صفحه 28 از 758 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

از یک هفته تا دو روز مونده به تاریخ اعزام برگه سفید(اعزام) میاد براتون که کد محل خدمت رو نوشته اگر نیمد برید میدون سپاه حضوری بگیرید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط navsidm نمایش پست ها
    با راهنمایی دوستان من تونستم تاریخ اعزامم رو یک دوره تعجیل کنم و 1 شهریور اعزامم. از طریق یک آشنا محل خدمتم رو سپاه انداختم. حالا باید منتظر چه چیزی باشم؟ هنوز کد محل خدمتم به دستم نرسیده! لطفا مراحل بعدی رو برام بگید!
    بسم الله الرحمن الرحيم
    سلام ،
    چه جالب که قبل از رسیدن کد محل سربازی ، براتون سربازی در سپاه جور شده . امیدوارم تا آخرش همینطوری باشه ، چون در بعضی موارد برای برخی از جوانان مظلوم قضیه به نحو دیگری رقم خورده !
    در هر حال وقتی کد محل برای شما بیاد ، در روز مربوطه ( که برای شما اول شهریور هست ) باید در اونجا حضور داشته باشید . کد هم مدت کوتاهی قبل از اعزام به دستتون میرسه و اگر نرسه در روز اعزام باید به نظام وظیفه مرکز استانتون رجوع کنید .( اگر هم در تهران هستید ، میرید به میدان سپاه )
    موفق و پیروز باشید .

Junior Member

سلام دوستان راستش من فوق قبول شدم هنوزم ثبت نام نکردم و اینم می دونم که اگر ثبت نام کنم دیگه نمی شه رفت ولی تو ذهنم هست که وسط فوق زیارتی خارج شم و دیگه بر نگردم می خواستم بدونم عملی هست یا نه؟و اینکه چون اصل مدرک لیسانس دستم نیست میشه؟(فقط با ریز نمره؟)اصبل مدرکم چی می شه دست کی میمونه؟؟

بند 8 در لینک زیر مربوط به سربازان امریه هست؟
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...6-32fca0faede4
    یعنی سربازان امریه با اجازه سازمان مربوطه اجازه خروج خواهند داشت؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

با سلام دانشجوی دانشگاه ازاد هستم --1 سال کسر خدمت دارم و برای ترم بهمن قصد گرفتن مرخصی و رفتن به خدمت سربازی را دارم
    دانشگاه ازاد چند مدت قبل از شروع ترم جدید مرخصی میده و ایا برای کار های اداری دیر نمیشه ؟؟و ایا دانشگاه مرخصی را بده همون موقع یعنی 18 بهمن اعزام میشم؟؟
    3-ایا اموزش مقدماتی بسیج و طرح معرفت که گواهی نامه هاش ر ا دارم چیزی از سربازی کم میکنه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

شما وقتی مرخصی بگیری چون هنوز دانشجویی، معافیت تحصیلی داری و به خدمت اعزام نمیشید.
    منظورتون انصراف نیست؟

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    بند 8 در لینک زیر مربوط به سربازان امریه هست؟
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...6-32fca0faede4
    یعنی سربازان امریه با اجازه سازمان مربوطه اجازه خروج خواهند داشت؟
    با توجه به قوانین جدید، از دوستان کسی اطلاع داره که اخیراً در حین دورۀ سربازی می توان برای سفر زیارتی (سوریه، عراق، عربستان) از کشور خارج شد یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

شما وقتی مرخصی بگیری چون هنوز دانشجویی، معافیت تحصیلی داری و به خدمت اعزام نمیشید.
    منظورتون انصراف نیست؟

موفق باشید
    دوست عزیز این نوشته بر گرفته از سایت www.police.ir است
    6ـ در خصوص دانشجوياني كه مي خواهند در حين تحصيل از مزاياي كسر خدمت استفاده نمايند به چه صورت مي باشد؟
    جواب : برابر مقررات موجود چنانچه كسر خدمت بيش از يكسال باشد فرد دانشجو مي تواند با اخذ اجازه يا مرخصي تحصيلي و هماهنگي با سازمان وظيفه عمومي در خصوص اعزام به خدمت و استفاده از مزاياي كسر خدمت اقدام نمايد.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    من میخام برای ترم بهمن ماه مرخصی بگیرم و در حیت تحصیل هم سربازی را تمام کنم؟؟؟به انضامم سوالات قبلی

Junior Member

سلام
    دوستان در زمان فرجه ی 6 ماهه اخرین مهلتی که برای ارسال مدارک است چه موقع است؟من میخوام یک ماه مونده به اخر ارسال کنم تا مثلا 20 روز طول بکشه جوابش بیاد و مثلا بندازن 3 ماهه دیگه تا وقت بیشتر داشته باشم.ایا این کار موردی ندارد؟
    ممنون و موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer_20 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در زمان فرجه ی 6 ماهه اخرین مهلتی که برای ارسال مدارک است چه موقع است؟من میخوام یک ماه مونده به اخر ارسال کنم تا مثلا 20 روز طول بکشه جوابش بیاد و مثلا بندازن 3 ماهه دیگه تا وقت بیشتر داشته باشم.ایا این کار موردی ندارد؟
    ممنون و موفق باشین.
    فرجه شش ماهه یعنی اینکه شما دقیقاً شش ماه پس از تاریخ فارغ التحصیلیتون فرصت دارید تا مدارک رو به پلیس +10 برای ارسال ارائه کنید ... اما ارسال مدارک در آخرین روز ماهی که فرجه شما به اتمام می رسه خیلی ریسک بزرگیه و ممکنه به دلیل قطع اینترنت، ناقص بودن مدارک و ... غیبت بخورید ... به همین خاطر اگه در نظر دارید حتی الامکان زمان اعزامتون عقب بیفته در حدود سه چهار روز مانده به انتهای فرجه شش ماهه مدارک رو به پلیس +10 بدید ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)