صفحه 38 از 758 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member araz004 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضیات مالی- دانشگاه علامه

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام
    یه سوال از محضر اساتید دارم:
    اگه در حین خدمت باشی و چند ماه از خدمتت گذشته باشه و پذیرشت درست بشه می شه ترخیص گرفت و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMU

سلام
    من 9 فروردین اقدام کردم برای ارسال دفترچه و دیروز 29ام برگ سبزم رسید البته تاریخ صدورش رو زده 23ام و تاریخ اعزامم هم 1 شهریور ماهه ولی متاسفانه 90 روز اضافه خدمت به دلیل غیبت خوردم در حالیکه معافیت تحصیلی داشتم و از فرجه 6 ماهه هم 2 ماه مونده دفترچه فرستادم از دوستان کسی اطلاع داره من این 3 ماه اضافه رو از کجا باید پیگیری کنم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza763 نمایش پست ها
    سلام
    من 9 فروردین اقدام کردم برای ارسال دفترچه و دیروز 29ام برگ سبزم رسید البته تاریخ صدورش رو زده 23ام و تاریخ اعزامم هم 1 شهریور ماهه ولی متاسفانه 90 روز اضافه خدمت به دلیل غیبت خوردم در حالیکه معافیت تحصیلی داشتم و از فرجه 6 ماهه هم 2 ماه مونده دفترچه فرستادم از دوستان کسی اطلاع داره من این 3 ماه اضافه رو از کجا باید پیگیری کنم؟؟؟
    درستون چه قدر طول کشید؟ چه مقطعی بودید؟ ممکنه دانشگاه فراموش کرده باشه نامه معافیت تحصیلی رو برای نظام وظیفه فرستاده باشه. از دانشگاه پیگیری کنید، همینطور به نظام وظیفه شهرتون مراجعه کنید و توضیح بدید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

دوستان دقیقا" برگه اعزام چند روز بعد از تاریخ پست دفترچه میاد
    من اگه هفته آینده دفترچه بفرستم اعزامم میوفته چه تاریخی؟ مرسی رفقا

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 123456mm نمایش پست ها
    دوستان دقیقا" برگه اعزام چند روز بعد از تاریخ پست دفترچه میاد
    من اگه هفته آینده دفترچه بفرستم اعزامم میوفته چه تاریخی؟ مرسی رفقا
    دقیق که کسی نمی تونه بگه. معمولاً بین 10 تا 15 روز بعد نامه میاد. راجع به اعزام هم باز نمی شه دقیق گفت. من حدس می زنم اعزامتون شهریور باشه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دقیق که کسی نمی تونه بگه. معمولاً بین 10 تا 15 روز بعد نامه میاد. راجع به اعزام هم باز نمی شه دقیق گفت. من حدس می زنم اعزامتون شهریور باشه.
    امیدوارم برج 6 بشم چون امریه ام اوکی شده فقط گفته برگه اعزامت رو بیار و باید برج 6 باشه.من به خاطر این امریه حتی 90 درصد دنبال معافیت پزشکی هم نمیرم دیگه.چون احتمال معافیت پزشکی هم دارم

دوستان با 1 سال بسیجی فعال میشه آموزشی رو پیچوند؟ من بخاطر امریه باید بسیجی فعال جور کنم میخواستم ببینم میتونم باهاش آموزشی رو بپیچونم.آشنا داریم میتونه جور کنه به نظرتون چه جوریاست واصلا" کارتش به درد خدمت میخوره؟ یه وقت نگیرم بعدش تو آینده مشکل واسمون پیش بیاد لطفا" جواب بدین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط 123456mm نمایش پست ها
    دوستان با 1 سال بسیجی فعال میشه آموزشی رو پیچوند؟ من بخاطر امریه باید بسیجی فعال جور کنم میخواستم ببینم میتونم باهاش آموزشی رو بپیچونم.آشنا داریم میتونه جور کنه به نظرتون چه جوریاست واصلا" کارتش به درد خدمت میخوره؟ یه وقت نگیرم بعدش تو آینده مشکل واسمون پیش بیاد لطفا" جواب بدین
    سلام، نه. امورشی باید بری، فقط کسری خدمت می تونی بگیری
    پشت کارتت می زنه کسری خدمت بسیج داشتی!!!، سفارت کانادا کپی و ترجمه کارتتو می خواد. بقیه کشورها رو نمی دونم چقدر گیره!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    سلام، نه. امورشی باید بری، فقط کسری خدمت می تونی بگیری
    پشت کارتت می زنه کسری خدمت بسیج داشتی!!!، سفارت کانادا کپی و ترجمه کارتتو می خواد. بقیه کشورها رو نمی دونم چقدر گیره!
    جدی؟ پس واسه یه ماه 2 ماه کسری سمت این چیزا نمیرم.من که یا امریه میگیرم یا معافیت پزشکی اگه جور شه.اگه هم نشد مثل یه مرد میرم همون 18 ماه خدمت (البته خدا کنه کار به اینجا نکشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

سلام دوستان عزیز
    ما که این نتایج apply نیومد و مجبور شدیم بریم خدمت. البته امریه گرفتم. تا 10 اردیبهشتم مرخصی دادند. منتها پادگان هوایی خضرایی برگه سبز و سفیدمون را گرفت. سوالم اینه که اگه پذیرشم بیاد از اونجا که واسه تشکیل پرونده تو وزارت علوم برگه سبز از من می خواد باید چی کار کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)