صفحه 504 از 758 نخستنخست ... 4404454494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514554604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Senior Member pouria007 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

دوستان حتما باید اون تاریخی که گفتن بریم نظام وظیفه استان؟ نمیشه خودمون بریم محل آموزشی؟ من همون روزا تهران کار دارم واسم راحت تره همونجا برم پادگان!
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    دوستان حتما باید اون تاریخی که گفتن بریم نظام وظیفه استان؟ نمیشه خودمون بریم محل آموزشی؟ من همون روزا تهران کار دارم واسم راحت تره همونجا برم پادگان!
    فکر میکنم بتونین خودتونم برین

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    مشکلی نیست هم میتونین از نظام وظیفه سوار اتوبوس بشید هم خودتون مستقیم به پادگان مراجعه کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    فکر میکنم بتونین خودتونم برین
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    مشکلی نیست هم میتونین از نظام وظیفه سوار اتوبوس بشید هم خودتون مستقیم به پادگان مراجعه کنید
    ممنون دوستان. همین کارو میکنم. واقعا ستمه این همه راهو برگردم دوباره ببرنم تهران
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza733 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.من 04 بیرجند افتادم.البته خودمم بیرجند زندگی میکنم.شنیدم که سخت میگیرن.نظر شماچیه دوستان ؟
    و اینکه بعد اموزشی احتمالا کجا میفتم ؟
    دوستان جواب نداشت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza733 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.من 04 بیرجند افتادم.البته خودمم بیرجند زندگی میکنم.شنیدم که سخت میگیرن.نظر شماچیه دوستان ؟
    و اینکه بعد اموزشی احتمالا کجا میفتم ؟
    درود

نخست خدایتان را سپاس گذار باشید که در ارتش هستید.

شنیدید که سخت میگیرند ، باید سخت بگیرند وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی شود ! پادگان بسیار خوبیست ، تازه ساخته شده و امکانات رفاهی بالایی دارد. به عنوان مثال میتوان به حمام آب گرم اشاره کرد که اگر 08 خاش می افتادید از این امکانات خبری نبود. هر چند شما که در شهر خودتان هستید می توانید به خانه خودتان بروید.

بعد آموزشی هم هر جایی ممکن است بیفتید ، ممکن است دوره کد بخورید ، ممکن است شهر خودتان باشید ، ممکن است دژبان مرکز تهران بیفتید و جز یگان تشریفات ریاست جمهوری شوید و ممکن هم هست تیپ 35 تکاور کرمانشاه بیفتید و مرزبانی دهید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Invincible نمایش پست ها
    درود

نخست خدایتان را سپاس گذار باشید که در ارتش هستید.

شنیدید که سخت میگیرند ، باید سخت بگیرند وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی شود ! پادگان بسیار خوبیست ، تازه ساخته شده و امکانات رفاهی بالایی دارد. به عنوان مثال میتوان به حمام آب گرم اشاره کرد که اگر 08 خاش می افتادید از این امکانات خبری نبود. هر چند شما که در شهر خودتان هستید می توانید به خانه خودتان بروید.

بعد آموزشی هم هر جایی ممکن است بیفتید ، ممکن است دوره کد بخورید ، ممکن است شهر خودتان باشید ، ممکن است دژبان مرکز تهران بیفتید و جز یگان تشریفات ریاست جمهوری شوید و ممکن هم هست تیپ 35 تکاور کرمانشاه بیفتید و مرزبانی دهید !
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخگویی.
    مرخصی چطور هستش ؟ ایا روز اول به خاطر اماده کردن لباس و ... مرخصی میدن ؟ 5 شنبه و جمه ها چطور ؟
    در ضمن من تک پسر هستم ایا شرایطی داره که 04 یا بیرجند بمونم ؟
    مدرکمم لیسانس معماری

Junior Member

از مرخصی های بیرجند خبری ندارم ، ولی با توجه به تجربیاتم احتمال زیاد روز هایی که نگهبان نباشید و پنج شنبه و جمعه بتوانید مرخصی بگیرید. لباس هم چیزی نیست که بخواهید آماده اش کنید که مرخصی به شما بدهند ، وقت برای این کارها زیاد است ...

شرایطتان را به سرعت تحویل دهید ، در ضمن به 04 قانع نباشید ، مگر شوخی است سر و کله زدن با سرباز آموزشی ؟ نهایتا تا 10 ماه اول را می توانید تحمل کنید ، بقیه اش خیلی سخت می شود ! هر چند بستگی به یگان خدمتی هم دارد. نخست از پادگان های بیرجند تحقیق کنید ، سعی کنید در جایی بجز پادگان مانند بیمارستان و ... باشید. پست های قبلی ای که گذاشتم را نیز بخوانید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم آیین نامه مرخصی کارکنان وظیفه هنوز هم همون مربوط به سال 91 اجرا میشه؟
    http://bom.acecr.ac.ir/index.php/201...01-07-08-20-39
    یک بند اون نوشته
    به مدت مرخصي ساليانه كاركنان وظيفه‌اي كه در فاصله بيش از 100 كيلومتري محل سكونت خود تا يگان خدمتي به كارگيري شوند به ازاي هر صد كيلومتر دو روز اضافه مي‌شود.
    این چه جوریه هنوز اون آیین نامه پابرجاست

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza4338 نمایش پست ها
    سلام
    جای چندان خوبی نیست.خیلی خیلی بدنیست.ولی خوب هم نیست.البته واسه لیسانس ها راحتره.
    تقسیم میندازن زاهدان.یعنی اگر 100نفرباشید.70نفرزاهدان
    دوست عزیز شما خودتان اینجا خدمت کرده اید یا کسی رو میشناسید که باهنر کرمان خدمت کرده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)