صفحه 49 از 758 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام دوستان.من میخوام تاریخ اعزاممو تمدید کنم.یه داداش کوچیکتر از خودم دارم که 2سال غیبت داره و زیردیپلم هست و الان میخواد واسه اعزام اقدام کنه.اعزام من آبان هست.آیا اگه اعزام داداشم مهر یا آبان بخوره،میتونم با این بهونه تاریخ اعزاممو بندازم عقب؟
    ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام تاریخ اعزاممو تمدید کنم.یه داداش کوچیکتر از خودم دارم که 2سال غیبت داره و زیردیپلم هست و الان میخواد واسه اعزام اقدام کنه.اعزام من آبان هست.آیا اگه اعزام داداشم مهر یا آبان بخوره،میتونم با این بهونه تاریخ اعزاممو بندازم عقب؟
    ممنون میشم جواب بدید
    نمی تونید! شما به شرطی می تونید از بند 127 قانون نظام وظیفه استفاده کنید که خودتون و برادرتون غیبت نداشته باشید.. در ان صورت میشد تاریخ اعزامتون رو تا خاتمه برادرتون عقب بندازید..

ببخشید من چند روز پیش دفترچه رو از مراکز پلیس +10 تهیه کردم. ولی متاسفانه چاپ نهم (خرداد ماه 1388) را به من دادن. من تو سایت نظام وظیفه دیدم ورژن جدید دفرچه اومده(چاپ دهم اردیبهشت 1390) و یه سری شرایط عوض شده. مثلا تو دفترچه قدیمی گفته عکس 3*2 ولی تو دفترچه جدید گفته 4*3 و سیاه سفید. یه سری فرم هم عوض شده(خیلی نه ولی باز تغییرات توش وجود داره مثلا قسمت شماره حساب بانک سپه)

1- می خواستم بدونم اگه فرم ها رو از دفترچه جدید پرینت کنم و تکمیل کنم، مشکلی به وجود میاد؟؟
    2- تو قسمت شماره حساب گفته شماره حساب عابر بانک بانک سپه. حالا باید شماره حساب رو وارد کنم یا شماره کارت رو؟؟ چون گفته عابر بانک واسه همین میگم
    3- تو صفحه آخر دفترچه جدید یه سری مبلغ گفته که برای صدور معافیت بر حسب مدرک تحصیلی باید به حساب خزانه داری واریز بشه. مثلا در مورد من: مدرک کارشناسی و معافیت پزشکی نوشته 100 هزار تومن. جریان این چیه؟؟؟
    ویرایش توسط merkava : September 8th, 2011 در ساعت 01:09 AM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    ببخشید من چند روز پیش دفترچه رو از مراکز پلیس +10 تهیه کردم. ولی متاسفانه چاپ نهم (خرداد ماه 1388) را به من دادن. من تو سایت نظام وظیفه دیدم ورژن جدید دفرچه اومده(چاپ دهم اردیبهشت 1390) و یه سری شرایط عوض شده. مثلا تو دفترچه قدیمی گفته عکس 3*2 ولی تو دفترچه جدید گفته 4*3 و سیاه سفید. یه سری فرم هم عوض شده(خیلی نه ولی باز تغییرات توش وجود داره مثلا قسمت شماره حساب بانک سپه)

1- می خواستم بدونم اگه فرم ها رو از دفترچه جدید پرینت کنم و تکمیل کنم، مشکلی به وجود میاد؟؟
    2- تو قسمت شماره حساب گفته شماره حساب عابر بانک بانک سپه. حالا باید شماره حساب رو وارد کنم یا شماره کارت رو؟؟ چون گفته عابر بانک واسه همین میگم
    3- تو صفحه آخر دفترچه جدید یه سری مبلغ گفته که برای صدور معافیت بر حسب مدرک تحصیلی باید به حساب خزانه داری واریز بشه. مثلا در مورد من: مدرک کارشناسی و معافیت پزشکی نوشته 100 هزار تومن. جریان این چیه؟؟؟
    1-مشکلی نیست.
    2- به نظر من هیچی وارد نکنید. یگان بعدا خودش براتون حساب باز می‌کنه. البته الان هم که اینجا چیزی بنویسید بعدا توی اموزشی میدن دوباره فرم حقوق پر کنید.
    3-اون برای کسانی هست که برای معافیت دارن اقدام می‌کنند.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

سلام
    از بچه ها کسی هست که انصراف از تحصیل بده و بخاد ادامه خدمت بده. کسی میدونه وزارت علوم چی میخاد برای این کار؟ یا همین که بگی من انصراف دادم و برگشتم کافیه؟

ممنون
    Do not hesitate, check the manual |

سلام، من لیسانسم رو ترم دیگه می گیرم، یعنی آخر بهمن. درسم 13 ترم طول کشیده، سنواتم تموم شده. من می تونم از 6 ماه استفاده کنم یا باید بلافاصله مدارک رو پست کنم؟ تو دفترچه نوشته بلافاصله، وای دوستای من که مشکل من رو داشتن و می خواستن کنکور بدن از 6 ماه استفاده کردن. مشکلی پیش نیومده! من می خوام اپلای کنم، باید بلافاصله اقدام کنم یا نه؟!

سلام. من دانشگاه پیام نور و ازاد قبول شدم. هنوز 2واحد پیش دانشگاهیو پاس نکردم

.متولد 71 هستم و تاریخ اعزامم 18 اذره. شنیدم که تو دانشگاه ازاد میشه ترم اولو مرخصی گرفت و تو امتحانات دی شرکرد کرد.اما برای ایکه بتونم واسه امتحانات دی ما شرکت کنم اید تاریخ اعزامم رو بندازم بهمن
    .میخواستم بدونم با این شرایط تو ملاقات حضوری میدان سپاه میتونم تاریخ اع
    زاممو 1ماه و 12روز عقب بندازم?
    کلا باید چیکار کنم? تورو خدا کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gfgfthghddfbcf نمایش پست ها
    سلام. من دانشگاه پیام نور و ازاد قبول شدم. هنوز 2واحد پیش دانشگاهیو پاس نکردم

.متولد 71 هستم و تاریخ اعزامم 18 اذره. شنیدم که تو دانشگاه ازاد میشه ترم اولو مرخصی گرفت و تو امتحانات دی شرکرد کرد.اما برای ایکه بتونم واسه امتحانات دی ما شرکت کنم اید تاریخ اعزامم رو بندازم بهمن
    .میخواستم بدونم با این شرایط تو ملاقات حضوری میدان سپاه میتونم تاریخ اع
    زاممو 1ماه و 12روز عقب بندازم?
    کلا باید چیکار کنم? تورو خدا کمکم کنید.
    به احتمال زیاد مشکلی نیست. حتی شاید کار به ملاقات هم نکشه. به وظیفه عمومی مراجعه کنید احتمالا بشه یکی دو ماه عقب انداخت.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*

سلام دوستان.
    من سال 84 دفترچه پست کردم و از قانون اون سال یعنی یک سال تمدید استفاده کردم و خوندم و خیر سرم دانشگاه آزاد قبول شدم!!!مدارک همون موقع به خودم برگشت داده شد و نوشته بود اسم شما در رایانه ثبت شد و با تقاضای یک سال تمدید شما موافقت شد.
    الان فارغ التحصیل شدم و کارای تسویه حساب رو انجام میدم.می خواستم بدونم با توجه به اینکه من آخر خرداد کنتور 6 ماهم شروع به کار کرده کی اعزام میشم.باز باید دفترچه پست کنم؟تکلیفم چیه؟با این شرایط میتونم برای امریه گرفتن از هرجا که بشه اقدامات لازم رو انجام بدم؟از کی بدوم دنبالش؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohammad65 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سال 84 دفترچه پست کردم و از قانون اون سال یعنی یک سال تمدید استفاده کردم و خوندم و خیر سرم دانشگاه آزاد قبول شدم!!!مدارک همون موقع به خودم برگشت داده شد و نوشته بود اسم شما در رایانه ثبت شد و با تقاضای یک سال تمدید شما موافقت شد.
    الان فارغ التحصیل شدم و کارای تسویه حساب رو انجام میدم.می خواستم بدونم با توجه به اینکه من آخر خرداد کنتور 6 ماهم شروع به کار کرده کی اعزام میشم.باز باید دفترچه پست کنم؟تکلیفم چیه؟با این شرایط میتونم برای امریه گرفتن از هرجا که بشه اقدامات لازم رو انجام بدم؟از کی بدوم دنبالش؟؟
    بله باید دفترچه پست کنید. شما از زمان فارغ التحصیلی شش ماه زمان دارید تا دوباره دفترچه پست کنید. منعی برای گرفتن امریه وجود ندارد و برای زمان اقدام به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)