صفحه 46 از 758 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان
    من تو برگه سبزم مهر غیبت خورده بودم، ولی رفتم و غیبت رو درست کردم. الان من میتونم با برگه سبز بدون غیبتم برم و اعزامم رو 2 ماه عقب بندازم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRIE نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو برگه سبزم مهر غیبت خورده بودم، ولی رفتم و غیبت رو درست کردم. الان من میتونم با برگه سبز بدون غیبتم برم و اعزامم رو 2 ماه عقب بندازم؟
    با تشکر
    بعضی مواقع با برگ سبز بدون غیبت هم نمی شه این کار رو کرد. باید به وظیفه عمومی مراجعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی دارم .. من کسری داشتم و 15 تیر سربازیم تموم شد و گذرنامه قبلا گرفته بودم .. واسه اجازه خروج دائم به کارت پایان خدمت نیازه که حداقل دو سه ماه طول میکشه و من واسه اوایل شهریور دارم میرم ایتالیا واسه فوق ..حالا اگه یه نامه رسمی تسویه از فرمانده لشگر برای نظام وظیفه بگیرم بازم لازمه وثیقه پنج میلیونی بزارم؟
    سلام اگه کسی میتونه کمکم کنه ثواب داره بخدا!
    امروز رفتم نظام وظیفه گفتن باید تو سیستم پایان خدمت بخوره تا بتونم با وثیقه 5 میلیونی تازه یه اجازه خروج سه ماهه بگیرم! اگه تو این سه ماه کارتم بیاد در خونه حتما باید خودم باشم تا وثیقه رو پس بگیرم? یا همینجوری با رویت کردن کارت پایان خدمت و با کپی پاسپورت اجازه خروجم دائم میکنن?

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی هستم.
    من امروز رفتم دفترچه بفرستم و آخرین معافیت تحصیلی که تو سایت نظام وظیفه بود مربوط به کاردانیم بود.معافیت تحصیلی مربوط به دوره کارشناسیم تو سایت نظام وظیفه وجود نداشت.
    الان من اون برگه دانشگاه (دوره کارشناسی)که برای نظام وظیفه میده رو دارم اما تو سایت چیزی نبود(فقط واسه کاردانی بود).کسی میدونه باید چیکار کنم تا معافیت تحصیلی دوره کارشناسیم تو سایت نظام وظیفه ثبت بشه؟؟؟
    برم دانشگاه یا نظام وظیفه مرکز استان؟؟؟
    ممنون
    _____

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immunology نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی هستم.
    من امروز رفتم دفترچه بفرستم و آخرین معافیت تحصیلی که تو سایت نظام وظیفه بود مربوط به کاردانیم بود.معافیت تحصیلی مربوط به دوره کارشناسیم تو سایت نظام وظیفه وجود نداشت.
    الان من اون برگه دانشگاه (دوره کارشناسی)که برای نظام وظیفه میده رو دارم اما تو سایت چیزی نبود(فقط واسه کاردانی بود).کسی میدونه باید چیکار کنم تا معافیت تحصیلی دوره کارشناسیم تو سایت نظام وظیفه ثبت بشه؟؟؟
    برم دانشگاه یا نظام وظیفه مرکز استان؟؟؟
    ممنون
    _____
    این مشکل رو حتماً پیگیری کنید وگرنه ممکنه غیبت بخورید. مشکل به هر دو مربوطه، هم دانشگاه و هم نظام وظیفه. چون شما نمی دونید کجای کار مشکل پیش اومده، از هر دو جا باید پیگیری کنید. معمولاً اینجور مواقع مشکل از دانشگاه هست.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام
    من سرباز هستم. الان ماه سوم خدمتم است. از کشور ترکیه پذیرش دارم. کلاسام شهریور شروع می شه. اگه تا آخر تیرماه وثیقه بذارم بلافاصله ترخیص می شم یا اینکه مرداد ماه هم باید خدمت کنم و چند روز قبل از شروع کلاسها ترخیصم می کنن؟
    سوال دوم اینکه: وزارت علوم یا نظام وظیفه نامه ترخیصی برای ارایه به یگان خدمتی می دن؟

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1446 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنماییهای کامل شما. واقعاً لطف کردی. فقط موندم حالا که تو آموزشی هستم بهم مرخصی می دن برا این کارا یا نه!! به هر حال واقعا ممنون از راهنماییتون.
    میان دوره بهت مرخصی میدهند

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط salvation87 نمایش پست ها
    سلام
    من سرباز هستم. الان ماه سوم خدمتم است. از کشور ترکیه پذیرش دارم. کلاسام شهریور شروع می شه. اگه تا آخر تیرماه وثیقه بذارم بلافاصله ترخیص می شم یا اینکه مرداد ماه هم باید خدمت کنم و چند روز قبل از شروع کلاسها ترخیصم می کنن؟
    سوال دوم اینکه: وزارت علوم یا نظام وظیفه نامه ترخیصی برای ارایه به یگان خدمتی می دن؟
    شما به محض ارائه نامه ترخیصی که نظام وظیفه صادر میکنه از خدمت ترخیص می شوید. ضمنا برای اطلاعات کامل همین صفحه را بخونید یا به لینک زیر برید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post462885

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

نقل قول نوشته اصلی توسط salvation87 نمایش پست ها
    سلام
    دو راه وجود داره
    1. ابتدا نامه به نظام وظیفه بزنن بعد انها برای یگان
    2. ابتدا نامه برای یگان بزنن

من ساکن مشهد هستم. کارهای مربوط به نظام وظیفه را می تونم در معاونت وظیفه عمومی شهرستان مشهد انجام بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)