صفحه 497 از 758 نخستنخست ... 397447487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507547597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,961 تا 4,970 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    البته این یکی جالب تر هست:

- 30 اگر فردي قبل از تاريخ اعزام به خدمت،‌واجد شرايط يكي از معافيت‌ها مثلاً معافيت كفالت شود چه اقدامي بايد انجام دهد؟

جواب : چنانچه افراد پس از دريافت برگ آماده به خدمت و قبل از اعزام،‌واجد شرايط يكي از معافيت‌هاي قانوني شوند مي‌بايست جهت بررسي وضعيت جديد به وظيفه عمومي محل سكونت مراجعه نمايند. در صورتي كه واجد شرايط معافيت شناخته شدند اعزام آنها باطل و مجوز ثبت درخواست معافيت صادر خواهد شد. در هر حال مشمولان نبايد بدون هماهنگي و تأييد وظيفه عمومي، اعزام خود را به تعويق بيندازند.

آدرس:
    http://vazifeh.police.ir/?pageid=516

من 15 روز قبل واسه تمدید از سایت اقدام کردم هنوز زده در حال بررسی، کی جواب بیاد الله اعلم!!!!!!!!!!
    کارمون در اومد که!من تا آخر مرداد باید تکلیفم معلوم شه! حوصله ندارم تا دی منتظر باشم آخه...

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_omidi نمایش پست ها
    کارمون در اومد که!من تا آخر مرداد باید تکلیفم معلوم شه! حوصله ندارم تا دی منتظر باشم آخه...
    حالا شما زیاد نگران نباشید مورد با مورد فرق میکنه ولی تعجیل رو سخت می گیرند، مورد هایی هم دیدم که در کمتر از یک هفته با همین روش جواب گرفتند.

دوست عزیزی که در مورد معافیت از رزم پرسیده بودن، من معاف رزم هستم نمیدونم به درد میخوره یا نه ، که فک نکنم بخوره البته به نوع معافیت هم بستگی داره، شما وقتی وارد پروسه دریافت معافیت بشید کم کم 6 ماه کارتون عقب میافته.
    یه سوالم خودم داشتم، دوستانی که اعزام شهریور هستند کجا افتادن؟؟؟؟؟ فوق لیسانس ها، و اینکه من میرم پلیس +10 میگه 1هفته به اعزام مونده معلوم میشه، چرا نمیگن؟؟؟

[QUOTE=eefe;2315440]
    تمدید برای معافیت پزشکی میتونه باعث غیبت بشه یعنی اگر به نتیجه نرسه غیبت میزنند؟ من میخوام معاف از رزم بگیرم. کسی میدونه پروسه معاف از رزم چقدر طول میکشه؟[/QUOTE
    قانوناً چنین چیزی نباید باشه
    من خودم یک بار چنین کاری کردم و غیبت نخوردم
    ولی واقعاً هیچ حساب و کتابی نداره متافانه و به ریسکش اصلاً نمی ارزه و کسی هم قوانین رو درست نمیدونه!!!
    شما اگر قبل خدمت نیازی بهش ندارید (مثلاً واسه امریه) بیخیالش بشید و بذارید تو خود خدمت اقدام کنید
    اینجوری از لحاظ مالی هم خیلی به نفعتون میشه چون قبل خدمت همه چیز آزاد حساب میشه و هیچ دفترچه ای قبول نمیکنن، ولی تو خدمت با دفترچه نیروهای مسلح تقریباً رایگان
    منم معاف رزم گرفتم ( برا امریه) هزینه داره من دوستی داشتم 2 تومن هزینه کرد، البته که غیبت نمیخورید تا زمانی که نتیجه معلوم شه اعزامتون به تاخیر میافته، من که باید دی اعزام میشدم، کارم کشید به شهریور، عمرتون میگذره

الآن تاریخ اعزام چه ماهی هست؟

آقا اگه یکبار دو هفته سربازی رفته باشم و امریه هم نبودم بعد کنکور قبول شدم رفتم ارشد گرفتم الان میخوام برم سربازی میتونم امریه بگیرم؟؟؟

الآن تاریخ اعزام چه ماهی هست؟
    فعلا دی است از هفته اول شهریور میخوره اسفند

نقل قول نوشته اصلی توسط alie0928 نمایش پست ها
    آقا اگه یکبار دو هفته سربازی رفته باشم و امریه هم نبودم بعد کنکور قبول شدم رفتم ارشد گرفتم الان میخوام برم سربازی میتونم امریه بگیرم؟؟؟
    به نظرم چون آموزشی تموم نشده اتفاقی نمی افته، البته باز هم از مرجع سوال بپرسید یا با این شماره تماس بگیرد و بپرسید مشاوره نظام وظیفه:
    096480

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مدیریت اجرایی

سلام..خسته نباشین...چندتا سوال خیلی ضروری دارم..لطفا سریع جواب بدین ممنون میشم:من لیسانسمو دانشگاه قم قبول شدم و موقع ثبت نام از نظام وظیفه قم معافیت تحصیلی گرفتم به صورت مهمان تو دانشگاه پرند خوندم و 94/11 اخرین نمره دانشگاهم تایید شد و اینکه ساکن تهرانم (رباط کریم) حالا میخوام بدونم ... 1-باید برم دانشگاه قم و نامه بگیرم بزا نظام وظیفه قم یا محل سکونتم؟2-اگه همین روزا دفترچه رو پست کنم کی اعزام میشم و میشه تارخ اعزاممو بندازم جلوتر؟مثلا شهریور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)