلام مي كنه و هيچ نامه ی پستی نمی فرسته ، آیا این E-MAIL رو مي تونم به عنوان مدرک پذیرش به وزارت علوم ارائه بدم برای گرفتن اجازه خروج از کشور؟
    یکی از دوستانم در 4 سال قبل پذیرشش در سایت اعلام شد. ایشون لپ‌تااپ رو با کلی دردسر برد پیش مسئولین حتی تا نظام وظیفه تا کارشو راه انداختن. اطلاعات کلی رو این ندارم که بهتر بگم، فقط خواستم اینو به عنوان یه راه احتمالی هم نگاه کنین!

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام

یه زحمت بکشید از وزارت علوم بپرسید اینجا هم اعلام کنید تا همه استفاده کنند همه ممنونتون خواهند شد.من سعی کردم جوابتونو پیدا کنم.اما به نتیجه ای نرسید.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

یکی از دوستان در فروم قبلا گفته بود که خانم X (اسمش الان یادم نیست؛ مسئول تشکیل پرونده تو وزارت علوم) گفته اگر به ایمیل ایشون هم یک نسخه از پذیرش ارسال کنند، می تونید کارتون رو پیش ببرید.

Junior Member

الان با آقای مقیمی تلفنی صحبت کردم گفت که با پرینت email پذیرشی که براتون اومده ما کارتون رو انجام می دیم...

خدا کنه اونجا که می ریم حرفشونو عوض نکنن!!

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

الان با آقای مقیمی تلفنی صحبت کردم گفت که با پرینت email پذیرشی که براتون اومده ما کارتون رو انجام می دیم...

خدا کنه اونجا که می ریم حرفشونو عوض نکنن!!
    اگر از شهرستان میخواید برید تهران، بنظر من از چند نفر دیگه این مسئله رو پیگیری کنید.. گرچه حتما آقای مقیمی نظر کارشناسانه ای داشتند

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

سلام.من سرباز معلم هستم.یه مشکل برام پیش اومده.هنوز apply نکردم.بچه ها میگن سازمان آموزش و پرورش نمی زاره apply کنی تو سربازی.راس میگن؟(یعنی ترخیصت نمی کنه وقتی پذیرشت اومد؟چ)توضیح بدید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_bamdad نمایش پست ها
    سلام.من سرباز معلم هستم.یه مشکل برام پیش اومده.هنوز apply نکردم.بچه ها میگن سازمان آموزش و پرورش نمی زاره apply کنی تو سربازی.راس میگن؟(یعنی ترخیصت نمی کنه وقتی پذیرشت اومد؟چ)توضیح بدید لطفا
    سلام

موثق ترین منبع میتونه خوده آموزش پرورش باشه. از خودشون بپرسید تا مطمئن بشید. البته پیشنهاد می کنم که از چند نفر و چند جای مختلف بپرسید حتی اگه شده مستقیما از وزارتخانه ... چون این caseها کم هستن و حتی هر کسی توی آموزش و پرورش هم ممکنه اطلاع دقیق نداشته باشه و بهتون جواب الکی بدن. بهتره از چند منبع (موثق) بپرسین . مگر اینکه یکی از دوستان در forum مشکل مثل شما رو داشته و قبلا راه حل ها رو بررسی کرده باشه.

در پناه حق

سلام دوستان
    از بچه ها کسي هستش که مشمول بوده و بعد از يکسال از فارغ التحصيليش پذيرش گرفته و از کشور خارج شده باشه؟؟ مي خوام بدونم نظام وظيفه محدوديتي براي اين زمان قرار نداده؟!
    مرسي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)