صفحه 509 از 758 نخستنخست ... 9409459499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519559609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,081 تا 5,090 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

من آموزشی 01 ارتش افتادم.کسی بعد از آموزشی قرار گاه سازندگی قائم ارتش بوده؟ من رشته ام عمران و کارشناسی ارشد هستم. دوست دارم توی جایی از ارتش بیافتم که پروژه های عمرانی داره. زمان آموزشی چطور این امور رو میشه تقاضا داد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط likecivil نمایش پست ها
    من آموزشی 01 ارتش افتادم.کسی بعد از آموزشی قرار گاه سازندگی قائم ارتش بوده؟ من رشته ام عمران و کارشناسی ارشد هستم. دوست دارم توی جایی از ارتش بیافتم که پروژه های عمرانی داره. زمان آموزشی چطور این امور رو میشه تقاضا داد؟
    تا اونجایی که میدونم ارتش مثل سپاه سیستم پذیرش به اون صورت نداره که شما بری درخواست بدی در صورت موافقت جذب بشید
    اما بد نیست یه سر به دفتر مهندسی ارتش بزنید اگر اشتباه نکنم تقاطع کارگر و فاطمی است صبحت کنید شاید رزومه شما مورد توجه قرار گرفت و خودشون نامه درخواست جذب شما را فرستادند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Senior Member pouria007 آواتار ها

دوستان سلام. روی برگه اعزامم نوشته 7 صبح اول شهریور باید نظام وظیفه استان باشم. اگه اتوبوسا همون روز حرکت کنن تا شب میرسن تهران! چرا اینجوریه؟! یعنی شب میریم پادگان یا یه جوری تاخیر ایجاد میکنن که اتوبوسا عصر حرکت کنن و صبح روز دوم شهریور برسیم پادگان؟
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    دوستان سلام. روی برگه اعزامم نوشته 7 صبح اول شهریور باید نظام وظیفه استان باشم. اگه اتوبوسا همون روز حرکت کنن تا شب میرسن تهران! چرا اینجوریه؟! یعنی شب میریم پادگان یا یه جوری تاخیر ایجاد میکنن که اتوبوسا عصر حرکت کنن و صبح روز دوم شهریور برسیم پادگان؟
    فکر میکنم شب برسن

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    فکر میکنم شب برسن
    ممنون نیما. خب پس من که میخوام تهران بمونم و برنگردم شیراز، روز 1 شهریور برم پادگان یا روز 2؟
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

ممنون نیما. خب پس من که میخوام تهران بمونم و برنگردم شیراز، روز 1 شهریور برم پادگان یا روز 2؟
    فکر نمیکنم خیلی فرقی داشته باشه اونا در هر حال 1.2 روزی پذیرش دارن بخاطر کسانی که از شهرستان میان
    از طرفی احتمالا چند روز مرخصی میدن برای سایز کردن لباسا حالا روز اول بری یا دوم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه

در قسمت وضعیت من در سایت زیر نوشته مشمول این یعنی چه؟
    http://evazifeh.epolice.ir

Senior Member Sha7ab آواتار ها

روز 2 برو پادگان
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام دوستان. من با مدرک فوق لیسانس اموزشی افتادم ثامن الائمه مشهد- نیروی انتظامی می خواستم ببینم چطور جایی است و روز برگ دارد یا نه و اینکه ما هم می افتیم مرزبانی؟.... ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedi9004 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با مدرک فوق لیسانس اموزشی افتادم ثامن الائمه مشهد- نیروی انتظامی می خواستم ببینم چطور جایی است و روز برگ دارد یا نه و اینکه ما هم می افتیم مرزبانی؟.... ممنون از راهنماییتون.
    تا جایی که من اطلاع دارم و از سربازان آموزشی آنجا شنیدم جای خوب و راحتی است و امکانات کاملی هم دارد ، بخصوص اگر خودتان ساکن مشهد باشید. بله روزبرگ هم هست. طبق گفته های سربازان ، تقسیماتش بیشتر مرزبانیست. ولی دیدم بچه هایی را که خودشان با نشان دادن توانایی هایشان توانستند یگانشان را نیز همان مرکز آموزش انتخاب کنند. ولی جاهای بسیار بهتر وجود دارد و شما به هیچ عنوان به این مرکز آموزش قانع نباش ، شما سعی کن با مقامات رده بالا و پر نفوذ ارتباط برقرار کنی بخصوص با فرماندهی کل مرکز آموزش یا به جاهایی مثل بیمارستان ناجا سربزن و دنبال این باش که جا های درست و حسابی بیفتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)