صفحه 515 از 758 نخستنخست ... 15415465505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525565615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    دوستان کسی که قبلا هفت ماه در نیروی زمینی خدمت کرده و به دلیل پذیرفته شدن در ارشد ترخیص شده
    آیا برای خدمت مجدد باید دوباره آموزشی بگذرونه؟؟
    تا اونجایی که بنده میدونم خیر !
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    تا اونجایی که بنده میدونم خیر !
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند
    فقط برای خودمم سواله کی اعزام میشی؟
    میری پلیس+10همون ماه یعنی اعزام میشه ؟
    یا مثلا میگن فلان ماه مثلا بهمن یا اسفند؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    من دقت کردم و میدونم داستان چیه! شما چون درخواست جدیدت خارج از بازه فارغ التحصیلی است غیبت برات منظور شده و حالا باید برید توجیه غیبت کنید...
    نه خارج از فارغ التحصیلی نیست من سال قبل فارغ التحصیل شدم و تاریخ اعزامم اول شهریور بود ولی برای معافیت یک هفته قبل از شهریور اقدام کردم یعنی یک هفته قبل از تاریخ اعزامم،

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    نه خارج از فارغ التحصیلی نیست من سال قبل فارغ التحصیل شدم و تاریخ اعزامم اول شهریور بود ولی برای معافیت یک هفته قبل از شهریور اقدام کردم یعنی یک هفته قبل از تاریخ اعزامم،
    تاریخ اعزام مهم نیست شما تمدید هم کرده بودی ظاهرا! منظورم بازه 1 ساله بعد از فارغ التحصیلی است...

تاریخ اعزام مهم نیست شما تمدید هم کرده بودی ظاهرا! منظورم بازه 1 ساله بعد از فارغ التحصیلی است...
    آخه من تاریخ اعزام اولم اردیبهشت95بود بعد تمدید کردم به شهریور نزدیک شهریور درخواست بررسی معافی یا معاف از رزم دادم این یعنی اینکه بایت غیبت بخورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط igh1200 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم. اگر دفترچه اعزام به خدمت را پست کنیم و برگ سبز اعزام به خدمت هم داشته باشیم یعنی تاریخ اعزام به خدمت مشخص شده باشه میشه باهاش مدارک دانشگاهی را آزاد کرد؟ کسی این کار را انجام داده؟ اینا برا این می پرسم که آموزش دانشگاه ما میگه حتما باید کارت پایان خدمت بیاری تا مدرکتا آزاد کنیم. برا همین کسی می تونه مرا راهنمایی کنه
    بله قطعا با همون برگه آماده به خدمت میتونید کلیه مدارک دانشگاهیتون رو در تمام مقاطع بترتیب از پایین به بالا آزاد کنید (بشرطی که اگر روزانه بودید هزینه های تحصیل رایگان رو بپردازید و هیچ بدهی مثل وام دانشجویی به دانشگاه و صندوق رفاه نداشته باشید).
    این رو در نظر داشته باشید که آزاد سازی مدارک باید از پایین ترین مقطع صورت بگیره. مثلا اگر برید دانشنامه ارشد رو بخواهید ازشون، باید یه کپی از دانشنامه مقطع پایین تر مثل کارشناسی تون رو هم بدید.
    اون مسئولی که توی دانشگاه گفته بهتون حتما کارت پایان خدمت بیار، یا قانون رو بلد نیست، یا حوصله نداشته راهنماییتون کنه.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نقل قول نوشته اصلی توسط msadegheb نمایش پست ها
    سلام
    برگه اعزامو که ببری دانشگاه بهت برگه موقت میدن
    اونو با رایزنی میتونی ببری دارالترجمه ترجمش کنی
    ولی مدرکتو نمیتونی ازاد کنی
    مرگ اینکه وسیقه بزاری
    دوست عزیز متاسفانه داری اطلاعات غلط میدی.
    قانون میگه که: هر مدرکی که بتواند گواهی فارغ التحصیلی موقت را آزاد کند، میتواند دانشنامه و ریزنمرات را نیز آزاد کند (با این تفاوت که برای آزاد سازی دانشنامه و ریز نمره رسمی، باید هزینه های تحصیل رایگان پرداخت شود).
    شما وقتی میری دانشنامه و ریز نمره میگیری، اول ازت گواهی فارغ التحصیلی موقت میخوان. سه سوت اول اون رو آزاد میکنی، همونجا میدی کارمند تا بزاره توی پرونده ت و برات دانشنامه صادر میکنه.
    برای آزاد سازی دانشنامه باید وضعیت خدمت مشمولان مشخص شده باشد. یعنی: یا دانشجو باشی و گواهی اشتغال بتحصیل مقطع باالاتر داشته باشی، یا پایان خدمت، یا معافیت، یا برگه آماده به اعزام داشته باشی. دوران یک ساله پس از فارغ التحصیلی قبول نیست.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymanutd نمایش پست ها
    دوستان کسی که قبلا هفت ماه در نیروی زمینی خدمت کرده و به دلیل پذیرفته شدن در ارشد ترخیص شده
    آیا برای خدمت مجدد باید دوباره آموزشی بگذرونه؟؟
    خیر بعد چند روز به یگان معرفی خواهید شد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

من دقت کردم و میدونم داستان چیه! شما چون درخواست جدیدت خارج از بازه فارغ التحصیلی است غیبت برات منظور شده و حالا باید برید توجیه غیبت کنید...
    ببخشید این توجیه غیبت که شما گفتید همین اقدام برای معافی هست درسته یعنی کلا دلیل همین هست و نظام وظیفه میتونه مشکل رو حل کنه درسته؟
    فکر کنم این شامل اون قانون میشه که اگر حین اعزام برای معافی اقدام کنید اگر معاف یا معاف از رزم نشید با غیبت به خدمت اعزام میشید چون تا چند روز قبل این غیبت دقیقا صفر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    ببخشید این توجیه غیبت که شما گفتید همین اقدام برای معافی هست درسته یعنی کلا دلیل همین هست و نظام وظیفه میتونه مشکل رو حل کنه درسته؟
    فکر کنم این شامل اون قانون میشه که اگر حین اعزام برای معافی اقدام کنید اگر معاف یا معاف از رزم نشید با غیبت به خدمت اعزام میشید چون تا چند روز قبل این غیبت دقیقا صفر بود.
    بله به دلیل درخواست پزشکی... باید پیگیری کنید چون سیستم پلیس+ 10 این چیزا حالیش نیست باید دستی تصحیح بشه و نیاز به پیگیری داره. شما اگر از بازه 1 ساله خارج شدی حالا چه با تمدید و ... درخواستت که اعزام بوده باطل شده و درخواست جدید پزشکی دادی که این کار باعث شده غیبت منظور شه چون خارج فرجه 1 ساله ثبتش کردی این درخواست رو.

بله به دلیل درخواست پزشکی... باید پیگیری کنید چون سیستم پلیس+ 10 این چیزا حالیش نیست باید دستی تصحیح بشه و نیاز به پیگیری داره. شما اگر از بازه 1 ساله خارج شدی حالا چه با تمدید و ... درخواستت که اعزام بوده باطل شده و درخواست جدید پزشکی دادی که این کار باعث شده غیبت منظور شه چون خارج فرجه 1 ساله ثبتش کردی این درخواست رو.
    مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز، یک سوال کوچیک هم داشتم راستش من برای معافیت اقدام کردم و قرار بود واسم پیامک مراجعه به بیمارستان بیاد اما بعد از 10 روز با بیمارستان تماس گرفتم گفتن آخر هفته می یاد حالا سایت نظام وظیفه رو نگاه کردم زده تاریخ مراجعه 1/06/95 ساعت 8- 10 حالا من که نمیدونستم یعنی پیامک نیومده و بیمارستان هم بعد از 10 روز گفته پرونده نیومده میتونم فردا برم یا اینکه کلا باطل شد و توبیخ میشم.
    ویرایش توسط UN22 : August 26th, 2016 در ساعت 02:18 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)