صفحه 45 از 758 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط esaraat نمایش پست ها
    اون برای قبولی در دانشگاه های داخل ایران هست این پذیرش خروج از کشور نیاز داره که گذرنامه میخواهد گذر نامه هم کارت پایان خدمت یا معافی یا برگه خروج نظام وظیفه با تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری!
    دوست عزیز اطلاعات غلط ندید. به محض دریافت پذیرش غیر مشروط به وزارت علوم مراجعه کنید و معافیت تحصیلی و همچنین خروج از کشور دریافت کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    دوست عزیز اطلاعات غلط ندید. به محض دریافت پذیرش غیر مشروط به وزارت علوم مراجعه کنید و معافیت تحصیلی و همچنین خروج از کشور دریافت کنید.

اطلاعاتی که داد که درست بود !
    خروج از کشور دریافت کنید! یا نه برگه خروج از کشور ضمنا برگه خروج از کشور که کشکی نمیدهند باید از اطلاعات پادگان هم رضایت نامه بگیره و بعد شاید بهش اجازه خروج از کشور انهم با ضمانت نامه ۵ تا ۱۵ میلیون تومانی!.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط panke نمایش پست ها
    اطلاعاتی که داد که درست بود !
    خروج از کشور دریافت کنید! یا نه برگه خروج از کشور ضمنا برگه خروج از کشور که کشکی نمیدهند باید از اطلاعات پادگان هم رضایت نامه بگیره و بعد شاید بهش اجازه خروج از کشور انهم با ضمانت نامه ۵ تا ۱۵ میلیون تومانی!.
    اگر منظورتون از اطلاعات پادگان، حفاظت اطلاعات یگان خدمتی‌است که باید عرض کنم آنها اصلا نمی‌فهمند شما در کجا پذیرفته‌ شده‌اید و در صورت نداشتن مورد حفاظتی با ارائه نامه وظیفه عمومی ناجا که در آن قید شده است " به علت قبولی در دانشگاه از خدمت وظیفه ترخیص شود" سرباز را ترخیص می‌کنند بدون هیچ بحث اضافه‌ای. چیزی هم به نام برگه خروج از کشور اساسا نداریم و تنها مجوز خروج از کشور است که در سیستم گذرنامه ثبت می‌شود و برای شما پاسپورت صادر می‌شود. طبیعی هم هست که کسی که پایان خدمت یا معافی ندارد باید 15 میلیون وثیقه بگذارد.

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی دارم .. من کسری داشتم و 15 تیر سربازیم تموم شد و گذرنامه قبلا گرفته بودم .. واسه اجازه خروج دائم به کارت پایان خدمت نیازه که حداقل دو سه ماه طول میکشه و من واسه اوایل شهریور دارم میرم ایتالیا واسه فوق ..حالا اگه یه نامه رسمی تسویه از فرمانده لشگر برای نظام وظیفه بگیرم بازم لازمه وثیقه پنج میلیونی بزارم؟

سلام دوستان

من نامه پذیرشم امروز که 2 هفته از شروع آموزشی گذشته اومده. یک نفر لطفاً مراحل گرفتن ترخیص رو به من بگه. من باید از یگان مرخصی بگیرم و به وزارت علوم برم؟؟ لطفا سریعاً به من جواب بدین چون 2-3 ساعت دیگه باید برگردم یگان. ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1446 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نامه پذیرشم امروز که 2 هفته از شروع آموزشی گذشته اومده. یک نفر لطفاً مراحل گرفتن ترخیص رو به من بگه. من باید از یگان مرخصی بگیرم و به وزارت علوم برم؟؟ لطفا سریعاً به من جواب بدین چون 2-3 ساعت دیگه باید برگردم یگان. ممنون از لطفتون
    دوست عزیز من تبریک میگم قدم اول تایید نامه پذیرش توسط وزارت علومه.. مدیران محترم اگه تشریف داشته باشن بیشتر راهنماییتون میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    دوست عزیز من تبریک میگم قدم اول تایید نامه پذیرش توسط وزارت علومه.. مدیران محترم اگه تشریف داشته باشن بیشتر راهنماییتون میکنن
    ممنون بابت تبریک و راهنماییتون، میدونم باید برم وزارت علوم اما نمیدونم با یگان چیکار باید بکنم؟ مرخصی بگیرم؟ نامه پذیرش ببرم اونجا؟ اصلاً لازمه برم یگان یا مستقیم همون نظام وظیفه کافیه؟؟؟ !!! موندم که حالا که سربازم روش کار چیجوریه؟؟ چون همه تاپیک ها مال کسایی که هنوز نرفتن خدمت!!

Junior Member

ممنون بابت تبریک و راهنماییتون، میدونم باید برم وزارت علوم اما نمیدونم با یگان چیکار باید بکنم؟ مرخصی بگیرم؟ نامه پذیرش ببرم اونجا؟ اصلاً لازمه برم یگان یا مستقیم همون نظام وظیفه کافیه؟؟؟ !!! موندم که حالا که سربازم روش کار چیجوریه؟؟ چون همه تاپیک ها مال کسایی که هنوز نرفتن خدمت!!
    اول میری وزارت علوم بعد از تایید اونجا یه نامه بهت میدن برای نظام وظیفه و کارای وثیقه و یه نامه میدن برای دانشگاه و آزاد کردن مدرکت، فقط منم نمیدونم این وسط یگان چی میشه ولی احتمالا نظام وظیفه باید به یگان بگه که ترخیصت کنن! مطمئن نیستم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

تبریک.
    1- شما باید در سایت وزارت علوم تشکیل پرونده بدید (http://nesha.msrt.ir/nesha/register/welcome.jsp)
    2- طبق اعلام وزارت بعد از یک هفته از تشکیل پرونده شما باید مراجعه حضوری داشته باشید و مدارکتون رو هم با خودتون ببرید. (من وضعیت شما را داشتم البته ده ماه خدمت کرده بودم. فردای روزی که تشکیل پرونده دادم رفتم وزارت علوم و گفتم من سربازم (پیش خانم خسروی) اون هم وقتی گواهی اشتغال به خدمتم رو دید زنگ زد به کارشناس مربوطه و کارم رو تو 2 ساعت انجام دادن. مشکل فقط اینه که تو پادگان ما گواهی اشتغال به خدمت تو آموزشی نمی دادن. شما سعی کن بگیری گواهی رو. بگو برای وزارت علوم می‌خوام اگر ندادن برای وظیفه عمومی ناجا بگیر)
    3-بعد از طی یک سری مراحل اداری در وزارت علوم یک نامه صادر می‌شه برای نظام وظیفه برای درخواست صدور معافیت تحصیلی.
    4-می‌ری وظیفه عمومی ناجا (میدان سپاه) یکی از باجه های دم در صدور معافیت تحصیلی خارج از کشور هست. یک فرم بهت می‌دن پر می‌کنی بعد می‌ری سالن 4 باجه یک یا دو. (باید از این دستگاههای الکترونیکی نوبت بگیری) بعد از اینکه نامه ی وزارت علوم تایید شد و شما فرم رو پرکردی و یک افسر خانمی هست که اون هم امضا کرد شما رو می‌فرسته به امور مالی طبقه بالا.
    4-اونجا یک گروهبانی هست که طبق درخواست خودت برای نوع وثیقه (نقد، سند یا ضمانتنامه بانکی) برات نامه صادر می‌کنه. وقتی رفتی و وثیقه را تهیه کردی و امور مالی تایید کرد اونوقت بر می‌گردی همون سالن 4.
    5- سالن 4 بهت یک نامه می‌ده برای ترخیص از یگان.
    6- نامه رو می بری یگان. یگان ترخیصت می‌کنه و برگ اعلام وضعیتت رو تکمیل می‌کنه(تبریک می‌گم از اینجا به بعد دیگه شما سرباز نیستی!) می بری وظیفه عمومی دوباره.
    7- وظیفه عمومی دوباره نامه صادر می کنه می‌بری برای وزارت علوم.
    8-وزارت علوم نامه می‌ده برای گذرنامه و دانشگاه محل تحصیلت که اگر هنوز اصل مدرکت رو نگرفتی بتونی بگیری.
    9- نامه وزارت علوم رو می‌بری گذرنامه و اونجا بهت می‌گن که برای صدور پاسپورت باید چه کار بکنی.

(همه این مراحل رو خودم 15 روز پیش انجام دادم. تضمینیه!)
    ویرایش توسط dalvandi : July 8th, 2011 در ساعت 04:39 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    تبریک.
    1- شما باید در سایت وزارت علوم تشکیل پرونده بدید (http://nesha.msrt.ir/nesha/register/welcome.jsp)
    2- طبق اعلام وزارت بعد از یک هفته از تشکیل پرونده شما باید مراجعه حضوری داشته باشید و مدارکتون رو هم با خودتون ببرید. (من وضعیت شما را داشتم البته ده ماه خدمت کرده بودم. فردای روزی که تشکیل پرونده دادم رفتم وزارت علوم و گفتم من سربازم (پیش خانم خسروی) اون هم وقتی گواهی اشتغال به خدمتم رو دید زنگ زد به کارشناس مربوطه و کارم رو تو 2 ساعت انجام دادن. مشکل فقط اینه که تو پادگان ما گواهی اشتغال به خدمت تو آموزشی نمی دادن. شما سعی کن بگیری گواهی رو. بگو برای وزارت علوم می‌خوام اگر ندادن برای وظیفه عمومی ناجا بگیر)
    3-بعد از طی یک سری مراحل اداری در وزارت علوم یک نامه صادر می‌شه برای نظام وظیفه برای درخواست صدور معافیت تحصیلی.
    4-می‌ری وظیفه عمومی ناجا (میدان سپاه) یکی از باجه های دم در صدور معافیت تحصیلی خارج از کشور هست. یک فرم بهت می‌دن پر می‌کنی بعد می‌ری سالن 4 باجه یک یا دو. (باید از این دستگاههای الکترونیکی نوبت بگیری) بعد از اینکه نامه ی وزارت علوم تایید شد و شما فرم رو پرکردی و یک افسر خانمی هست که اون هم امضا کرد شما رو می‌فرسته به امور مالی طبقه بالا.
    4-اونجا یک گروهبانی هست که طبق درخواست خودت برای نوع وثیقه (نقد، سند یا ضمانتنامه بانکی) برات نامه صادر می‌کنه. وقتی رفتی و وثیقه را تهیه کردی و امور مالی تایید کرد اونوقت بر می‌گردی همون سالن 4.
    5- سالن 4 بهت یک نامه می‌ده برای ترخیص از یگان.
    6- نامه رو می بری یگان. یگان ترخیصت می‌کنه و برگ اعلام وضعیتت رو تکمیل می‌کنه(تبریک می‌گم از اینجا به بعد دیگه شما سرباز نیستی!) می بری وظیفه عمومی دوباره.
    7- وظیفه عمومی دوباره نامه صادر می کنه می‌بری برای وزارت علوم.
    8-وزارت علوم نامه می‌ده برای گذرنامه و دانشگاه محل تحصیلت که اگر هنوز اصل مدرکت رو نگرفتی بتونی بگیری.
    9- نامه وزارت علوم رو می‌بری گذرنامه و اونجا بهت می‌گن که برای صدور پاسپورت باید چه کار بکنی.

(همه این مراحل رو خودم 15 روز پیش انجام دادم. تضمینیه!)

خیلی ممنون بابت راهنماییهای کامل شما. واقعاً لطف کردی. فقط موندم حالا که تو آموزشی هستم بهم مرخصی می دن برا این کارا یا نه!! به هر حال واقعا ممنون از راهنماییتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)