صفحه 257 از 703 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267307357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideza8480 نمایش پست ها
    من این سوال رو از رو این اطلاعات نوشتم http://www.isna.ir/fa/news/930719103...A7%D8%AC%D8%A7
    دقت کنید تو متن خبر نوشته :وی با اشاره به دوره‌های آموزشی سربازان اظهار کرد: مراکز آموزش عمومی رزم مقدماتی ما برای آموزش سربازان است و برهمین اساس طول مدت آموزش سربازی در نیروی انتظامی دو ماه است که این مدت برای دوره‌های ارشد و دکتری کمی کوتاه‌تر است. معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: به تازگی با تدبیر فرمانده نیروی انتظامی دوران آموزشی برای مشمولان بسیجی که دارای برگ سبز هستند به سه هفته کاهش یافته است. ولی چون فاصله حرف تا عمل تو مملکت ما زیاده پرسیدم لطفا اگر کسی اطلاعات بیشتری داری بگه ممنون
    این خبر درسته واقعا ارشد و دکتری آموزشیشون کمتر شده؟؟؟؟
    خبر مال دیروزه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sfarzadsolid نمایش پست ها
    این خبر درسته واقعا ارشد و دکتری آموزشیشون کمتر شده؟؟؟؟
    خبر مال دیروزه
    ای بابا اینا همش حرف میزنن کو عمل.
    حالا گفته کمی کوتاه تر. شاید مثلا ی هفته کم بشه. چه توفیقی داره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز منم بعد از اقدام به جذب در دقیقه 93 , سپاه استانم افتادم .
    کدها زده شدن شما هم برید چک کنید .
    فقط یه سوال , چون ما که کارت سبز داریم اموزشی معافیم روز اعزام یا قبل از اعزام باید کار خاصی انجام بدیم ؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستانی که کد خوردن و مشخص شده کجا افتادن !!! آخه از کجا میشه فهمید کد خوردیم یا نه؟ کجا افتادیم و ....پلیس +10 که میگه هنوز کد نخوردید و مشخص نیست، 3 یا 4 روز قبلش مشخص میشه. سایت نظام وظیفه که هنوز به روز نشده و شماره 096480 هم که ظاهراً الکیه، آخه هر چی میگیریم جواب نمیدن.......شما از کجا فهمیدید کد خوردید و کجا افتادید؟؟؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط radmehdi80 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که کد خوردن و مشخص شده کجا افتادن !!! آخه از کجا میشه فهمید کد خوردیم یا نه؟ کجا افتادیم و ....پلیس +10 که میگه هنوز کد نخوردید و مشخص نیست، 3 یا 4 روز قبلش مشخص میشه. سایت نظام وظیفه که هنوز به روز نشده و شماره 096480 هم که ظاهراً الکیه، آخه هر چی میگیریم جواب نمیدن.......شما از کجا فهمیدید کد خوردید و کجا افتادید؟؟؟!!!
    تنها راهش اپراتور نظام وظیفه است باید اول صبح ساعت 7 که خط ها زیاد اشغال نشده و طرف هم خیلی اعصابش بهم نریخته خسته نشده (چون تلفن و مراجعه کننده خیلی زیاده)
    زنگ بزنی ازش خواهش کنی که کدتو برات بخونه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط radmehdi80 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم پلییس +10 گفت برا ما نیومده چند روز دیگه میاد بعد رفتم خود نظام وظیفه کد پادگان اموزشی رو از اونجا گرفتم

Junior Member

سلام دوستان. اقا من از طریق تلفن نظام وظیفه متوجه شدم کد مازاد خوردم. حالا میخوام بدونم این برگه سفید دقیقا کی میاد؟ برای گرفتن برگه سفید باید به پلیس +10 مراجعه کرد یا خودشون پست میکنند به منزل؟ ممنون اگه جواب بدین...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sifi888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اقا من از طریق تلفن نظام وظیفه متوجه شدم کد مازاد خوردم. حالا میخوام بدونم این برگه سفید دقیقا کی میاد؟ برای گرفتن برگه سفید باید به پلیس +10 مراجعه کرد یا خودشون پست میکنند به منزل؟ ممنون اگه جواب بدین...
    سلام. پست میکنن ولی برای برخی ها نیز نمیاره پست. در سیستم پلیس + 10 هنوز چیزی ثبت نشده. امروز مرجعه کردم گفتن چند روز قبل از اعزام میشه فهمید. تو سایت نظام وظیفه از تاریخ 23 به بعد قابل مشاهده هست کجا باید بری اموزشی. البته اگه همانند ماه های قبل باشه.
    واقعا نمیدونم به اینا چه باید گفت که اینقدر دیر وضعیت ما رو مشخص می کنن

دوستان طبق اطلاعاتی که تازه از بچه های اموزشی گرفتم کسایی که کارت سبز بسیجی رو دارن و میافتن تو نیرو انتظامی اموزشیشیون بیست روز میشه

Junior Member

من از یک سرهنگ پرسیدم گفت چون مرزبانی هستی متاهلم باشی بازم تو مشهد نمیفتی .یا سرخس یا خانگیران یا درگز
    بیچاره شدم علنا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)