صفحه 505 از 758 نخستنخست ... 5405455495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515555605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودتان اینجا خدمت کرده اید یا کسی رو میشناسید که باهنر کرمان خدمت کرده ؟
    سلام.
    اموزشی اونجا بودم.البته من سرباز صفربودم

سلام دوستان منم محل آموزشیم مشخص شد، نیروی انتظامی مشکین شهر ( بیگلری)، چطور جایی هست؟ تو تقسیمات اوضاعش چطوره؟ اگه تک پسر باشی + شرایط خاص امکان اینکه شهر خودت باشی چقد هست؟ و اینکه فوق لیسانس چه درجه ای میدن؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    سلام دوستان منم محل آموزشیم مشخص شد، نیروی انتظامی مشکین شهر ( بیگلری)، چطور جایی هست؟ تو تقسیمات اوضاعش چطوره؟ اگه تک پسر باشی + شرایط خاص امکان اینکه شهر خودت باشی چقد هست؟ و اینکه فوق لیسانس چه درجه ای میدن؟
    در مورد پادگان اطلاعی ندارم اما در مورد تک پسری+ شرایط خاص باید بگم که معمولا وسط آموزشی برای مشکل دارها کمیسیون برگزار میشه
    شما مدارک تحویل میدی و اگر کمیسیون قانع کنی که مشکل داری و باید پیش خانواده باشی اونا هم نامه میزنن که تو تقسیمات بیوفتی شهر
    خودت در مورد درجه هم فکر میکنم نیرو انتظامی به فوق لیسانس ستوان سوم میده
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

دوستان سلام
    بنده با مدرک فوق لیسانس کامپیوتر آموزشی افتادم ارتش 03 عجب شیر.
    بنا به دلایلی باید بعده آموزشی حتما تو شهر خودم خدمت کنم.(کرمانشاه)
    خواستم بدونم کسی میدونه که موقع تقسیم از بین 03 عجب شیر و 01 تهران شانس کدومشون واسه اینکه طرف شهر خودش بیفته بیشتره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alitiyamo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    خواستم بدونم کسی میدونه که موقع تقسیم از بین 03 عجب شیر و 01 تهران شانس کدومشون واسه اینکه طرف شهر خودش بیفته بیشتره؟
    سوال خیلی پیچیده ای پرسیدید نیاز به یک مطالعه آماری دقیق داره که البته هیچ منبع اطلاعاتی در این زمینه وجود نداره
    ببینید این یک قانون کلی نیست اما معمولا پادگان های مرزی تقسیماتشون بیشتر برای حوالی خودشون است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alitiyamo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تا جایی که بنده اطلاع دارم ، فوق لیسانس خودش شرایط حساب می شود و اگر مشکلی در سیستم ها پیش نیاید شما حتما در استان خودتان خواهید افتاد و اگر این اتفاق نیفتاد می توانید سریعا در پادگانی که هستید موضوع را به تیمسار پادگان اطلاع دهید. در این مورد فرقی بین 03 و 01 وجود ندارد ، ولی طبیعتا 01 تهران شرایط محیطی و امکانات بهتری دارد.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Invincible نمایش پست ها
    تا جایی که بنده اطلاع دارم ، فوق لیسانس خودش شرایط حساب می شود و اگر مشکلی در سیستم ها پیش نیاید شما حتما در استان خودتان خواهید افتاد و اگر این اتفاق نیفتاد می توانید سریعا در پادگانی که هستید موضوع را به تیمسار پادگان اطلاع دهید. در این مورد فرقی بین 03 و 01 وجود ندارد ، ولی طبیعتا 01 تهران شرایط محیطی و امکانات بهتری دارد.
    اینکه فوق لیسانس شانسش از لیسانس بیشتره موردی که عنوان شده اون هم بخاطر تجاربی هست که ذکر میشه
    اما اینکه فوق لیسانس شهر خودش خدمت کنه قانونه و در همه حالات اجرا میشه اینطور نیست و من مواردی دیدم که فوق لیسانس شهر غیر از محل سکونت خدمت کرده است

Junior Member

صرف تجربه نیست گرامی ، لیسانس اگر شرایط نداشته باشد احتمال اینکه در استان خودش بیفتد کم است و اصلا داشتن لیسانس شرایط حساب نمی شود ولی فوق لیسانس صد در صد باید در استان خودش باشد. خلاف این اتفاق هم افتاده ، بنده پزشک وظیفه ای را میشناسم که ساکن یکی از شهر های بزرگ بود ولی به علت مشکلی که در سیستم ایجاد شده بود امریه این پزشک ، ایرانشهر خورده بود که البته این صرفا به دلیل اشتباه سیستم بوده و با پی گیری های که انجام شد ، این پزشک به شهر خودش منتقل شد. پس قانونا سربازان فوق لیسانس به بالا باید در استان خودشان خدمت کنند.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Invincible نمایش پست ها
    صرف تجربه نیست گرامی ، لیسانس اگر شرایط نداشته باشد احتمال اینکه در استان خودش بیفتد کم است و اصلا داشتن لیسانس شرایط حساب نمی شود ولی فوق لیسانس صد در صد باید در استان خودش باشد. خلاف این اتفاق هم افتاده ، بنده پزشک وظیفه ای را میشناسم که ساکن یکی از شهر های بزرگ بود ولی به علت مشکلی که در سیستم ایجاد شده بود امریه این پزشک ، ایرانشهر خورده بود که البته این صرفا به دلیل اشتباه سیستم بوده و با پی گیری های که انجام شد ، این پزشک به شهر خودش منتقل شد. پس قانونا سربازان فوق لیسانس به بالا باید در استان خودشان خدمت کنند.
    من تا به حال به چنین قانونی برنخوردم که فوق لیسانس حتما باید شهر خودش باشه اشخاصی از مراکز آموزشی مختلف دیدم ولی از این
    مسئله هیچ وقت به عنوان قانون 100% یاد نکردند علاوه بر این مواردی فوق لیسانس هم دیدم که شهر غیر از محل سکونت تقسیم شده اند

Junior Member

سلام.
    "پاسدار وظیفه" جریانش چیه؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)