صفحه 512 از 758 نخستنخست ... 12412462502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522562612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

Senior Member pouria007 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    یعنی اینکه معتبر تر هست و مستند تر هست درسته؟ اگر در دومی نوشته جای نگرانی نیست؟ چون فردا تاریخ اعزامم هست و دومی هنوز تاریخ اعزامم رو حذف نکرده ترسیدم یک وقت غیبت بخورم.
    به هیچکدومشون استناد نکن! فقط پلیس +10 ملاکه! تا 1 ساعت دیگه هم بازه سریع برو بپرس
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

سلام اگه امکان داره راهنماییم کنید
    من الان در حال خدمت در ناجا هستم و به احتمال زیاد در کنکور ارشد قبول بشم، میخواستم بدونم نحوه گرفتن معافیت تحصیلی برای افرادی که در حال خدمت هستن چطوره؟
    آیا کسی که کنکور ارشد قبول بشه تو یگان خدمتیش بهش مرخصی میدن تا کارای ثبت نامش رو انجام بده؟
    برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه چه مدارکی لازمه ؟ (البته من مدرک کارشناسی رو هنوز از دانشگاه نگرفتم آیا نیازه؟)

Junior Member

سلام..
    ببخشید من متولد 67 هستم واز سال 89 به وسیله بورسیه کانادا از کشور خارج شدم ..سه سال هم هست که درسم تمام شده ..
    حالا میخواستم بدونم شرایطی وجود داره برای معافیت از سربازی؟

سلام لطفا راهنماییم کنید
    من الان در حال خدمت در ناجا هستم و اواسط شهریور قراره نتایج نهایی کنکور ارشد اعلام بشه اگه قبول بشم چطور میتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    آیا مرخصی میدن تا کارای ثبت نام دانشگاه رو انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahkamaleddin نمایش پست ها
    سلام لطفا راهنماییم کنید
    من الان در حال خدمت در ناجا هستم و اواسط شهریور قراره نتایج نهایی کنکور ارشد اعلام بشه اگه قبول بشم چطور میتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    آیا مرخصی میدن تا کارای ثبت نام دانشگاه رو انجام بدم؟
    سلام دوست عزیز
    بهتر هست اصلا نگران اینجور مسائل نباشید مهم این هست که شما قبول شدید و اونها به هیچ وجه مجاز نیستند که مثلا جلوی شما رو بگیریند تا نرید ثبت نام کنید. بعدش شما غیبت که ندارید بنابر این هرگز مشکلی نخواهید داشت. در ضمن نیاز به مرخصی نیست وقتی برگشتید کلا وقتی اسم شما به عنوان دانشجو در دانشگاه ثبت شد دانشگاه خودبه خود به نظام وظیفه نامه میزنه که ایشون معافیت تحصیلی دارند و کار تموم میشه، ایشالله قبول میشید و از خدمت راحت خواهید شد چیزی نمونده به اواسط شهریور.

برای ثبت نام اینترنتی هم یکی از مدارک مدرک کارشناسی هست که باید اسکن بشه بقیه کارت ملی و شناسنامه و عکس هستند مدرک خاصی نیست فقط هنگام ثبت نام حضوری یک برگه نظام وظیفه پرمیکنید بعد به نظر من همون روز ببرید پلیس 10 تا معافیت تحصیلی شما چند ماه بعد صادر بشه ولی کلا از خدمت خارج خواهید شد همان روز
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzamin نمایش پست ها
    سلام..
    ببخشید من متولد 67 هستم واز سال 89 به وسیله بورسیه کانادا از کشور خارج شدم ..سه سال هم هست که درسم تمام شده ..
    حالا میخواستم بدونم شرایطی وجود داره برای معافیت از سربازی؟
    بستگی به نوع بورسیه داخلی یا خارجی(فاند) داره؟

فقط نگران اضاف دفترچه ای هستم.حیرونم چکارکنم بخدا

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بهتر هست اصلا نگران اینجور مسائل نباشید مهم این هست که شما قبول شدید و اونها به هیچ وجه مجاز نیستند که مثلا جلوی شما رو بگیریند تا نرید ثبت نام کنید. بعدش شما غیبت که ندارید بنابر این هرگز مشکلی نخواهید داشت. در ضمن نیاز به مرخصی نیست وقتی برگشتید کلا وقتی اسم شما به عنوان دانشجو در دانشگاه ثبت شد دانشگاه خودبه خود به نظام وظیفه نامه میزنه که ایشون معافیت تحصیلی دارند و کار تموم میشه، ایشالله قبول میشید و از خدمت راحت خواهید شد چیزی نمونده به اواسط شهریور.

برای ثبت نام اینترنتی هم یکی از مدارک مدرک کارشناسی هست که باید اسکن بشه بقیه کارت ملی و شناسنامه و عکس هستند مدرک خاصی نیست فقط هنگام ثبت نام حضوری یک برگه نظام وظیفه پرمیکنید بعد به نظر من همون روز ببرید پلیس 10 تا معافیت تحصیلی شما چند ماه بعد صادر بشه ولی کلا از خدمت خارج خواهید شد همان روز
    موفق باشید.
    خیلی ممنون از جوابت
    مدرک کارشناسی رو دانشگاه نداده بهم آیا ارشد قبول شم مدرک رو میدن بهم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahkamaleddin نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابت
    مدرک کارشناسی رو دانشگاه نداده بهم آیا ارشد قبول شم مدرک رو میدن بهم؟
    وقتی قبول شدید دانشگاه مدرک موقت یا اصل مدرک رو خواهند داد البته قبل از قبول شدن وقتی که برگه اعزام داشتید هم میتونستید مدرک رو بگیرید می تونید نامه ببرید که در حال خدمت هستید اونوقت مدرک رو به شما خواهند داد. اونها فقط به خاطر مشخص نشدن شرایط خدمت مدرک رو ندادند وقتی قبول شدید اسم شما در لیست دانشجو ها قرار خواهد گرفت یعنی قراره واسه شما معافیت تحصیلی صادر بشه شخصی که مسئول دادن مدرک در دانشگاه هست از شما میپرسه کارت پایان خدمت دارید؟ یا برگه اعزام دارید؟ یا کارشناسی ارشد قبول شدید؟ یکی از این سه شرط رو داشته باشید کافی هست تا همون روز مدرک رو به شما بدهند. البته دانشگاه بابت این کارها به شما وقت خواهد داد حالا نیازی نیست تمام مدارک همون روز فراهم بشه نگران ثبت نام نباشید مهم همون قبول شدن هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    فرقی نداره. بهتون معافیت تحصیلی نمیدن
    خب من میدونم که به این رشته معافیت نمیدن. من لیسانس هم دارم. میخوام واسه ارشد اقدام کنم و وقتی از کشور خارح شدم پذیرشم رو به پزشکی تغییر بدم. کاری که خیلی ها میکنن. نظر شما چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)