صفحه 458 از 758 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

امکان تمدید تاریخ اعزام وجو داره؟ من 8 بودم انداختم 4 . الان میخام دوباره 8 بشم سپاه و تکمیلی الان واسم آماده میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolreza71 نمایش پست ها
    امکان تمدید تاریخ اعزام وجو داره؟ من 8 بودم انداختم 4 . الان میخام دوباره 8 بشم سپاه و تکمیلی الان واسم آماده میشه
    درخواست بدید که برای پذیرش سپاه (در لیست علت درخواست) 4 ماه عقب تر نیاز دارید. من شنیدم تعجیل رو سخت تر میگیرند تا تمدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ABC800 نمایش پست ها
    درخواست بدید که برای پذیرش سپاه (در لیست علت درخواست) 4 ماه عقب تر نیاز دارید. من شنیدم تعجیل رو سخت تر میگیرند تا تمدید.
    کجا درخواست بدم ؟ الان کد مازاد هم خوردم میشه درخواست داد؟

Junior Member dadgw آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه امیرکبیر

بچه ها یه سوال دارم
    بعضیا میگن اگه دفترچه پست کنی ولی خودتو معرفی نکنی، غیبت میخوری و میتونی بری دوباره دفترچه پست کنی تا از اول تقسیمت کنن
    اما پلیس +10 رفتم گفت نمیشه دفترچه پست کنی دیگه، باید بمونی خودشون دوباره تقسیم میکنن، گفت بیا هی سر بزن ببین کجا میفتی!
    من که هنگم، جریان چیه؟؟

سلام
    دوستان تمدید چه جوری هستش؟
    من یک ماه دیگه فرصت یکسالم تموم میشه. میخامم همون موقع ارسال دفترچه درخواست تمدید کنم! چه کاری باید انجام بدم؟ بابت تمدید ازمن علت میپرسند؟
    من قصد دارم اگر دی/اسفند افتادی بذارم برای اردیبهشت یا تیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط dadgw نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دارم
    بعضیا میگن اگه دفترچه پست کنی ولی خودتو معرفی نکنی، غیبت میخوری و میتونی بری دوباره دفترچه پست کنی تا از اول تقسیمت کنن
    اما پلیس +10 رفتم گفت نمیشه دفترچه پست کنی دیگه، باید بمونی خودشون دوباره تقسیم میکنن، گفت بیا هی سر بزن ببین کجا میفتی!
    من که هنگم، جریان چیه؟؟
    وقتی اعزام فعال باشه تو سیستم دوباره درخواست نمیشه داد. خودشون برگه جدید میفرستن 2 3 بار تا بری و تقسیم جای جدید...

بچه ها
    کد مازاد هستم تیر اعزامم . برج 8 بودم انداختم 4 . دوباره میتونم تمدید کنم ؟ راهی هست؟ سپاه واسم درست شده

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolreza71 نمایش پست ها
    کجا درخواست بدم ؟ الان کد مازاد هم خوردم میشه درخواست داد؟
    منظورم علت درخواست بود که در سایت پلیس 10 ثبت میشه، چند تا گزینه داره، پذیرش سپاه، هم جزو گزینه ها هست. البته، شما فرمودید که کد خوردید، فکر می کنم فقط ملاقات مردمی بتونه برای شما مفید باشه تا تمدید کنید. البته کار دیگه این که میتونید برگه سپاه را اسکن کنید همراه درخواست تمدید در پلیس 10 ارسال نمائید.
    در هر صورت اگر به نتیجه رسیدید به من هم اطلاع بدید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ABC800 : June 12th, 2016 در ساعت 01:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تمدید چه جوری هستش؟
    من یک ماه دیگه فرصت یکسالم تموم میشه. میخامم همون موقع ارسال دفترچه درخواست تمدید کنم! چه کاری باید انجام بدم؟ بابت تمدید ازمن علت میپرسند؟
    من قصد دارم اگر دی/اسفند افتادی بذارم برای اردیبهشت یا تیر.
    شما یکی دو هفته قبل از اتمام مهلت یکساله میتونید به پلیس 10 مراجعه کنید ( اگر مراجعه نکنید غیبت می خورید) بعد بپرسید که تاریخ اعزام کدام ماه هست البته قبل از درخواست تاریخ اعزام باید واکسن بزنید و گروه خونی و چند تا کار دیگه که شاید یک هفته طول بکشه، بعد مدارک رو میبرید پلیس10، در همان جا وهمان روز، تاریخ اعزام شما مشخص میشه، می توانید تاریخ ا عزام درخواستی هم بدید، بعدش مثلا آبان یا دی میشه تاریخ اعزام شما، شما تقریبا 40 روز قبل پایان آبان یا دی می تونید درخواست تمدید بدید نهایتا 2 ماه بیشتر از تاریخ اعزام میشه تمدید کرد البته برای فوق دیپلم به بالا به این صورت هست. روش های دیگه هم داره که بشه تمدیدکرد.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام رفقا. من یه مشکل اساسی دارم. محل سکونتم تغییر کرده، از ارومیه به تهران (ساکن تهرانم)، حالا محل مراجعه رو در برگه سفید زده ارومیه (آدرس سکونت قبلی ام). محل خدمتم هم افتاده کرمانشاه. یه راهنمایی کنید. میتونم این محل مراجعه رو تغییر بدم؟ میشه مستقیم از تهران برم پادگان یا نه باید حتما برم ارومیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)