صفحه 503 از 758 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513553603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

بهترین زمان برای تمدید رو دوستان 70 روز یا بیشتر مانده به اعزام گفتن. من حداقل به 4 ماه نیاز دارم . موافقت میشه؟ اگه اون واحد پلیس +10 برام 2 دوره تمدید نزد برم واحدهای دیگه سر بزنم؟
    اعزامم 1 آبان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharad66 نمایش پست ها
    بهترین زمان برای تمدید رو دوستان 70 روز یا بیشتر مانده به اعزام گفتن. من حداقل به 4 ماه نیاز دارم . موافقت میشه؟ اگه اون واحد پلیس +10 برام 2 دوره تمدید نزد برم واحدهای دیگه سر بزنم؟
    اعزامم 1 آبان هست.
    روش تمدید کردن زیاد هست زیاد هم نگران تمدید نباشید اگر اولین تمدید هستید 100% موافقت میشه با پلیس 10 اگر نشد ملاقات مردمی 6 شهریور تهران، تضمینی % 100 (از کلاس کنکور هم تضمینی تر هست، در ضمن هزینه ای هم نمیگیرند) حتی تا بیش از 8 ماه هم امکان پذیر هست.
    اونی که مشکل هست، تعجیل هست که هنوز من متوجه نمیشم که دلیل یک عده ای برای تعجیل زدن چی هستش؟ یعنی خدمت رفتن اینقدر لذت بخش هست که میخوان سریعتر برند خدمت؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    بچه ها رفتم پلیس +10 محل اعزام رو گفتن مازاد خوردی.. گفتم مازاد چرا گفت متاهل ها رو مازاد زدن تا اون زمان نزدیکترین مکان خالی بود بفرستنتون اونجا.. میخواستم ببینم نظرتون چیه حرف حساب زده یا نه؟
    و اینکه من مازندران هستم شهرم ارتش نداره.. به نظرتون بهترین ارگان برای من چیه بیوفتم اونجا؟
    الویت اول شما و هر کسی اول از همه سپاه باشه که بهترین و مناسب ترین ارگان برای خدمت هست که شما رو واقعا درک میکنند و با احترام با شما رفتار میکنند، در مورد بقیه ارگان ها الله اعلم

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    روش تمدید کردن زیاد هست زیاد هم نگران تمدید نباشید اگر اولین تمدید هستید 100% موافقت میشه با پلیس 10 اگر نشد ملاقات مردمی 6 شهریور تهران، تضمینی % 100 (از کلاس کنکور هم تضمینی تر هست، در ضمن هزینه ای هم نمیگیرند) حتی تا بیش از 8 ماه هم امکان پذیر هست،
    اونی که مشکل هست
    تعجیل هست که هنوز من متوجه نمیشم که دلیل یک عده ای برای تعجیل زدن چی هستش؟ یعنی خدمت رفتن اینقدر لذت بخش هست که میخوان سریعتر برند خدمت؟؟؟!!!
    بعضیا کسری زیاد دارن بعضیا میخوان زودتر شرش کنده بشه بعضیا میخوان زودتر برن سر کار و زندگی!
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

سلام
    من از14سالگی تا 19سالگی تهران زیرنظرمتخصص بودم.پرونده وکلی عکس رادیوگرافی موجود میباشید.
    والا من درجریان نبودم.اصلا ازقوانین اگاهی نداشتم.بارهارفته بودم نظام وظیفه میگفتن نگران نباش هنوز وارد غیبت نشدی.
    بعدش اینکه برگه سبز اومد متوجه شدم وارد غیبت شدم.
    خیلی نگراااانم
    27ماه خدمت؟؟؟؟
    توروخدا کمک کنید
    الان چکارکنم؟

الآن تاریخ اعزام کی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام
    من از14سالگی تا 19سالگی تهران زیرنظرمتخصص بودم.پرونده وکلی عکس رادیوگرافی موجود میباشید.
    والا من درجریان نبودم.اصلا ازقوانین اگاهی نداشتم.بارهارفته بودم نظام وظیفه میگفتن نگران نباش هنوز وارد غیبت نشدی.
    بعدش اینکه برگه سبز اومد متوجه شدم وارد غیبت شدم.
    خیلی نگراااانم
    27ماه خدمت؟؟؟؟
    توروخدا کمک کنید
    الان چکارکنم؟
    شما اگر مدرکی دارید در مورد بیماری برید واسه معافیت اقدام کنید اینجوری دیگه استرس اضافه خدمت ندارید. مدرک هم که به اندازه کافی دارید اگه دیپلم هستید راحت معافی میدن، برید ملاقات مردمی 6 شهریور تهران، مشکلتون رو بیان کنید ایشالله حل میشه همین جا به ما هم اطلاع میدید.
    آرزوی سلامتی

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    شما اگر مدرکی دارید در مورد بیماری برید واسه معافیت اقدام کنید اینجوری دیگه استرس اضافه خدمت ندارید. مدرک هم که به اندازه کافی دارید اگه دیپلم هستید راحت معافی میدن، برید ملاقات مردمی 6 شهریور تهران، مشکلتون رو بیان کنید ایشالله حل میشه همین جا به ما هم اطلاع میدید.
    آرزوی سلامتی
    سلام.یعنی شانس اینکه اضاف ببخشن نیست؟
    بعداز10 ماه خدمت برم دنبال معافی؟حتما 5ماهی هم طول میکشه.میشم 15 ماه خدمت.بخدا حیرونم چکارکنم
    بنده مشکل ستون فقرات دارم .
    طبق قانون کیفوز 75درجه معافی داره
    ولی مال من 50درجه هست

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=4736بخش هشتم: بيماري هاي استخوان (اسكلت(
    بند1-انحرافات ستون فقرات مادرزادي يا اكتسابي :
    الف)کيفوز توراسيک بالاي 70 درجه و کيفوز توراکو لومبار بالاي30 درجه : معاف دائم

سلام دوستان وقتتون بخیر.من 04 بیرجند افتادم.البته خودمم بیرجند زندگی میکنم.شنیدم که سخت میگیرن.نظر شماچیه دوستان ؟
    و اینکه بعد اموزشی احتمالا کجا میفتم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)