صفحه 48 از 758 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط saman21 نمایش پست ها
    سلام شاید این موضوع به این تایپیک مربوط نباشد ولی هیش کی جواب به من نداده
    من برای معافعیت معلولیت مادر اقدام کردم هنوز جوابی نرسیده من به بهزیستی هم مراجعه کردم . اما من 10 روز دیگه سرباز می شوم. ولی هنوز جوابی نرسیده برا ی تعین وضعیت معلولیت از بهزیستی از معلولیت مادر هم اطمینان صد در صد ندارم با توجه به سخت گیری بهزیستی برای تعیین معلولیت .اگر من خودم را معرفی کنم بدون در خواست معافیت کفالت.بعد اگر اعزام من برج 8 باشد و برج 6 جواب بهزیستی بیاید. من دوباره می توانم برای معافیت کفالت اقدام کنم باید چه کار کنم؟مرسی
    شما هر زمانی که حائز شرایط معافیت کفالت بشید، میتونید اقدام کنید برای اینکار. به شرطی که بدون غیبت به خدمت اعزام شده باشید یا در حال اعزام باشید.
    هر وقت جواب بهزیستی اومد، میتونید برید پلیس +10 و مدارک مرتبط با درخواست معافیت کفالتتون رو تحویل بدید و پیگیری معافیتتون رو شروع کنید.

Junior Member

سلام
    می خواستم ببینم تاریخ اعزام به سربازی را تا چه مدت می شه عقب انداخت؟ من برج 8 اعزام است می شه برای 4 ماه یا بیشتر عقب انداخت؟راهش چیست؟
    مرسی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط bgoldor نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم تاریخ اعزام به سربازی را تا چه مدت می شه عقب انداخت؟ من برج 8 اعزام است می شه برای 4 ماه یا بیشتر عقب انداخت؟راهش چیست؟
    مرسی
    شما تا دیر نشده برید نظام وظیفه، براتون انجام میدن. البته 2 ماه رو به راحتی انجام میدن، بیشتر از 2 ماه رو یک مقدار شاید سخت بگیرن.

با سلام .
    تاریخ اعزام من 1/8/90 هست . مایل به عقب انداختن آن به تاریخ 1/12/90 هستم . از دوستانی که میخوان تاریخ اعزامشون رو آبان بندازن خواهش میکنم واسم پیام خصوصی بذارن .
    لیسانس مکانیک . از سمنان .

یه سوال داشتم از دوستان .
    تاریخ اعزام من 1/8/90 هست . مایل به عقب انداختن آن به تاریخ 1/12/90 هستم . یکی از دوستان امروز از نظام وظیفه شهرمون (سمنان ) برای عقب انداختن 4 ماه سوال کرده . بهش گفتن 2 ماه رو میتونی اما 4 ماه از نظر قانونی ممنوعه و نمیشه به هیچ وجه !!!
    از دوستان کسی هست که 4 ماه عقب انداخته باشه و بتونه به من بگه چه کار کنم ؟؟ اگه سمنان قبول نکردن باید بیام تهران اونجا درخواست بدم ؟
    من یه مشکلی دارم اگه نتونم بندازم اول اسفند خیلی واسم بد میشه .
    خواهشا راهنمایی بفرمایید .

اقا دوستتون درست میگه میتونی 2 ماه رو راحت بگیری ولی از 2 ماه بیشتر به این راحتی ها نمیدن و باید از یه فرد مطلع بپرسی ولی به نظرم بتونی اگه از یه متخصص نامه بگیری که مثلا این اقا به این دلیل نمیتونه واسه 1/10 اعزام بشه و مثلا به یک ماه استراحت نیاز داره.شاید همچین کاری بتونی بکنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina20122012 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم از دوستان .
    تاریخ اعزام من 1/8/90 هست . مایل به عقب انداختن آن به تاریخ 1/12/90 هستم . یکی از دوستان امروز از نظام وظیفه شهرمون (سمنان ) برای عقب انداختن 4 ماه سوال کرده . بهش گفتن 2 ماه رو میتونی اما 4 ماه از نظر قانونی ممنوعه و نمیشه به هیچ وجه !!!
    از دوستان کسی هست که 4 ماه عقب انداخته باشه و بتونه به من بگه چه کار کنم ؟؟ اگه سمنان قبول نکردن باید بیام تهران اونجا درخواست بدم ؟
    من یه مشکلی دارم اگه نتونم بندازم اول اسفند خیلی واسم بد میشه .
    خواهشا راهنمایی بفرمایید .

Junior Member

ببخشید اگر کسی جواب سواله منو میدونه لطفا پاسخ بده
    اگر کسی بنا به هر دلیلی از فرجه 6 ماهه بعد فارغ التحصیلیش بگذره مثلا دانشگاه دیر مدرکو بده یا به هر دلیل دیگه ای این 6 ماه بشه 1 سال یا بیشتر

1) حداکثر زمانی که به خدمت سربازیش غیبت میخوره چقدره ؟؟؟
    2)بعد از این غیبت خوردن اگر از دانشگاه خارج پذیرش بگیره و وزارت علوم ok بده و همه کار تحصیلیش ok بشه , با وجود این غیبتی که تو خدمتش وجود داره بازم نظام وظیفه با گذاشتن وثیقه معافیت تحصیلی و اجازه خروج از کشورو میده ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط kkia نمایش پست ها
    ببخشید اگر کسی جواب سواله منو میدونه لطفا پاسخ بده
    اگر کسی بنا به هر دلیلی از فرجه 6 ماهه بعد فارغ التحصیلیش بگذره مثلا دانشگاه دیر مدرکو بده یا به هر دلیل دیگه ای این 6 ماه بشه 1 سال یا بیشتر

1) حداکثر زمانی که به خدمت سربازیش غیبت میخوره چقدره ؟؟؟
    2)بعد از این غیبت خوردن اگر از دانشگاه خارج پذیرش بگیره و وزارت علوم ok بده و همه کار تحصیلیش ok بشه , با وجود این غیبتی که تو خدمتش وجود داره بازم نظام وظیفه با گذاشتن وثیقه معافیت تحصیلی و اجازه خروج از کشورو میده ؟؟؟
    1- در صورتی که مشمول خودش رو معرفی کنه 3 ماه اضافه می خوره. ولی اگر مشمول غایب بازداشت بشه شش ماه اضافه می خوره.
    2- خیر. در صورت داشتن غیبت به شما مجوز خروج و معافیت تحصیلی نمی دن.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

سلام به همه
    کسی میدونه که اگه در حین آموزشی باشی و پذیرشت بیاد باید تا آخر آموزشی بگذرونی یا قبلش هم میزارن بیای بیرون؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط javaad.zamani نمایش پست ها
    سلام به همه
    کسی میدونه که اگه در حین آموزشی باشی و پذیرشت بیاد باید تا آخر آموزشی بگذرونی یا قبلش هم میزارن بیای بیرون؟
    در هر مرحله از خدمت که باشید ترخیص می‌شوید. فقط در آموزشی مساله گرفتن مرخصی هست که کمی کار را سخت می‌کنه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)